14.02 godz. 19:50, Przesmyckiego 10, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Pondel, Semotyuk, Słowiński, Karczewski, Kopeć, Gruszka, Miklas, Pilarczyk
Skład: Radzimowski, Boniecki, Kozłowski, Waliłko, Kasprzycki, Dziuba, Prus, Lesiuk, Olszewski, Krajewski, Kaczmarczyk
7' Szymon Kopeć
9' Piotr Miklas
12' Rafał Pilarczyk
31' Tomasz Pondel
32' Damian Karczewski
38' Tomasz Pondel
39' Tomasz Pondel
28' Mateusz Kaczmarczyk
30' Łukasz Radzimowski
Zawodnik meczu: Szymon Kopeć (Harował na całym boisku. Był niezwykle aktywny przez całe spotkanie, strzelił jednego gola, asystował też przy bramkach kolegów. Wyróżnić należy także autora hat-tricka - Tomka Pondla.)

Ekipy z dwóch zgoła innych miejsc w tabeli zmierzą się ze sobą także w drugim meczu, w którym walcząca o awans Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych "skrzyżuje rękawice" z będącym w strefie spadkowej - Tomtexem. Wyżej stoją notowania "Wojskowych", którzy w tym sezonie zaledwie dwa razy schodzili z boiska pokonani i chcą jak najszybciej wrócić do elity. Nie mogą oni jednak zlekceważyć niżej notowanego przeciwnika, który przecież oprócz wpadki z MPK - w pozostałych meczach pokazywał się z dobrej strony, jak już przegrywając to minimalnie. Który z bramkostrzelnych kapitanów poprowadzi swój team do cennego triumfu? Czy będzie to Alan Adham czy może Tomasz Pondel?

2' - Damian Karczewski, obok słupka.
3' - Miklas do Kopcia, a ten trafia prosto w bramkarza WSOWL.
5' - Rozmontowana defensywa Tomtexu, Łukasz Prus posyła piłkę obok bramki.
7' - (0:1) Daleki wyrzut Słowińskiego, dzięki temu w sytuacji sam na sam z Kaczmarkiem znajduje się Kopeć, który technicznym strzałem przy słupku pokonuje golkipera Wojskowych.
8' - Pilarczyk do Karczewskiego, ten uderza, ale dobrze broni Kaczmarek.
9' - (0:2) Milklas wygrywa pojedynek o piłkę z Krajewskim, a następnie okazuje się lepszy od Kaczmarka, którego pokonuje strzałem z 6 metrów.
12' - (0:3) Kolejny daleki wyrzut golkipera Tomtexu, idealne dołożenie nogi Pilarczyka i już trzy bramki przewagi mają gracze w czerwonych koszulkach.
14' - Atomowe uderzenie Karczewskiego, Kaczmarek zbija to na róg.
16' - Dalekie wyjście Kaczmarka, chciał wykorzystać to Gruszka, ale skórę bramkarzowi WSOWL uratował Dawid Kasprzycki, który wyskoczył do główki i przeniósł szczęśliwie piłkę nad poprzeczką.
17' - Czas dla Tomtexu.
18' - Strata Pilarczyka, Wojsko idzie z akcją, którą kończy Prus. Bez zarzutu spisuje się jednak Słowiński, który zatrzymuje strzał gracza WSOWL.
19' - Ucierpiała piszczel Marcina Kozłowskiego w starciu z Pilarczykiem. Niezbędna jest pomoc zamrażacza, która jednak nie wystarcza i Kozłowski musi opuścić plac gry.
20' - Strzał Waliłko zbija Słowiński. Do odbitej piłki doskakuje Radzimowicz, po którego uderzeniu futbolówka trafia w słupek.
20' - Tomasz Pondel z wolnego, Kaczmarek wybija na rożny, ale rogu już nie będzie bo słychać syrenę obwieszczającą koniec pierwszej połowy.
21' - Miklas kontra Kaczmarek, górą bramkarz Wojskowych.
22' - Odnalazł się pomiędzy obrońcami Waliłko, zabrakło jednak nieco precyzji w uderzeniu gracza WSOWL.
25' - Boniecki świetnie wypartuje Lesiuka i uruchamia go znakomitym podaniem. Lesiuk decyduje się na uderzenie, po którym ucierpiał nieco Słowiński.
27' - Lesiuk się rewanżuje i fantastycznym prostopadłym podaniem wypuszcza Bonieckiego. "Boniek" podcina piłkę nad wychodzącym z bramki Słowińskim, futbolówka wędruje nad poprzeczką.
28' - Czerwona kartka dla Kaczmarka - bramkarz WSOWL wychodzi w pole i wycina Miklasa. Pilarczyk płaskim strzałem z wolnego posyła piłkę obok słupka.
28' - Semotyuk mając przed sobą pustą bramkę z niewyjaśnionych przyczyn uderzył z 3 metrów w słupek...
30' - (1:3) "W piz...!" Mocno poirytowany jest stojący między słupkami Słowiński. Nic dziwnego - piłka minęła go po strzale z karola w wykonaniu Radzimowskiego.
31' - (1:4) Tomasz Pondel przejął futbolówkę na przedpolu i praktycznie wtoczył ją do bramki.
32' - (1:5) Karczewski - Kopeć - Karczewski. Klepka Tomtexu okazuje się zabójcza dla Wojskowych.
34' - Z nogą Kozłowskiego już wszystko w porządku. Gracz WSOWL uderza z dystansu, a piłkę na dwa razy łapie Słowiński.
36' - Radzimowski do Lesiuka, po strzale tego drugiego świetną interwencją popisuje się bramkarz Tomtexu.
37' - Noga Kozłowskiego może już i nie boli, ale chyba trochę się rozkalibrowała po konfrontacji z Pilarczykiem. Strzał Marcina do najcelniejszych nie należy.
38' - (1:6) Miklas podaje do Tomka Pondla, a ten płaskim strzałem zza pola karnego pokonuje "golkipera" WSOWL (czyli Bonieckiego, który po czerwonej kartce Kaczmarka stanął "na budzie").
38' - Czas dla WSOWL.
39' - (1:7) Kopeć zagrywa do Pondla. Piłka po strzale Tomka wpada do siatki odbijając się jeszcze od słupka.

Bardzo dobre zawody w wykonaniu Tomtexu. Nie znając sytuacji w tabeli można by odnieść wrażenie, że wyżej stoją notowania ekipy w czerwonych strojach. Przekonujące zwycięstwo pozwoliło drużynie Michała Pondla opuścić strefę spadkową. O kolejne punkty Tomtex zagra z RTV Euro AGD. Wojskowi nadal liczą się w walce o awans, a ich najbliższym przeciwnikiem będzie MPK Wrocław.