11 . Przyjaciele Tifosek (hala) 10 -38 4

21.02 godz. 12:00, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
( 4 : 1 )
Skład: Gorczyński, Żmudziński, Bojarski, Padiasek, Piasecki, Lbouhmadi, Murselzade, Hasanli
Skład: Masztalerz, Falisz, Pustelnik, Brychcy, Rot, Nowak, Więcek, Kosicki, Zioła
8' Turan Hasanli
23' Paweł Gorczyński
24' Turan Hasanli
39' Tomasz Piasecki
2' Rafał Więcek
7' Rafał Więcek
13' Paweł Pustelnik
17' Łukasz Nowak
21' Paweł Pustelnik
22' Łukasz Nowak
27' Rafał Więcek
38' Łukasz Nowak
39' Karol Brychcy
Zawodnik meczu: Paweł Pustelnik (Bardzo dobry w obronie, przerywał akcje Tifosek i inicjował kontry swojej ekipy. Na listę strzelców wpisał się dwa razy.)

Spotkanie drużyn walczących o utrzymanie. Tifoski bez rezerwowych, Ybah w pełny składzie. Przegrany może powoli szykować się do spadku.

2' (1:0) Składna akcja Ybaha. Obrona Tifosek rozmontowana, a akcję wykończył Więcek.
6' Strzał Nowaka, a w odpowiedzi Bojarskiego ale obaj obok słupka.
7' (2:0) Bojarski trafia w słupek, Ybah w kontrze Żmudziński broni nogą strzał Pustelnika ale przy dobitce Więcka jest bezradny.
8' (2:1) Mamy bramkę kontaktową. Turan uderza z przed pola karnego pod porzeczkę.
10' Dwie okazje dla Przyjaciół. W pierwszej Nowak wybił piłkę zmierzjącą do bramki, w drugiej popisał się Masztalerz.
13' (3:1) Falisz zagrywa do Pustelnika i ten pakuje piłkę do pustej bramki.
17' (4:1) Rot odbiera piłkę Bojarskiemu, zagrywa do Nowaka i mamy kolejną bramkę dla Tygrysów.
21' Już w 7 sekundzie Nowak trafia w słupek.
21' (5:1) Pustelnik wychodzi sam na sam ze Żmudzińskim i nie daje szans bramkarzowi.
22' (6:1) Pustelnik do Nowaka i egzekucja trwa.
23' (6:2) Gorczyński dostawia nogę i pakuje piłkę do siatki.
24' (6:3) Zamieszanie w polu karnym u gąszczu nóg zimną krew zachowuje Turan i kolejny gol dla Tifosek.
27' (7:3) Więcek dostaje dobre podanie od Rota i faulowany trafia jeszcze do siatki.
32' Obie ekipy zwolniły nieco tempo i klarownych okazji brakuje, a na dodatek Brychcy opuszcza boisko z kontuzją.
35' Zioła staje oko w oko ze Żmudzińskim jednak uderza tuż obok słupka.
36' Masztalerz na raty broni strzał Bojarskiego.
38' (8:3) Nowak z pierwszej piłki trafia między nogami bramkarza.
39' (9:3)Znów klepka tym razem Nowak podaje do Brychcego i ten do pustej bramki
39' (9:4) Tifoski walczą, Padiasek wpisuje się na listę strzelców.

Po meczu nie ma wątpliwości kto jest lepszy. Zdecydowana przewaga Tygrysów nad osłabionymi Przyjaciółmi i Ybah może myśleć o utrzymaniu.