29.01 godz. 16:10, Redeco, Sedzia: Adrian Miedziński
( 2 : 1 )
Skład: Ronczkowski, Mądrzejewski, Cylny, Wójcik, Stankowiak, Kulik, Hawrylak
Skład: Głowiński, Fernandez, Lungu, Kozioł, Martyński, Musiatowicz, Socki, Czajka, Woźniak
14' Adam Cylny
23' Jacek Mądrzejewski
27' Adam Cylny
36' Adam Cylny
40' Dawid Stankowiak
5' Mateusz Czajka
8' Bartłomiej Socki
25' Bartłomiej Socki
26' Dawid Woźniak
33' Adrian Lungu
40' Mateusz Czajka
Zawodnik meczu: Bartłomiej Socki (Autor dwóch goli dla Cloudu. Gdyby jeden z jego strzałów nie został wybity z linii bramkowej spotkanie zakończyłby z hat-trickiem.)

Emocji nie powinno zabraknąć, kiedy na parkiet hali Redeco wybiegną beniaminek - Cloud Raiders oraz Boty. Jedni i drudzy mają tyle samo punktów w dorobku i na pewno marzą o powiększeniu swojej dotychczasowej zdobyczy, by móc jak najszybciej cieszyć się z utrzymania na zapleczu Superligi. Defensywę "żółtych" czeka trudne wyzwanie, ponieważ muszą znaleźć sposób na najlepszy atak w lidze, dowodzony przez najskuteczniejszy duet ofensywny - Jacek Mądrzejewski-Adam Cylny. Marcin Martyński i jego ekipa mają jednak szanse na sukces, ponieważ Boty co prawda świetnie odnajdują się pod bramką rywali, ale bardzo słabo idzie im gra defensywna (najgrosza obrona w stawce). Jak więc zakończy się to spotkanie? Kto wyjdzie z niego zwycięsko, a kto będzie musiał pogodzić się z klęską?

3' - Mocne uderzenie Jacka Mądrzejewskiego, piłka mija słupek o pół metra.
5' - (1:0) Kontra Cloudu kończy się mocnym strzałem zza pola karnego w wykonaniu Mateusza Czajki, które robi wrażenie nawet na prowadzącym zawody Adrianie Miedzińskim ("Ma jebn..., co?"). Stankowiak przy tym uderzeniu nie ma za wiele do powiedzenia, piłka wpada pod samą poprzeczkę.
8' - (2:0) Klepka w polu karnym Głowińskiego z Sockim kończy się strzałem tego drugiego. Piłka wpada do siatki i mamy już 2:0 dla Cloudu.
11' - Kolejny atak Cloud Raiders, tym razem Stankowiak spisuje się bez zarzutu.
12' - Piłkę z głębi pola dostaje Paweł Wójcik, minimalnie jednak przestrzela.
12' - Próba lobu w wykonaniu Cylnego okazuje się być nieudana.
14' - (2:1) Boty łapią kontakt z rywalem. Złe wyprowadzenie piłki z obrony przez Lungu kończy się przejęciem futbolówki przez rywala i odegraniem do dobrze ustawionego Cylnego, który precyzyjnym uderzeniem z prawej strony pokonuje Fernandeza.
17' - Czas dla Cloudu.
18' - Woźniak dobrze wypatruje czekającego na piłkę Lungu, zamiary graczy Cloudu odczytuje jednak Stankowiak.
23' - (2:2) Piłka chodzi jak po sznurku - szybka wymiana podań pomiędzy graczami ekipy Boty i mamy remis - na listę strzelców wpisuje się Jacek Mądrzejewski, a asystuje mu przy tym Adam Cylny.
25' - (3:2) Woźniak do Sockiego, strzał i Cloud Raiders ponownie na prowadzeniu.
26' - (4:2) Czajka minął bramkarza i wyłożył piłkę Woźniakowi, a ten dokończył formalności i wpakował ją do pustej bramki.
27' - (4:3) Boty się nie poddają - stratę zmniejsza Adam Cylny.
28' - Seria udanych interwencji Fernandeza, golkiper Cloudu dzielnie odpiera ataki przeciwnika.
29' - Fantastyczna interwencja Fernandeza po uderzeniu z pięciu metrów Mądrzejewskiego.
31' - Strzał Sockiego z pola karnego, piłkę z linii bramkowej wybija Adam Cylny.
33' - (5:3) Uderzenie zza pola karnego Adriana Lungu zmusza do kapitulacji Stankowiaka. Cloud odskakuje na dwie bramki.
36' - Żółtym kartonikiem za faul ukarany zostaje Adam Cylny.
36' - Stankowiak kontra Głowiński, górą z tego starcia wychodzi bramkarz Botów.
37' - Piąte przewinienie Cloud Raiders.
38' - Mądrzejewski obok słupka.
38' - Po raz kolejny ze świetnej strony pokazuje się Fernandez, który zatrzymuje serię strzałów Botów.
40' - Czerwona kartka dla bramkarza Botów - Stankowiak wycina Czajkę.
40' - W czerwonych 1:1. Za niesportowe zachowanie z boiska usunięty zostaje Mateusz Czajka.
40' - Lungu z wolnego obok słupka.

Zacięte spotkanie pomiędzy Cloud Raiders a Botami zaowocowało kilkoma kartkami w ostatnich minutach. O dwie bramki lepszy okazuje się jednak zespół Marcina Martyńskiego i to na konto tej ekipy wędrują w dniu dzisiejszym trzy punkty. Cloud kolejny raz w akcji ujrzymy w lutym, już na nowym obiekcie przy ul. Przesmyckiego, gdzie czekać ich będzie pojedynek z RTV Euro AGD. Boty podejmą natomiast Piorun Zaodrze.