22.01 godz. 18:40, Redeco, Sedzia: Marcin Niciński
3 : 5
( 2 : 3 )
Skład: Jastrzębski, Waksmański, Rudy, Kaczmar, Bogacz, Goławski, Laskowski, Tobjasz
Skład: Pondel, Semotyuk, Słowiński, Gruszka, Miklas, Kozioł, Fiedler
2' Andriy Semotyuk (Gol samobójczy)
6' Piotr Laskowski
10' Dominik Kaczmar
37' Wojciech Jastrzębski
38' Dominik Kaczmar
1' Piotr Miklas
14' Grzegorz Kozioł
31' Andriy Semotyuk
Zawodnik meczu: Dominik Kaczmar (Dobre zawody w wykonaniu aktywnego przez całe spotkanie Kaczmara. Dwukrotnie znajdował sposób na pokonanie Michała Pondla.)

Drugim meczem Tomtexu w ramach czwartego tygodnia będzie pojedynek z innym niepokonanym zespołem, który lideruje w tabeli pierwszej ligi, czyli z Nokią. Rok temu w bezpośrednim pojedynku team Wojciecha Jastrzębskiego dał lekcję futbolu swoim rywalom - ogrywając ich 4:1. Ci mają zamiar się zrewanżować, ale łatwo o to nie będzie. Nokia przecież jest niezwykle doświadczoną i zgraną drużyną i jej miejsce to najwyższa klasa rozgrywkowa. Czy Tomasz Pondel i jego koledzy znajdą sposób na sforsowanie najlepszej defensywy w lidze dowodzonej przez fenomenalnego Łukasza Waksmańskiego?

1' - (1:0) Przejęcie piłki przez Tomtex w środku pola, Grzegorz Kozioł do Piotra Miklasa i bramkarz Nokii zmuszony jest wyciągać piłkę z siatki!
2' - (1:1) Mamy wyrównanie, a do remisu doprowadza ... gracz Tomtexu - Andriy Semotyuk, który znalazł się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze i pechowo przyłożył nogę po zagraniu w pole karne przez gracza Nokii zdobywając bramkę samobójczą.
6' - (1:2) Wojciech Jastrzębski zagrywa w pole karne do Piotra Laskowskiego, a ten strzałem z trzech metrów pokonuje Michała Pondla!
10' - (1:3) Zamieszanie pod bramką Michała Pondla kończy się uderzeniem zza pola karnego w wykonaniu Dominika Kaczmara. Nokia prowadzi już dwiema bramkami!
14' - (2:3) Tomtex nadrabia straty - z lewej strony z dalszej odległości uderza Grzegorz Kozioł i mamy piłkę w siatce!
15' - Ostrzał bramki Tomtexu, mamy milion strzałów Nokii, w tym jeden w słupek, zaraz zagotuje nam się Michał Pondel, wściekły na poczynania swoich obrońców.
15' - Tomtex bierze czas, Michał Pondel musi ochłonąć.
17' - Kozioł z dystansu, piłkę łapie Waksmański.
18' - Kąśliwy strzał Piotra Laskowskiego, piłka przelatuje 12,5 cm nad poprzeczką.
22' - Przed szansą Piotr Laskowski, zabrakło jednak odrobiny precyzji w tym uderzeniu.
25' - Znów zagotowało się pod bramką Michała Pondla, Nokii nie udało się jednak zdobyć gola.
27' - Mocny strzał Piotra Miklasa, ale obok słupka.
28' - Dobre wyjście z bramki Michała Pondla - nie będzie mógł cieszyć się z bramki Grzegorz Goławski.
31' - (3:3) Andryi Semotyuk rehabilituje się za swojaka z początku i strzałem w środek z szóstego metra pokonuje Waksmańskiego!
33' - Michał Pondel udanie zatrzymuje strzał Dominika Kaczmara.
35' - Kozioł do Semotyuka i mamy strzał w słupek!
36' - Seria trzech udanych interwencji Pondla.
37' - (3:4) No i koniec udanej serii - Pondel kapituluje po uderzeniu Wojciecha Jastrzębskiego!
38' - (3:5) Nokia podwyższa, a Pondla pokonuje Dominik Kaczmar!
38' - Miejsce Pondla w bramce zajmuje Irek Gruszka.

Nie udał się rewanż ekipie Tomtexu. Doświadczona drużyna Nokii pokazała, że pierwsze miejsce w tabeli to nie przypadek i w ostatnich minutach spotkania z remisu 3:3 zrobiła 5:3 i zainkasowała tym samym trzy punkty. O kolejne oczka Nokia powalczy z RTV Euro AGD, przeciwnikiem Tomtexu będzie natomiast Hectas.