14.01 godz. 19:20, Redeco, Sedzia: Adrian Miedziński
8 : 4
( 2 : 2 )
Skład: Ronczkowski, Cylny, Stankowiak, Brzozowski, Sidor
Skład: Przechrzta, Polańczyk, Kita, Kopyś, Pawłowski, Kozaczewski, Krysiński, Zasłonka
17' Oskar Brzozowski
19' Adam Cylny
36' Grzegorz Sidor
37' Adam Cylny
8' Paweł Pawłowski
12' Piotr Kita
23' Łukasz Kopyś
24' Adrian Zasłonka
30' Łukasz Kopyś
36' Adrian Zasłonka
38' Paweł Pawłowski
40' Paweł Pawłowski
Zawodnik meczu: Paweł Pawłowski (Kapitalny występ Pawła, który miał udział przy pięcu bramkach swojej drużyny. Strzelił 3 gole. Poza tym wywalczył rzut wolny po którym gola strzelił Kopyś i zanotował asystę drugiego stopnia przy trafieniu Zasłonki.Wyróżnić trzeba także Łukasza Kopysia. )

W pierwszej lidze także kibice zobaczą sześć spotkań, a dwukrotnie na parkiet wybiegną walczące o awans do elity - Boty. Miniony weekend był dla ekipy Krzysztofa Ronczkowskiego dziwy. Najpierw rozbili MPK Wrocław, a dzień później zostali ograni przez WSOWL. Jeżeli chce się liczyć w walce promocję do najwyższej klasy rozgrywkowej - musi ograć RTV Euro AGD. "Ertefałowcy" to jedna z dwóch ekip, która jeszcze w tym sezonie nie zdobyła ani jednego punktu, a podobnie jak Boty - musiała uznać wyższość Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Trudno będzie zespołowi Pawła Pawłowskiego zastąpić trójkę takich zawodników jak Marcin Niciński, Bartosz Zieliński i Zbigniew Zaborowski. Samemu Łukaszowi Kopysiowi będzie trudno poprowadzić grę drużyny, która rok temu wywalczyła brąz. Czy RTV w końcu zapunktuje? Czy znowu będzie musiało przełknąć gorzką pigułkę po kolejnej klęsce?

3' Płaski strzał Dariusza Polańczyka i świetnie nogami broni go Dawid Stankowiak.
4' Uderzenie Polańczyka z dystansu przelatuje obok bramki.
5' Oskar Brzozowski piętką zagrywa do Adama Cylnego, a ten przegrywa pojedynek jeden na jeden z Markiem Przechrztą.
6' Mocny strzał Adriana Zasłonki sprzed pola karnego i do boku futbolówkę zbija Stankowiak.
7' Kapitalna interwencja Stankowiaka po strzale Zasłonki.
7' Kolejny strzał, tym razem autorstwa Piotra Krysińskiego, który przelatuje tuż obok bramki.
8' (1:0) - Paweł Pawłowski strzałem przy bliższym słupku sprzed pola karnego zaskakuje Stankowiaka.
9' Piotr Kozaczewski przegrywa pojedynek jeden na jeden ze Stankowiakiem. Po chwili Polańczyk sprzed pola karnego ląduje na słupku!
10' Grzegorz Sidor kontra Marek Przechrzta i górą w tym starciu golkiper RTV.
11' Kozaczewskiego w porę uprzedza czujny w bramce Stankowiak. Moment później Piotr Kita oddaje techniczny strzał w słupek!
12' (2:0) - Kita z dystansu strzela, piłka odbija się od słupka i wpada do siatki.
12' Czas dla Botów!
15' Brzozowski z rzutu rożnego zagrywa na przedpole do Cylnego, a ten oddaje strzał z pierwszej piłki - obok bramki.
17' (2:1) - Sidor podaje do Brzozowskiego, ten wbiega z piłką w pole karne i strzałem "ze szpica" pokonuje Przechrztę.
19' (2:2) - Brzozowski na wolne pole podaje do Cylnego, a ten oddaje strzał, który po nieudanej interwencji Przechrzty wpada do siatki!
21' Cylny z wolnego zagrywa do w tempo do Ronczkowskiego, a ten uderza tuż obok bramki.
23' (3:2) - Rzut wolny dla RTV na przedpolu bramki Botów. Do jego wykonania podchodzi Kopyś i technicznym uderzeniem obok muru, przy słupku pokonuje Stankowiaka.
24' Dobra akcja Botów. Cylny do Brzozowskiego, który z bliska uderza w twarz wychodzącego z bramki Przechrzty!
24' (4:2) - Kopyś do Zasłonki w pole karne, a ten uprzedza bramkarza i sprytnym strzałem zaskakuje Stankowiaka.
28' Strzał Cylnego z lewej strony i piłkę przed siebie odbija Przechrzta.
29' Płaska próba Cylnego i futbolówkę udanie chwyta Przechrzta.
30' (5:2) - Kopyś potężnym strzałem pod poprzeczkę pokonuje Stankowiaka.
31' Krótko rozegrany rzut wolny przez Botów. Brzozowski do Cylnego, Cylny odgrywa do Brzozowskiego, który mija przeciwnika i oddaje mocny strzał, który Przechrzta z trudem broni.
33' Brzozowski na prawe skrzydło do Cylnego, a ten oddaje uderzenie, które na róg zbija instynktownie Przechrzta.
33' Czas dla Botów!
34' Krysiński dostaje piłkę w pole karne i uderza wprost w dobrze ustawionego golkipera.
34' Kozaczewski staje przed szansą na gola, ale także przegrywa pojedynek ze Stankowiakiem.
35' Słupek po strzale Cylnego!
35' Cylny przedziera się z piłką, mija obrońcę, ale jego próba lobu się nie udaje, bowiem dobrze z bramki wychodzi Przechrzta i zażegnuje niebezpieczeństwo.
36' (6:2) - Kita do Zasłonki, a ten strzałem do "pustaka" podwyższa prowadzenie RTV Euro AGD.
36' Strzał Sidora czujnie broni Przechrzta.
36' (6:3) - Cylny do Sidora, a ten strzałem przy słupku zaskakuje bramkarza przeciwników.
36' Czas dla "Ertefałowców".
37' (6:4) - Ronczkowski przechwytuje piłkę i mając przed sobą bramkarza zagrywa do lepiej ustawionego Cylnego, który pewnie pakuje piłkę do siatki.
38' (7:4) - Pawłowski dostaje piłkę na wolne pole i mając przed sobą tylko bramkarza, strzałem obok niego zaskakuje Stankowiaka.
40' (8:4) - Pawłowski dostaje podanie od Zasłonki i pakuje piłkę do pustej bramki!

Boty przyjeżdżając dzisiaj na Redeco bez ani jednej zmiany, skazywane były na pożarcie i "Ertefałowcy" to wykorzystali. Zespół Pawła Pawłowskiego wygrał po raz pierwszy w sezonie i ma apetyt na dalsze wygrywanie. Co do teamu Krzysztofa Ronczkowskiego to doznaje drugiej klęski z rzędu i nieco komplikuje sobie sprawy awansowe. Już jutro Boty z Hectasem powalczą o kolejny triumf, zaś RTV tego samego dnia "skrzyżuje rękawice" z Drukgrafem Mirków.