Skład: Kulesza, Kalisz, Siwik, Olszewski, Siwik, Siwik, Kolanowski, Konopka
Skład: Bzowski, Banaś, Kałmuk, Jarco, Olkowski, Leszczyński, Augustyniak
24' Marcin Kalisz
29' Rafał Kulesza
30' Marek Olszewski
31' Armand Siwik
34' Marcin Kolanowski
9' Michał Jarco
12' Michał Jarco
32' Ireneusz Augustyniak
36' Radosław Banaś
Zawodnik meczu: Marek Olszewski (Hat-trick i asysta mówią same za siebie. Lider ofensywy Hectasu.)
Po pierwszej kolejce Husaria Bagdad i Hectas nie mogli pochwalić się ugraniem ani jednego zwycięstwa. "Husarze" zremisowali z Piorunem Zaodrze, z kolei Hectas otrzymał lekcję futbolu od MPK Wrocław. Teraz jedni i drudzy będą niezwykle zdeterminowani, aby odnotować premierową victorię w sezonie. Do składu "Pingwinów" wrócić powinni nieobecni w pierwszej kolejce - Amadeusz Siwik, Marcin Kolanowski i Tomasz Kraszkiewicz, a to powinno być wielkim wzmocnieniem. Czy Ci zawodnicy zapewnią swojej ekipie trzy oczka? Czy może to zespół Radosława Banasia zatriumfuje? Wszystko będzie jasne już za 40 minut!

1' - (0:1) Wynik spotkania już w pierwszej minucie pewnym strzałem otwiera Marek Olszewski!
4' - Ofiarny strzał Kamila Leszczyńskiego, piłka nie znajduje jednak drogi do bramki.
6' - Indywidualna akcja Marcina Kolanowskiego i futbolówkę zatrzymuje gokiper Husarii.
7' - Szansę na wyrównanie miał Mateusz Olkowski, piłka powędrowała jednak 2 metry obok słupka.
9' - (1:1) Obrona Hectasu myślami chwilowo przenosi się gdzieś daleko poza halę Redeco, a spore zamieszanie w szeregach defensywnych "Pingwinów" wykorzystuje bezlitośnie Michał Jarco, który płaskim strzałem umieszcza piłkę w bramce doprowadzając do wyrównania!
10' - Rafał Kulesza trafia w słupek.
12' - (2:1) Husarze wychodzą na prowadzenie, a gola strzela ponownie Michał Jarco! Dużą zasługę ma przy tym Mateusz Olkowski, który notuje asystę.
17' - Wolny pośredni dla Hectasu za dwukrotne odegranie do bramkarza przez graczy Husarii. "Pingwiny" oddają trzy strzały, żaden jednak nie przekłada się na gola.
17' - (2:2) Do wyrównania doprowadza strzałem z dystansu Marek Olszewski!
19' - Znów w akcji Olszewski - pierwsze mocne uderzenie Marka z rzutu wolnego zostaje zatrzymane, dobitka natomiast okazuje się niecelna i piłka leci nad bramką.
23' - Husaria nie wyciąga wniosków z pierwszej połowy. Kolejny rzut wolny dla Hectasu za dwukrotne odegranie do bramkarza przez graczy Husarii. Hectas wniosków też jednak nie wyciąga i znów nie wykorzystuje dogodnej okazji na gola - Olszewski posyła piłkę wysoko nad bramką.
24' - (2:3) Chwilę później "Pingwinom" udaje się wyjść na prowadzenie. Po kontrze i podaniu Rafała Kuleszy gola zdobywa Marcin Kalisz!
29' - Mocne uderzenie po ziemi w wykonaniu Marka Olszewskiego i skuteczna interwencja Bzowskiego.
29' - (2:4) Piłkę do siatki, jeszcze po rękach interweniującego Bzowskiego, ładuje Rafał Kulesza zwiększając prowadzenie ekipy Hectasu!
30' - (2:5) Marek Olszewski wpisuje się kolejny raz na listę strzelców! To już trzecia bramka tego zawodnika dzisiejszego wieczoru!
31' - (2:6) Olszewski nie tylko strzela, czasem też podaje - tak jak tym razem, kiedy to po jego asyście gola strzela Armand Siwik!
32' - (3:6) Husarze odpowiadają - strzał z prawej strony z dalszej odległości na bramkę zamienia Irek Augustyniak!
34' - (3:7) Mamy kolejnego gola w tym spotkaniu, a jego autorem jest Marcin Kolanowski!
36' - (4:7) Hectas dwukrotnie w jednej akcji odgrywa do swojego bramkarza, przez co Husaria otrzymuje rzut wolny pośredni. Irek Augustyniak podaje do Radosława Banasia a ten pokonuje stojącego między słupkami Arnolda Siwika!
39' - Roberta Konopkę ponosi fantazja i próbuje piętką pokonać golkipera rywali. Na jego nieszczęście nic z tego nie wychodzi.

Hectas zasłużenie wygrywa pojedynek z Husarią Bagdad zdobywając premierowe punkty w tym sezonie. O kolejne oczka zespół Marcina Żala powalczy z drużyną Boty. Husaria skrzyżuje natomiast rękawice z Nokią.