29.01 godz. 15:20, Redeco, Sedzia: Marcin Niciński
4 : 1
( 2 : 1 )
Skład: Leib, Przechrzta, Polańczyk, Kopyś, Pawłowski, Kozaczewski, Zasłonka
Skład: Jastrzębski, Waksmański, Gorszkowski, Rudy, Kaczmar, Bogacz, Goławski, Laskowski, Tobjasz
8' Łukasz Kopyś (Rzut karny)
28' Marek Przechrzta
8' Przemysław Gorszkowski
11' Grzegorz Goławski
25' Przemysław Gorszkowski
34' Grzegorz Bogacz
Zawodnik meczu: Grzegorz Bogacz (Najbardziej aktywny gracz ofensywny ekipy Nokii. Brał udział prawie przy wszystkich golach swojego zespołu, dwa razy asystując, a raz samemu pokonując golkipera RTV.)

Hitem pierwszej ligi będzie starcie lidera - Nokii z wiceliderem - RTV Euro AGD. Ci pierwsi spisują się do tej pory świetnie i w czterech spotkaniach ugrali komplet, dwunastu oczek i pewnym krokiem zmierzają ku Superlidze. Czeka ich jednak najtrudniejsza przeszkoda dotychczas, czyli pojedynek z "Ertefałowcami", którzy również zamierzają walczyć tej zimy o najwyższe cele. Czy najlepsza obrona w pierwszej lidze da radę powstrzymać Adriana Zasłonkę i jego bramkostrzelnych kolegów? Czy team Wojciecha Jastrzębskiego straci pierwsze punkty w lidze?

2' - Grzegorz Bogacz posyła piłkę metr obok słupka.
5'- Strzał zza pola karnego Łukasia Kopysia dobrze wyłapuje Waksmański.
6' - Kolejna udana inrterwencja Waksmańskiego, tym razem po uderzeniu Polańczyka.
8' - (0:1) Arbiter Niciński dyktuje rzut karny dla RTV za przewinienie Nokii na Adrianie Zasłonce. Karnego na gola pewnym strzałem zamienia Łukasz Kopyś.
8' - (1:1) Błyskawiczna odpowiedź Nokii - Radek Tobjasz do Przemka Gorszkowskiego i mamy piłkę w siatce!
11' - (1:2) Grzegorz Bogacz zagrywa w pole karne do swojego imiennika - Goławskiego, a ten strzałem z 2m pokonuje Przechrztę!
15' - Dawid Leib nad bramką.
17' - Swoich sil próbował Adrian Zasłonka, Waksmański nie dał się jednak zaskoczyć.
20' - Radek Tobjasz z linii pola karnego, skoncenterowany Przechrzta pewnie łapie piłkę.
22' - Dominik Kaczmar zamiast do siatki trafia w baner.
23' - Ponownie Kaczmar, tym razem obrywa boczna siatka, a nie baner.
25' - (1:3) Składna akcja z klepki Nokii - Grzegorz Bogacz zagrywa do dobrze ustawionego Przemka Gorszkowskiego, a ten stojąc 1,5 metra przed bramką strzela nie dając szans Przechrzcie!
27' - Obrona RTV znowu rostała rozklepana, tym razem jednak Przechrzta nie zawiódł swoich kolegów i zatrzymał strzał Jastrzębskiego.
28' - Łukasz Kopyś chybia o 2 metry.
29' - Faul wychodzącego z bramki Przechrzty skutkuje żółtą kartką dla golkipera. Boisko opuszcza jeden z graczy z pola, RTV najbliższe dwie minuty rozegra w osłabieniu.
31' - Adrian Zasłonka kontra Łukasz Waksmański. Górą z tego starcia wychodzi bramkarz Nokii.
32' - Polańczyk z dystansu, znów dobrze Waksmański.
34' - (1:4) Mordercza klepka w polu karnym Tobjasza z Bogaczem, kończy się płaskim strzałem tego drugiego, co równoznaczne jest z czwartą bramką dla Nokii.
36' - Mocny strzał Polańczyka, zabrakło jednak pół metra, żeby piłka znalazła się w siatce.
37' - Ofiarny strzał Bogacza wyłapuje Przechrzta.
38' - Defensywa Nokii blokuje uderzenie Polańczyka.
39' - Kopyś z lewej strony pola karnego, dobrze ustawiony jest jednak Waksmański.
40' - Czas dla ekipy Nokii.

Pewne zwycięstwo dobrze grającej ekipy Nokii pozwala jej zainkasować trzy punkty i umocnić się na pozycji lidera pierwszej ligi. Najbliższym przeciwnikiem zespołu Michała Grobelnego będzie ekipa WSOWL. RTV zagra natomiast z Cloud Raiders.