Skład: Kulesza, Zaborski, Padziński, Deryło, Olszewski, Siwik, Siwik
Skład: Nebelski, Maryniak, Olejnik, Sornat, Głodek, Cacanakos, Surmaczewski, Rożek, Olejnik, Węgłowski, Kruszona, Falkiewicz, Małolepszy, Kusiak, Bienias
9' Łukasz Sornat
18' Jarosław Głodek
20' Łukasz Bienias
30' Jarosław Głodek
32' Paweł Małolepszy
34' Paweł Małolepszy
35' Marek Surmaczewski
39' Waldemar Węgłowski
Zawodnik meczu: Paweł Małolepszy (Paweł odznaczał się niezwykłą aktywnością. Strzelił dwie bramki i zanotował asystę. Wyróżnić należy również Jarosława Głodka i Marka Olszewskiego. )

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne zeszły sezon miało wspaniały i z drugiego miejsca weszło do pierwszej ligi. Celem na obecną zimę jest przede wszystkim utrzymanie, ale z nadzieją na walkę o najwyższe cele. MPK na początek zmierzy się z bardzo mocną ekipą - Hectasem, w którym trzon zespołu tworzą gracze spadkowicza z Superligi - Ołbin Teamu. Bracia Siwikowie i ich koledzy mają zamiar zrehabilitować się za poprzedni - nieudany sezon i pragną znowu namieszać w tabeli pierwszej ligi. Czy to im się uda? Czy pokażą lekcję futbolu beniaminkowi? A może ten zaskoczy i udowodni, że nie można go tej zimy - lekceważyć? Przekonamy się! Hectas zagra dzisiaj bez nomialnego bramkarza, a także bez Amadeusza Siwika, Michała Izydorczyka i Marcina Kolanowskiego.

1' Strzał Piotra Cacanakosa z dystansu przelatuje nad poprzeczką bramki Hectasu.
1' Uderzenie Marka Olszewskiego sprzed pola karnego do boku świetnie odbija Mariusz Nebelski.
3' Płaski strzał Rafała Kuleszy przelatuje nieznacznie obok bramki MPK.
4' Uderzenie Olszewskiego sprzed pola karnego na raty chwyta Nebelski.
7' Udana interwencja nogami w wykonaniu Adriana Deryło po strzale Łukasza Bieniasa z prawej strony.
9' Płaski strzał Olszewskiego z dalszej odległości i piłkę udanie łapie Nebelski.
9' (1:0) - Tomasz Głodek do Łukasza Sornata, a ten strzałem przy dalszym słupku pokonuje Deryło.
13' Po zagraniu Olszewskiego - Arnold Siwik oddaje strzał z lewej strony - obok bramki strzeżonej przez Nebelskiego.
15' Olszewski do Ar.Siwika, a ten z bliska uderza wprost w świetnie wychodzącego z bramki Nebelskiego.
17' Po strzale Sornata z dystansu bardzo dobrze interweniuje Deryło.
18' (2:0) - Jarosław Głodek po szybkiej kontrze MPK - pakuje piłkę do siatki mocnym strzałem zaa pola karnego.
20' (3:0) - Bienias strzałem sprzed pola karnego, pod poprzeczkę pokonuje Deryło.
22' Uderzenie po ziemi Olszewskiego sprzed pola karnego przelatuje obok bramki strzeżonej przez Nebelskiego.
23' Paweł Małolepszy oddaje strzał z dystansu, który nogami broni Deryło. Po chwili mamy dobitkę Marka Surmaczewskiego, po której również świetnie interweniuje Deryło.
26' Dobra akcja Hectasu zakończona strzałem przez Michała Padzińskiego - w boczną siatkę.
27' Kulesza mija obrońcę i płasko uderza na bramkę - niecelnie.
29' (3:1) - Mocny strzał Olszewskiego z rzutu wolnego i piłka po interwencji Nebelskiego wpada do siatki.
30' (4:1) - Jarosław Głodek staje oko w oko z Deryło i płaskim strzałem go pokonuje.
30' (4:2) - Uderzenie Zaborskiego z dystansu i piłkę w locie przecina Arnold Siwik. Tym samym pakuje ją do siatki tuż pod poprzeczką.
32' (4:3) - Świetna kontra Hectasu. Arnold Siwik-Olszewski-Arnold Siwik i ten ostatni pakuje piłkę do pustej bramki.
32' (5:3) - Odpowiedź MPK i Małolepszy pakuje piłkę do pustej bramki.
33' Deryło zagrywa ręką piłkę przed polem karnym i zostaje ukarany czerwoną kartką. Na bramkę wchodzi Arnold Siwik.
34' (6:3) - Małolepszy wykorzystuje błąd przy wyprowadzaniu piłki przez Olszewskiego i z najbliższej odległości zaskakuje Siwika.
35' (7:3) - Rzut karny dla MPK i udanie egzekwuje go Surmaczewski.
35' Zmiana między słupkami w MPK. Za Nebelskiego wchodzi Marek Rożek.
39' (8:3) - Waldemar Węgłowski z bliska pakuje piłkę do siatki.
39' Słupek po strzale Kuleszy.

Udana inauguracja sezonu w wykonaniu MPK Wrocław, które rozbiło osłabiony kadrowo Hectas, pokazując tym samym, że trzeba na nich uważać. "Pingwiny" jakby zjawiły się na Redeco w lepszym składzie - mogłby powalczyć o punkty, ale niestety ta sztuka się nie udała. W pierwszym tygodniu po Nowym Roku zespół Marcina Żala zagra z Husarią Bagdad. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne z kolei zmierzy się z Botami.