22.01 godz. 17:00, Redeco, Sedzia: Marcin Niciński
3 : 5
( 2 : 1 )
Skład: Głowiński, Fernandez, Lungu, Martyński, Musiatowicz, Socki, Woźniak, Carvalho Leal
Skład: Maryniak, Głodek, Surmaczewski, Rożek, Olejnik, Węgłowski, Kruszona, Falkiewicz, Małolepszy, Bienias, Nebelski
14' Bartłomiej Socki
21' Dawid Woźniak
31' Dawid Woźniak
38' Bartłomiej Socki
40' Ricardo Filipe Carvalho Leal
7' Marek Surmaczewski
13' Jarosław Głodek
27' Marek Surmaczewski
Zawodnik meczu: Dawid Woźniak (Dawid zagrał bardzo dobre spotkanie, dużo biegał, walczył i sprawiał problemów defensywie MPK. Ostatecznie do siatki trafił dwukrotnie i zanotował jedną asystę.Wyróżnić trzeba Bartłomieja Sockiego i Marka Surmaczewskiego. )

Cloud Raiders dzień później znowu wybiegnie na parkiet hali Redeco i jakby nie udało mu się zapunktować z Husarią, to może postarać się o to mierząc się z MPK Wrocław. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne radzi sobie nieźle do tej pory. W czterech meczach ugrało siedem punktów i ma realne szanse na awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Musi więc zapunktować z innym beniaminkiem. Przed rokiem w bezpośrednim pojedynku "żółci" okazali się lepsi ogrywając Marka Surmaczewskiego i spółkę - 4:2. Czy teraz znowu powtórzą ten rezultat? Czy jednak MPK dokona udanego rewanżu? Zobaczymy.

1' Uderzenie Marcina Martyńskiego z lewej strony ląduje na bocznej siatce bramki strzeżonej przez Marka Rożka.
2' Strzał Jarosława Głodka z rzutu wolnego i świetnym wyjściem z bramki popisuje się Franck Fernandez - ofiarnie broniąc uderzenie gracza MPK Wrocław.
7' (1:0) - Marek Surmaczewski po szybkiej kontrze rywala, staje oko w oko z Franckiem Fernandezem i płaskim uderzeniem go pokonuje.
8' Mocny strzał Tomasza Musiatowicza sprzed pola karnego i piłkę pewnie chwyta Rożek.
10' Kolejne uderzenie Musiatowicza i następna parada Rożka.
11' Musiatowicz mija obrońcę i oddaje strzał sprzed pola karnego, który do boku zbija Rożek.
12' Strzał Francka Fernandeza z połowy boiska przelatuje obok bramki.
13' Głodek zabiera się z piłką, biegnie w kierunku pola karnego i oddaje strzał, który instynktownie broni Fernandez!
13' (2:0) - Głodek dostaje piłkę na wolne pole, ma przed sobą tylko bramkarza i oddaje płaski strzał, który wpada do siatki tuż przy słupku.
14' (2:1) - Mocne uderzenie po ziemi autorstwa Bartłomieja Sockiego, po którym futbolówka ląduje w siatce tuż przy dalszym słupku bramki strzeżonej przez Rożka. Mamy gola kontaktowego!
15' Socki prostopadle do Martyńskiego, a ten z bliska uderza wprost w dobrze wychodzącego z bramki Rożka.
17' Pojedynek jeden na jeden z Sockim wygrywa Rożek. Mamy rzut rożny.
17' Czas dla Cloud Raiders!
17' Mocny strzał Adriana Lungu z wolnego udanie broni Rożek.
18' Słupek po strzale Dawida Woźniaka!
19' Woźniak ze skrzydła na wolne pole zagrywa do Musiatowicza, a ten oddaje strzał z pierwszej piłki - obok słupka.
20' Koniec pierwszej połowy. Zmiana między słupkami w RTV, a Rożka zmienia Mariusz Nebelski.
21' (2:2) - Szybka akcja Cloud Raiders. Musiatowicz zagrywa w pole karne do Woźniaka, a ten strzałem obok wychodzącego z bramki Nebelskiego - doprowadza do remisu!
24' Martyński dostaje piłkę w pole karne i uderza wprost w dobrze ustawionego Nebelskiego.
26' Mocny strzał Krzysztofa Maryniaka z dystansu i piłkę do boku zbija z wielkim trudem - Fernandez!
27' (3:2) - Strzał Małolepszego z dystansu - Fernandez zbija piłkę do boku, po chwili do odbitej futbolówki dopada Surmaczewski i wyprowadza MPK na prowadzenie.
31' (3:3) - Martyński pod bramkę zagrywa do Woźniaka, a ten strzałem przy słupku doprowadza do remisu!
32' Nebelski wygrywa pojedynek jeden na jeden z Woźniakiem!
34' Czas dla MPK Wrocław!
35' Surmaczewski kontra Fernandez i górą w tym pojedynku bramkarz Cloud Raiders!
37' Czas dla Cloud Raiders!
37' Małolepszy z dystansu strzela i instynktownie interweniuje Fernandez. Po chwili strzał Sockiego nogami broni Nebelski.
38' (3:4) - Rozklepana defensywa MPK. Woźniak wystawia piłkę jak na tacy Sockiemu, a ten bez żadnego problemu pakuje ją do pustej bramki.
39' Płaski strzał Musiatowicza sprzed pola karnego i futbolówkę do boku zbija Nebelski.
40' (3:5) - Ricardo Leal staje oko w oko z Nebelskim i uderzeniem "z czuba" pod poprzeczkę pokonuje Nebelskiego.

Cloud Raiders po wczorajszej wygranej z Husarią, dzisiaj poszedł za ciosem i także zwyciężył. Tym samym zespół Marcina Martyńskiego wyskoczył ze strefy spadkowej i dał jasny sygnał, że wraca do gry o najwyższe cele. Co do Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego, to nadal gra w kratkę i zarówno może walczyć o najwyższe cele, jak i bić się o utrzymanie, bowiem różnica między trzecim, a dziewiątym zespołem wynosi zaledwie jeden punkt. Następne pary meczowe obu tych ekip to: Tomtex - MPK Wrocław oraz Cloud Raiders - Boty.