11 . Przyjaciele Tifosek (hala) 10 -38 4

05.03 godz. 19:20, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Sobolewski, Guziejewski, Guziejewski, Sikora, Kłodnicki, Małecki, Synowiec, Sepetowski
Skład: Paukszt, Turski, Rejmer, Kubasiewicz, Galuś, Hajdamowicz, Korecki
3' Paweł Kłodnicki
24' Paweł Synowiec
3' Piotr Galuś
15' Grzegorz Korecki
28' Adam Kubasiewicz
37' Konrad Hajdamowicz
Zawodnik meczu: Adam Kubasiewicz (Bardzo aktywny przez całe spotkanie. Adam podawał, strzelał i zapisał się nawet w protokole. Strzelił bardzo ważnego gola na 2:1, który był kluczowy w odniesienu cennego zwycięstwa.)

Hitem dziewiątego tygodnia ligi Wrocbal w Superlidze będzie pojedynek niepokonanego wicelidera - Alpine Stars i challengera - Car Zone Wrocław. "Alpina" musi ten mecz wygrać, aby mieć jeszcze szanse na obronę mistrzowskiego tytułu. Podobnie myśleć będzie ekipa Damiana Guziejewskiego, która liczy się jeszcze w walce o medale i trzy punkty znacznie by ją do upragnionego sukcesu przybliżyły. W starciu tym zobaczymy plejadę gwiazd amatorskiej piłki, takich jak; Piotr Turski, Adrian Kublik, Konrad Hajdamowicz, Paweł Synowiec, Adam Kubasiewicz czy Arkadiusz Pawlak. Który z nich będzie bohaterem sobotniego wieczoru? Czy Car Zone będzie pierwszym zespołem, który przerwie fenomenalną serię "Gwiazd" - 17 kolejnych spotkań bez porażki? Ostatnio 4Word pokazał, że można pokonać Alpinę, czy Synowiec i spółka powtórzą ten wyczyn i sprawią, że w obozie ich oponentów - poleją się łzy smutku? Zobaczymy.

2' Konrad Hajdamowicz sprzed pola karnego uderza - obok bramki!
3' (1:0) - Niepewna interwencja Michała Sikory po strzale Jakuba Rejmera. Do dobitki podbiega Piotr Galuś i wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie.
3' (1:1) - Błyskawiczna odpowiedź Car Zone, a strzałem z najbliższej odległości Piotra Turskiego pokonuje Paweł Kłodnicki.
4' Po strzale Galusia słupek ratuje Sikorę.
5' Indywidualny rajd Adama Kubasiewicza zakończony strząłem obok słupka.
7' Kubasiewicz upadając oddaje strzał, który po interwencji Sikory ląduje na poprzeczce. Mamy tylko rzut rożny.
8' Mocne uderzenie Grzegorza Koreckiego przelatuje obok bramki Car Zone.
8' Prostopadłe podanie Artura Sobolewskiego do Pawła Synowca, który oddaje sprytny strzał po ziemi, ale ten minimalnie mija dalszy słupek bramki Alpine Stars.
14' Kłodnicki trafia w słupek!
15' Po podaniu Grzegorza Paukszta w bramkarza trafia Grzegorz Korecki.
15' - Korecki za faul na rywalu zostaje ukarany żółtą kartką.
19' Synowiec z bliska trafia w Turskiego!
20' Rejmer z bliska trafia wprost w Sikorę.
21' Maciej Sepetowski mając dużo miejsca i czasu przed polem karnym, oddaje kąśliwy strzał ze "szpica", który instynktownie nogami broni Turski.
24' - Żółtka kartka dla Synowca za niesportowe zachowanie.
25' Płaska próba Rejmera przelatuje tuż obok bramki.
27' Kubasiewicz mija obrońcę i strzela tuż dalszego słupka bramki Car Zone.
28' (2:1) - Kubasiewicz zabiera piłkę obrońcy, mija bramkarza i płaskim strzałem do pustaka daje prowadzenie "Alpinie".
29' W odpowiedzi Synowiec z pola karnego, trafia wprost w bramkarza.
33' Korecki z bliskiej odległości uderza wprost w dobrze ustawionego Sikorę.
36' Korecki w sytuacji sam na sam trafia nad poprzeczką.
37' (3:1) - Korecki w tempo do Konrada Hajdamowicza, który staje oko w oko z Sikorą i płaskim strzałem przy słupku pokonuje Sikorę.
38' Synowiec obok bramki uderza z pola karnego.
39' Galuś uderza w poprzeczkę.

Hit kolejki był niezwykle interesujący i wyrównany. "Alpina" zachowała jednak większą skuteczność i wygrała. Ta victoria dała im powrót na fotel lidera i teraz muszą z niecierpliwością czekać na ruch 4Word. Paweł Synowiec i jego koledzy nie zagrali źle, ale nie wystrzegli się błędów i przegrywając stracili szanse na brązowe medale. Dla Alpine Stars pojedynek ten był ostatnim w obecnej batalii, natomiast ekipa braci Guziejewskich za tydzień zagra z Łącznościowcem.