12.02 godz. 13:45, Przesmyckiego 10, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Lachowicz, Wojtasik, Waliłko, Dziuba, Lesiuk, Patałuch, Kaczmarczyk
Skład: Kulesza, Kalisz, Siwik, Olszewski, Siwik, Siwik, Kolanowski
5' Damian Waliłko
10' Fabian Wojtasik
12' Damian Waliłko
12' Marcin Lachowicz
15' Jarosław Patałuch
25' Patryk Dziuba
26' Łukasz Lesiuk
32' Damian Waliłko
34' Marcin Lachowicz
36' Fabian Wojtasik
38' Fabian Wojtasik
38' Patryk Dziuba
14' Rafał Kulesza
23' Marek Olszewski
25' Arnold Siwik
Zawodnik meczu: Fabian Wojtasik (Kreator gry WSOWL. Na boisku wszędzie było go pełno. Fabian strzelił hattricka i zanotował asystę. Wyróżnić należy również Patryka Dziubę. )

Jakby WSOWL-owi nie udało się zapunktować z Nokią, wtedy bardziej realne będzie zdobycie punktów z Hectasem. "Wojskowi" już nie raz udowodnili, że w piłkę grać potrafią i jak szczęście dopisze, a przede wszystkim szeroka kadra (o czym już wcześniej wspominaliśmy) to ra rok ekipa Alana Adhama z powrotem biegać będzie po parkiecie superligowym. Do tego niewątpliwie niezbędna jest wygrana z nieprzewidywalnymi "Pingwinami". Te, z resztą tak samo jak Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych, nie są jeszcze pewne pozostania w rozgrywkach i zrobią wszystko, aby cieszyć się z kolejnego kompletu punktów. Już nie możemy doczekać się popisów takich graczy jak Marek Olszewski, Alan Adham, Amadeusz Siwik czy Rafał Boniecki. Kto w niedzielne popołudnie będzie bardziej efektywny i dopisze sobie kolejne skalpy? Czas pokaże!

5' (0:1) - Szybki atak WSOWL i strzałem z najbliższej odległości bramkarza pokonuje Damian Waliłko.
6' Słupek po strzale Amadeusza Siwika z prawej strony!
8' Poprzeczka po kolejnym uderzeniu z dalszej odległości Amadeusza Siwika.
9' Łukasz Lesiuk na skrzydle mija rywala i strzela na bramkę, ale trafia tylko i wyłącznie w boczną siatkę.
10' (0:2) -  Fabian Wojtasik kontra Armand Siwik i mamy kolejnego gola dla "Wojskowych".
11' Uderzenie Marka Olszewskiego sprzed pola karnego przelatuje obok bramki przeciwników!
12' (0:3) - Marcin Lachowicz mając trochę miejsca przed polem karnym, decyduje się na uderzenie, które ląduje w bramce, tuż przy krótszym słupku!
14' (1:3) - Rozmontowana defensywa przeciwników i piłkę do siatki strzałem z najbliższej odległości pakuje Rafał Kuleszcza.
15' Szósty faul WSOWL i przedłużony rzut karny dla Hectasu. Protesty Jarosława Patałucha - żółta kartka dla niego za dyskusje.
15' Do wykonania karnego podchodzi Marek Olszewski, który zagrywa do Amadeusza Siwika, który z bliska trafia w bramkarza!
16' Czas dla WSOWL.
17' Strzał Olszewskiego z prawej strony instynktownie broni Mateusz Kaczmarczyk.
18' Uderzenie Lachowicza i dobra interwencja Armanda Siwika.
19' Arnold Siwik uderza sprzed pola karnego - obok słupka!
19' Kolejny rzut karny przedłużony. Tym razem dla Hectasu. Do jego wykonania podchodzi Olszewski, ale uderza obok bramki.
20' Strzał Siwika sprzed pola karnego przed siebie zbija Kaczmarczyk. Po chwili mamy dobitkę Olszewskiego, która przelatuje nad poprzeczką!
21' Mocny płaski strzał Patryka Dziuby z dystansu i piłkę na raty wyłapuje bramkarz.
22' Olszewski dostaje piłkę pod bramkę i uderza z woleja obok bramki.
23' Żółta kartka dla Olszewskiego za faul taktyczny na rywalu.
25' Zmiana między słupkami w Hectasie - Armanda Siwika zastępuje Adrian Deryło.
25' (1:4) - Szybki atak WSOWL i Dziuba strzałem z pola karnego zaskakuje Adriana Deryło.

25' (2:4) - Odpowiedź Hectasu i dystans do rywala zmniejsza Arnold Siwik.
26' (2:5) - Lesiuk mija rywala, schodzi do lewego skrzydła i mocnym strzałem pod poprzeczkę zaskakuje Deryło.
28' Strzał Amadeusza Siwika sprzed pola karnego przelatuje obok bramki przeciwników.
30' Czas dla Hectasu!
32' (2:6) - Waliłko oddaje strzał sprzed pola karnego, który ląduje w samym okienku bramki przeciwników.
33' Strzał Marcina Kalisza z lewej strony instynktownie broni bramkarz. Po chwili kolejny strzał tego zawodnika i kolejna dobra interwencja Kaczmarczyka.
34' Am.Siwik z dystansu uderza i futbolówkę nad poprzeczkę przenosi Kaczmarczyk.
34' (2:7) - Lachowicz sprzed pola karnego mocno strzela i piłka ląduje w sieci, tuż przy krótszym słupku bramki rywali (między słupkiem a Deryło).
34' Kulesza sprzed pola karnego i nogami Kaczmarczyk je broni.
35' Wojtasik kładzie bramkarza, mija go i wystawia piłkę jak na tacy Lachowiczowi, który fatalnie pudłuje, uderzając obok bramki.
36' (2:8) - Wojtasik kontra Deryło i napastnik WSOWL uderzeniem między nogami golkipera - pakuje piłkę do siatki.
36' Ofiarnia interwencja Deryło po strzale Wojtasika.
37' Am.Siwik z "czuba" z dystansu i futbolówkę przed siebie zbija bramkarz.
38' (2:9) - Wojtasik strzałem z zerowego kąta zaskakuje bramkarza.
38' (2:10) - Lachowicz do Dziuby, a ten pakuje piłkę do pustej bramki.
39' Am.Siwik nie trafia na pustą bramkę!

Tylko w pierwszej odsłonie Hectas stawiał czoła spadkowiczowi i był w grze o punkty. W drugiej odsłonie WSOWL włączyło wyższy bieg, rozstrzelało przeciwnika i zgarnęło kolejny komplet oczek, niezbędny w kontekście powrotu do Superligi. "Pingiwny" ciągle grają w kratkę i nadal nie są pewne pozostania w pierwszej lidze. Do tego potrzebne są kolejne wygrane, w tym najbliższa z Piorunem Zaodrze. Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych w najbliższy wtorek "skrzyżuje rękawice" z Tomtexem.