08.02 godz. 21:25, Przesmyckiego 10, Sedzia: Andrzej Malec
3 : 3
( 1 : 1 )
Skład: Głowiński, Lungu, Tarasiewicz, Martyński, Socki, Mikołajec, Woźniak, Carvalho Leal
Skład: Przechrzta, Szozda, Polańczyk, Kita, Kopyś, Pawłowski, Kozaczewski, Krysiński, Zasłonka
20' Bartłomiej Socki
34' Bartłomiej Socki
36' Bartłomiej Socki
11' Piotr Kozaczewski
26' Piotr Krysiński
28' Adrian Zasłonka
Zawodnik meczu: Bartłomiej Socki (Nie byłoby punktu Cloudu gdyby nie Bartek. Wszystkie trzy trafienia to jego zasługa. Dzięki niemu obrona RTV i Marek Przechrzta mieli co robić.)

Z walki o awans nie rezygnują RTV Euro AGD oraz Cloud Raiders. Jedni i drudzy mają po dziewięć punktów na koncie i plasują się tuż za ligowym podium. Beniaminek jednak jest w gazie i może pochwalić się serią trzech zwycięstw z rzędu. Czy grając z "Ertefałowcami" podtrzyma swoją dobrą passę? Czy może doświadczony team pokaże klasę i znajdzie sposób na zatrzymanie ekipy Marcina Martyńskiego?

3' - Dziś w rolę golkipera Cloudu wcielił się Adrian Lungu. Pierwsze minuty między słupkami kapitana Cloudu można zaliczyć do udanych - Lungu broni strzały Kozaczewskiego i Kopysia.
5' - Piotr Mikołajec technicznym strzałem posyła piłkę na słupek.
7' - Z niewyjaśnionych przyczyn bez piłki upadek zalicza Paweł Pawłowski. Arbiter Malec ma na to swoją teorię ("Kretowisko?").
9' - Pawłowski oddaje strzał w baner Wrocbalu.
11' - (1:0) Kozacko wykończył akcję Piotr Kozaczewski - piłka po strzale w długi róg melduje się w bramce Lungu. Asystę zapisujemy Dariuszowi Polańczykowi.
14' - Indywidualna akcja Kity, na końcu oddaje on piłkę Pawłowskiemu. Precyzji w strzale Pawła się jednak nie doszukaliśmy.
15' - Strzał Mikołajca z 4 metra po podaniu Sockiego, dobrze broni to Przechrzta.
16' - Czas dla Cloud Raiders.
17' - Za bardzo podpalił się przejęciem futbolówki Krysiński, przez co późniejszy strzał leci wysoko nad bramką.
18' - Zasłonka do Kopysia, niewiele zabrakło a mielibyśmy drugą bramkę dla RTV.
20' - Leal z wolnego z 12 metrów, piłkę łapie Przechrzta.
20 - (1:1) Uderzenie z pola karnego w wykonaniu Sockiego i przed samą przerwą Cloud Raiders daje radę wyrównać.
25'  - Za nami nudne pięć minut drugiej połowy.
26' - (2:1) Przebudzenie RTV Euro AGD! Niefortunną interwencję obrońcy Cloud Raiders wykorzystuje Piotr Krysiński i mocnym strzałem pokonuje bezradnego Adriana Lungu!
28' - (3:1) RTV idzie za ciosem! Indywidualna akcja Adriana Zasłonki zakończona ładnym golem!
29' - Kolejna akcja RTV, tym razem Adrian Lungu broni strzał Andrzeja Szozdy.
30' - Głowiński ofiarnie blokuje strzał Krysińskiego! Mogło być groźnie.
33' - Paweł Pawłowski oddaje uderzenie na bramkę Cloud Raiders, Adrian Lungu zbija ten strzał na rzut rożny.
34' - (3:2) Bramkę kontaktową po uderzeniu między nogami golkipera RTV zdobywa Bartłomiej Socki.
36' - (3:3) Bartłomiej Socki strzela swojego trzeciego gola dla Cloud Raiders i tym samym doprowadza do remisu!
37' - Czas dla Cloud Raiders.
38' - Strzał Andrzeja Szozdy doskonale broni Adrian Lungu!
40' - Daniel Tarasiewicz podaje do Bartłomieja Sockiego i dobrą paradą popisuje się golkiper RTV Euro AGD Marek Przechrzta.

Zapowiadało się na to, że RTV zgarnie trzy punkty w tym spotkaniu, tak jednak się nie stało, w dużej mierze dzięki dobrej grze Bartka Sockiego. Cloud w końcówce wyrywa punkty "Ertefałowcom", a o następne powalczy z Drukgrafem Mirków. Kolejnym rywalem RTV będzie natomiast Piorun Zaodrze.