09.02 godz. 22:15, Przesmyckiego 10, Sedzia: Andrzej Malec
3 : 4
( 2 : 0 )
Skład: Pondel, Pondel, Semotyuk, Słowiński, Kopeć, Gruszka, Studnicki, Pilarczyk, Fiedler
Skład: Bzowski, Banaś, Kloczkowski, Kałmuk, Olkowski, Augustyniak
23' Ireneusz Gruszka
26' Rafał Pilarczyk
29' Tomasz Pondel
34' Tomasz Pondel
38' Tomasz Pondel
40' Tomasz Pondel
4' Mateusz Olkowski
16' Dawid Kloczkowski
31' Ireneusz Augustyniak
Zawodnik meczu: Tomasz Pondel (Znakomite spotkanie w wykonaniu Tomka! Najaktywniejszy gracz na boisku, nękał swoimi strzałami obronę rywali. Mecz zakończył z 4 trafieniami na koncie!)

Bardzo istotnym spotkaniem zarówno dla Husarii Bagdad, jak i Tomtexu będzie bezpośredni pojedynek. "Husarzy" z jednym oczkiem w dorobku zamykają ligową tabelę. "Połączeni Piłką" z kolei są trzeci od końca. Obie te drużyny są jednymi z dłużej grających na poziomie wrocbalowej, halowej pierwszej ligi i jeżeli nie zaczną punktować - to się z nią w końcu pożegnają. Jeszcze ani razu w historii ekipa braci Pondel nie przegrała z teamem Radosława Banasia. Czy ta seria zostanie podtrzymana? Czy może "biali' w końcu się przełamią i odnotują pierwszy triumf w sezonie?

2' Uderzenie Mateusza Olkowskiego dobrze nogami broni golkiper Tomtexu Tomasz Słowiński.
4' (1:0) Pierwszego gola w tym meczu zdobywa Mateusz Olkowski.
7' Strzał Tomasza Pondla zostaje zablokowany przez obrońcę Husarii Bagdad.
8' Rafał Pilarczyk podaje do Tomasza Pondla lecz uderzenie Tomka mija minimalnie prawy słupek bramki Grzegorza Bzowskiego.
10' Tomtex w ataku, Bartosz Fidler podaje niecelnie do niepilnowanego Tomasza Pondla i od wrzutu z autu grę rozpoczną zawodnicy Husarii.
13' W słupek bramki Tomtexu trafia Ireneusz Agustyniak.
14' Czas dla Husarii Bagdad.
15' W sytuacji "oko w oko" z golkiperem Tomtexu znalazł się Mateusz Olkowski, a z tego pojedynku zwycięsko wyszedł Tomasz Słowiński.
16' (2:0) Po strzale zza pola karnego na listę strzelców wpisuje się Dawid Kloczkowski.
17' Grzegorz Bzowski broni mocne uderzenie Tomasza Pondla.
18' Strzał Radosława Banasia do boku zbija golkiper Tomtexu.
19' Czas dla Tomtexu.
21' Tomasz Studnicki dobrze podaje do nadbiegającego Rafała Pilarczyka i uderzenie Rafała z bliskiej odległości borni golkiper Grzegorz Bzowski.
23' Żółtą kartką zostaje ukarany Ireneusz Gruszka za faul na Mateuszu Olkowskim.
24' Mocny strzał z dalszej odległości autorstwa Radosława Banasia przelatuje obok bramki Tomasza Słowińskiego.
26' Rafał Pilarczyk zostaje ukarany żółtym kartonikiem za błąd zmiany.
27' Ireneusz Augustyniak oddaje strzał z 3 metrów, broni to uderzenie Tomasz Słowiński lecz piłka po interwencji bramkarza leciała do bramki ale czujny obrońca Tomasz Studnicki wybija głową piłkę poza pole gry.
29' (2:1) Tomasz Pondel w sytuacji sam na sam z bramkarzem spokojnie umieszcza piłke tuż obok interweniujacego golkipera.
30' Rafał Pilarczyk trafia w Grzegorza Bzowskiego z bliskiej odległości.
31' (3:1) Mateusz Olkowski ogrywa obrońcę i na zamach oszukuje golkipera Tomtexu, a piłke zamiast do bramki podaje do Ireneusza Agustyniaka, który kieruje piłkę do pustej bramki.
32' Czas dla Husarii Bagdad.
33' Agustyniak podaje do Olkowskiego, na rzut rożny broni Słowiński.
34' (3:2) Zawodnicy Husarii protestowali że piłka opuściła polę gry, a zawodnicy Tomtexu rozgrywali atak, piłkę dostał pod nogi Tomasz Pondel, który zdobył gola po strzale w długi róg!
36' Piłka po strzale Mateusza Olkowskiego trafia w poprzeczkę bramki Tomtexu.
37' Czas dla Tomtexu.
38' (3:3) Tomasz Pondel zdobywa gola na wagę remisu w tym pojedynku.
40' (3:4) Piłka po strzale Tomasza Pondla wpada tuż obok golkipera!
40' Za grę na czas żółtym kartonikiem został ukarany Tomasz Pondel.

Bardzo ciekawe widowisko w którym mieliśmy wszystko: kartki, bramki, parady golkiperów, pudła i koncert jednego gracza Tomasza Pondla, który zapewnił drużynie Tomka Słowińskiego 3 ważne punkty. Tomek wykorzystał dobre podania swoich współpartnerów i zagrał na swoim dobrym poziomie. Piłkarze Husarii po I połowie meczu myśleli że mecz w II części gry wygra się sam i ostatecznie po golu w ostatnich sekundach meczu przegrali ten pojedynek

autor: Marcin Niciński