11 . Przyjaciele Tifosek (hala) 10 -38 4

12.03 godz. 16:50, Redeco, Sedzia: Damian Nowak
Skład: Maj, Andruszko, Szyngiera, Szyngiera, Żbik, Zakrzewski
Skład: Furmanek, Piechnik, Konieczny, Nowak, Widera, Bienias
7' Kamil Żbik
19' Kamil Żbik
24' Łukasz Zakrzewski
14' Marek Konieczny
21' Łukasz Bienias
29' Kamil Nowak
33' Adam Widera
Zawodnik meczu: Łukasz Bienias (Łukasz był bardzo aktywny przez całe spotkanie. Ciągle był pod grą, strzelał, podawał i strzelając ważną bramkę dał nadzieje swojej drużynie na zwycięstwo. Wyróżnić należy również Marka Koniecznego i Kamila Żbika. )

Kantor dzień wcześniej zagra z Oponixem, czyli zespołem, który również musi zwyciężyć, żeby osiągnąć sukces. W ich przypadku jest to zdobycie brązowego medalu. Dawne FC Moose na pewno nie przeoczy okazji, żeby osiągnąć swój największy sukces w wrocbalowej lidze halowej. Pokonanie Kantoru łatwe jednak nie będzie, bo mimo iż ten o nic nie walczy, to jednak ma w swoich szeregach tyle jakości, że może pokonać każdego. Można powiedzieć, że zespół Dariusza Szyngiery rozdaje karty i czy będzie łaskawy wobec Marka Koniecznego i spółki? Miejmy nadzieje, że nikt tutaj odpuszczać nie będzie, a losy tego kto zwycięży ważyć się będą do ostatniego gwizdka sędziego. Kantor dzisiaj bez nominalnego bramkarza, którego zastępować będzie Dariusz Szyngiera.

3' Michał Furmanek do Łukasza Bieniasa, który z pola karnego fatalnie przestrzelił - posyłając piłkę obok bramki.
6' Łukasz Zakrzewski staje przed szansą na gola, ale jego mocne uderzenie świetnie nogami broni Zbigniew Piechnik.
7' Adam Widera staje oko w oko z Dariuszem Szyngierą i trfia wprost w niego.
7' (0:1) - Kamil Żbik oddaje płaskie uderzenie sprzed pola karnego, które Piechnik przepuszcza.
9' W dziecinny sposób Żbik mija obrońcę i oddaje mocny strzał, który świetnie broni Piechnik.
12' - Czas dla Kantoru.
14' (1:1) - Marek Konieczny strzałem przy słupku pokonuje Szyngierę.
17' Adrian Szyngiera staje oko w oko z bramkarzem i trafia wprost w niego.
18' Żbik uderza z lewej strony w boczną siatkę.
19' (1:2) - Żbik uderzeniem ze "szpica", tuż przy słupku zaskakuje Piechnika.
21' (2:2) - Po rozpoczęciu z połowy boiska. Bienias mija obrońcę i mocnym strzałem pod poprzeczkę doprowadza do wyrównania.
24' (2:3) - Po podaniu Żbika technicznym strzałem Piechnika pokonuje Zakrzewski.
25' Ofiarna interwencja Szyngiery po strzale Nowaka.
26' Słupek po strzale Adriana Szyngiery.
29' (3:3) - Nowak strzałem w długi róg, obok interweniującego Szyngiery. Doprowadza do remisu!
30' Konieczny z bliska trafia w Szyngierę, dobitka Nowaka i kolejna świetna parada golkipera Kantoru.
31' Żbik z lewej strony strzela - Piechnik nogami uderza przed siebie.
32' Widera w słupek! Jeszcze jeden strzał, Bieniasa - nad poprzeczkę przenosi Szyngiera.
32' - Czas dla Kantoru!
33' (4:3) - Widera sprzed pola karnego uderza i piłka wpada do siatki tuż przy słupku, obok biernie stojącego Szyngiery.
36' Furmanek vs Szyngiera i ten drugi uderza wprost w wychodzącego do niego golkipera. Mamy rzut rożny.
38' Rafał Andruszko sprzed pola karnego uderza po ziemi i piłkę pewnie łapie Piechnik.
39' - Czas dla Oponixu!
40' Żbik do Zakrzewskiego, który mocno strzela na bramkę wprost w koszyczek bramkarzowi.

Oponix nie zawiódł swoich kibiców w ostatnim meczu sezonu i pokonując osłabiony kadrowo Kantor HIT - sięgnął po brązowe medale w Superlidze. Dla dawnego FC Moose był to ostatni mecz tej zimy, z kolei ekipa Dariusza Szyngiery zagra jeszcze jedno spotkanie, jutro z wiceliderem - 4Word.