06.03 godz. 21:10, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Furmanek, Piechnik, Konieczny, Stefańczyk, Widera, Bienias
Skład: Patałuch, Adham, Sałata, Wojtasik, Szafarski, Waliłko, Ozga
11' Łukasz Bienias
22' Michał Furmanek
24' Łukasz Bienias
25' Marek Konieczny
39' Przemysław Stefańczyk
Zawodnik meczu: Adam Widera (Kreator gry Oponixu. Niezwykle aktywny zawodnik, który raz wpisał się na listę strzelców i zanotował trzy asysty. Wyróżnić należy również Łukasza Bieniasa i Zbigniewa Piechnika. )

W podobnej sytuacji do ekipy Jarosława Marszałka są gracze Oponixu, którzy wygrywając dwa ostatnie mecze - mogą sięgnąć po brązowe medale w lidze. Oczywiście pod warunkiem, że Car Zone i Kantor nie zdobędą kompletu oczek w swoich spotkaniach. Dawne FC Moose w tym tygodniu musi pokonać żegnającą się z najwyższą klasą rozgrywkową - Wyższą Szkołę Oficerską Wojsk Lądowych. Dla "Wojskowych" będzie to pożegnalny mecz w Superlidze i na bank - zagrają w nim walecznie i ambitnie, żeby zanotować godne pożegnanie. Marek Konieczny wraz z kolegami to ciężki orzech do zgryzienia dla każdej ekipy w Superlidze i ciężko będzie WSOWL-owi o jakiekolwiek skalpy. Nie można ich jednak przekreślać, ponieważ dopóki piłka w grze - wszystko jest możliwe.

2' Jarosław Patałuch z bliskiej odległości potężnie strzela na bramkę, ale futbolówkę przed siebie odbija Zbigniew Piechnik.
6' (0:1) - Adam Widera wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie.
10' Marek Konieczny z dystansu strzela i pewnie piłkę łapie Adam Ozga.
11' - Czas dla WSOWL!
11' (0:2) - Łukasz Bienias wychodzi w sytuacji sam na sam z bramkarzem i płaskim strzałem go pokonuje.
14' Mocne uderzenie z prawej strony Alana Adhama pewnie łapie Piechnik.
14' Piechnik wygrywa pojedynek jeden na jeden z Patałuchem.
16' Widera do Bieniasa i strzał tego drugiego z najbliższej odległości świetnie broni Ozga.
19' Adham z lewej strony uderza, wprost w koszyczek bramkarzowi.
21' Kapitalna interwencja Adama Ozgi po uderzeniu Łukasza Bieniasa!
22' Kolejne dwie świetne parady Ozgi po uderzeniach Michała Furmanka.
22' (0:3) - Michał Furmanek strzałem do pustaka podwyższa prowadzenie Oponixu.
24' (0:4) - Widera do Bieniasa i ten płaskim strzałem pokonuje Ozgę.
24' - Czas dla WSOWL!
25' Mocne uderzenie Adhama na rzut rożny zbija Piechnik.
25' (0:5) - Po szybkiej kontrze Oponixu. Konieczny sprytnym zwodem mija Ozgę i pakuje piłkę do pustej bramki.
25' Potężne uderzenie Adhama na słupek z trudem paruje Piechnik.
27' Szybki atak Oponixu. Stefańczyk do Widery, ten mu oddaje i popularny Boniek z bliska trafia wprost w dobrze wychodzącego do niego bramkarza.
28' Potężne uderzenie Adhama z dystansu, przelatuje nieznacznie obok słupka bramki Zielonych.
32' Ozga świetnie broni uderzenie Stefańczyka.
32' Bienas z bliska trafia w bramkarza, po chwili dobija i znowu górą golkiper WSOWL.
33' Piotr Sałata wychodzi sam na sam z bramkarzem Oponixu i przegrywa ten pojedynek.
34' - Oponix bierze czas!
35' Prostopadłe zagranie Koniecznego do Widery, który będąc w polu karnym stara siesprytnym uderzeniem zaskoczyć Ozgę, ale golkiper Wojskowych czujnie zbija piłkę do boku.
37' Waliłko z bliska trafia wprost w Piechnika!
38' Stefańczyk do Widery, który uderza tylko i wyłącznie w słupek!
39' (0:6) - Zabójcza kontra Oponixu. Furmanek do Widery, ten w tempo zagrywa do Stefańczyka, który pakuje piłkę do pustej bramki.
39' Patałuch z prawej strony strzela i Piechnik zbija futbolówkę na róg.

Chociaż WSOWL nie odpuszczał, to jednak nie był wstanie pokonać świetnie dysponowanego Oponixu. Pożegnalny mecz "Wojskowych" z Superligą zakończył się wysoką klęską. Marek Konieczny i spółka wygrywając mają jeszcze bardzo realne szanse na brązowe medale. Warunek? Ograć w swoim ostatnim meczu - Kantor HIT. Tak jak już wcześniej było wspomiane - Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych żegna się z najwyższą klasą rozgrywkową i w następnym roku będzie pojedynkować się na jej zapleczu. Dawne FC Moose ma jeszcze jedno spotkanie do rozegrania - z teamem Dariusza Szyngiery.