15.01 godz. 18:40, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
4 : 1
( 0 : 1 )
Skład: Bzowski, Banaś, Kloczkowski, Kałmuk, Jarco, Olkowski, Augustyniak
Skład: Jastrzębski, Waksmański, Gorszkowski, Rudy, Kaczmar, Bogacz, Goławski, Laskowski, Tobjasz, Medwid
13' Ireneusz Augustyniak
28' Radosław Banaś
23' Andrzej Rudy
30' Andrzej Rudy
31' Grzegorz Bogacz
38' Dominik Kaczmar
Zawodnik meczu: Grzegorz Bogacz (Strzelec 2 goli, najaktywniejszy zawonik na polu gry. Na wyróżnienie również zasługuje golkiper rywali Bzowski.)

Metodą małych kroków Nokia chce po sezonie przerwy wrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej. Zespół Wojciecha Jastrzębskiego wraz z WSOWL-em jest liderem ex-quo i w czasie gdy ten pauzuje - ma zamiar samodzielnie wysunąć się na prowadzenie w stawce pierwszoligowców. Doświadczony zespół nie może jednak zlekceważyć swojego najbliższego rywala - Husarii Bagdad, która jeszcze w tym sezonie nie święciła triumfu i ma wielką ochotę na to. "Husarzy" bez Mateusza Mikicińskiego, Artura Nowaka i Dawida Kloczkowskiego wyglądają jak bulterier bez zębów. Niemoc w ofensywie przeradza się w nieporadność w defensywie. Czy to się zmieni i zespół Radosława Banasia sprawi niespodziankę - zabierając punkty Nokii?

3' Na wysokości zadania stanął Bzowski, obronił strzał Bogacza z najbliższej odległości.
6' Nokia osiągnęła przewagę ale nie przekłada się to na zdobycz bramkową, na tablicy wyników wciąż wynik bezbramowy.
9' Waksmański na raty chwyta piłkę po strzale Kloczkowskiego.
11' Niewykorzystana kontra Nokii, Bzowski broni płaski strzał Rudego.
13' 0:1 - Husaria wychodzi na prowadzenie, na listę strzelców wpisuje się Ireneusz Augustyniak, uderzył zza pola karnego, piłka wpadła miedzy nogami bramkarza.
15' Kontra Nokii niewykorzystana, Bzowski broni uderzenie Laskowskiego.
17' Czas dla Husarii Bagdad.
18' Nokia w natarciu, ponownie swoją drużynę ratuje Bzowski, pewnie chwyta piłkę po strzale Andrzeja Rudego.

22' Błyskawiczna kontra Husarii, Kloczkowski zagrywa do Olkowskiego, ten podanie do Augustyniaka, Irek przegrywa pojedynek sam na ma z Waksmańskim.
23' 1:1 - Andrzej Rudy dobrze odnalazł się w polu karnym, sprytym strzałem posłał piłkę na interweniującym Bzowskim.
24' W poprzeczkę trafił Olkowski !!! Zabrakło niewiele.
26' Bzowski wygrywa pojedynek sam na sam z Medwidem.
27' Banaś oddaje niecelny strzał na bramkę.
28' Żółta kartka dla Banasia za faul na Goławskim.
29' Waksmański na posterunku, wkazał się dobrym refleksem, obronił strzał zza pola karnego Augustyniaka.
30' 2:1 - Niepilnowany w polu karnym Andrzej Rudy pewnie wykorzystuje okazję i wyprowadza Nokię na prowadzenie!
31' 3:1 - Bogacz trafia do pustej bramki po podaniu Medwida.
33' Laskowski nie potrafił wykorzystać sytuacji sam na sam z Bzowski, górą z tego pojedynku wyszedł golkiper Husarii.
35' Czas dla Nokii.
37' Kaczmar strzela z dystansu bardzo  niecelnie.
38' 4:1 - Kaczmar złamał do środka pola, minął dwóch zawodników i trafił tuż przy słupku.

Pierwsza część spotkania byla bardzo wyrównana, w drugiej odsłonie Nokia odskoczyła za sprawą Bogacza i nie oddała prowadzenia do końca spotkania. Ekipa Jastrzębskiego wskoczyła na fotel lidera. W następnym spotkaniu Nokia podejmie Tomtex, Husaria zagra z Cloud Raiders.