08.01 godz. 20:20, Redeco, Sedzia: Marcin Niciński
( 0 : 1 )
Skład: Waksmański, Gorszkowski, Rudy, Kaczmar, Bogacz, Goławski, Kuta, Laskowski, Medwid
Skład: Głowiński, Nowak, Lungu, Kozioł, Tarasiewicz, Musiatowicz, Socki, Woźniak, Carvalho Leal
8' Piotr Laskowski
15' Grzegorz Goławski
33' Dominik Kaczmar
14' Bartłomiej Socki
25' Adrian Lungu
39' Tomasz Musiatowicz
Zawodnik meczu: Dominik Kaczmar (Aktywny przez całe spotkanie, strzelił ważnego drugiego gola dla Nokii, bez którego na dobrą sprawę nie byłoby trzech punktów. Za kilkukrotne bardzo dobre interwencje wyróżnić można także Waksmańskiego.)
Wczoraj Nokia uporała się z Piorunem Zaodrze, którego pokonała 2:1. Teraz czas na kolejnego rywala - beniaminek Cloud Raiders. A ten zamierza namieszać w tabeli pierwszej ligi i ma za zadanie awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Pomóc w tym mają tacy gracze jak Grzegorz Słonina, Grzegorz Korecki i Mateusz Czajka. Jeżeli zespół Marcina Martyńskiego wygra ze swoim doświadczonym - przeciwnkiem, wtedy da znak, że nie można go lekceważyć. Pytanie zatem - czy dawny IBM Blue da radę tego dokonać? Czy jednak Łukasz Waksmański i jego kompani zaskoczą swojego oponenta i zgarną komplet oczek? Tego dowiemy się już za 40 minut!

1' - Na bramkę Nokii uderza Adrian Lungu, bez zarzutu jednak spisuje się golkiper.
3' - Po faulu na Lungu arbiter Niciński dyktuje rzut wolny dla Cloud Raiders. Do piłki podchodzi Ricardo Leal, jednak kalibracja jego celownika pozostawia wiele do życzenia, w związku z czym na tablicy wyników nadal oglądamy dwa okrągłe zera.
5' - Jak w masło wjechał w defensywę Nokii Daniel Tarasiewicz, cała akcja zakończyła się na jego nieszczęście strzałem z gatunku niecelnych.
6' - Tomasz Musiatowicz uderza, a bramkarz Nokii wypluwa piłkę przed siebie. Z dobitki Cloudu nic jednak nie wychodzi.
8' - Za nieprawidłową zmianę żółty kartonik ogląda Piotr Laskowski z Nokii.
9' - Mocny strzał Sebastiana Głowińskiego, Waksmański wybija piłkę na róg.
10' - Lungu obok słupka.
13' - Kontra Nokii kończy się niecelnym uderzeniem Piotra Laskowskiego.
14' - Kolejny żółty kartonik w tym meczu - również za źle przeprowadzoną zmianę. Tym razem ogląda ją gracz Cloudu - Bartłomiej Socki.
15' - (0:1) Nokia wykorzystuje grę w przewadze i wychodzi na prowadzenie! Pawła Nowaka pokonuje Grzegorz Goławski!
18' - Fantastyczna parada Waksmańskiego po strzale Sockiego!
19' - Ponownie Bartłomiej Socki i znów dobrze Waksmański.
20' - Dwukrotnie z bliska strzelał Dawid Woźniak, świetna końcówka pierwszej połowy w wykonaniu Waksmańskiego i kolejne dwie dobre interwencje golkipera Nokii.
22' - Waksmański ma co robić również w drugiej połowie. Uderzenie Ricardo Leala nie stwarza mu jednak większych problemów.
25' - Arbiter Niciński pokazuje żółtą kartkę Adrianowi Lungu za faul na zawodniku Nokii.
30' - Grzegorz Bogacz sprytnie odgrywa do Michała Kuty, ten uderza, a piłkę zatrzymuje Paweł Nowak. Nokia otrzymuje jedynie rzut rożny.
32' - Andrzej Rudy uderza a futbolówka zatrzymuje się na poprzeczce!
33' - (0:2) Cloud zostaje zaklepany przez duet Jarosław Medwid - Dominik Kaczmar. Paweł Nowak może jedynie wyjąć piłkę z siatki po strzale Kaczmara!
34' - Jakim cudem piłka nie wpadła do siatki w 34. minucie nie wie nikt. Goławski, Kuta i Laskowski ostrzeliwali usilnie bramkę Cloudu, a na gola się to nie przełożyło, na co wpływ miała fatalna nieskuteczność Nokii i dobra postawa golkipera.
35' - Michał Kuta trafia w boczną siatkę.
39' - Piłka po strzale z połowy Głowińskiego mija słupek o 20 cm.
39' - (1:2) Mamy bramkę kontaktową! Nadzieję ekipie Cloudu na punkty daje Tomasz Musiatowicz!
39' - Czas bierze drużyna Nokii.
39' - Za dyskusję z arbitrem żółtą kartkę ogląda Tomasz Musiatowicz.
40' - Wolny dla Cloudu za zagranie ręką zawodnika Nokii. Lungu trafia prosto w mur.

Wyrównane i zacięte spotkanie, w którym nie obyło się bez kar indywidualnych (co ciekawe żadna nie wynikała z fauli). O jedną bramkę lepsza okazuje się być drużyna Nokii i to na konto ekipy Michała Grobelnego trafiają tego wieczoru trzy oczka. Jeśli Nokia chce do dorobku dołożyć kolejne będzie musiała uporać się za tydzień w niedzielę z Husarią Bagdad. Rywalem Cloudu będzie natomiast Tomtex.