11 . Przyjaciele Tifosek (hala) 10 -38 4

21.02 godz. 17:00, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
4 : 9
( 3 : 3 )
Skład: Siwik, Siwik, Siwik, Kolanowski, Konopka
Skład: Parossa, Andruszko, Szyngiera, Szyngiera, Zakrzewski, Jaskólski
8' Marcin Kolanowski
9' Marcin Kolanowski
13' Marcin Kolanowski
26' Marcin Kolanowski
28' Marcin Kolanowski
29' Amadeusz Siwik
36' Amadeusz Siwik
38' Robert Konopka
39' Marcin Kolanowski
16' Łukasz Zakrzewski
17' Adrian Szyngiera
18' Dariusz Szyngiera
23' Łukasz Zakrzewski
35' Mateusz Jaskólski
Zawodnik meczu: Marcin Kolanowski (Dziś Marcinowi wszystko wychodziło, strzelił aż 6 bramek. Nic dodać nic ująć. )

Meczem ostatniej szansy dla Ołbin Teamu jest batalia z czwartym w stawce Kantorem HIT. Drużyna Roberta Konopki zamyka ligową tabelę - ma dwa spotkania do rozegrania i oba musi wygrać, aby mieć matematyczne szanse by się utrzymać. Zespół Dariusza Szyngiery będzie chciał podtrzymać tradycję i kolejny sezon zakończyć z medalami. Bukmacherzy są zgodni - beniaminek nie ma szans na sukces w tym pojedynku, ale nie wolno ich przecież skreślać, bo to jest piłka nożna, a w piłce - wszystko jest możliwe!

3' Niecelny strzał Jaskólskiego zza pola karnego.
5' Parossa na raty chwyta piłkę po strzale Amadeusza Siwika.
7' Udany odbiór Konopki, bez namysłu oddał strzał na bramkę, minimalnie ook słupka.
8' (0:1) - Zagranie z rzutu rożnego Amadeusza Siwika do wbiegającego w pole karne Marcina Kolanowskiego, ten strzałem z pierwszej piłki pewnie pokonuje Parossę.
9' (0:2) - Błyskawiczna druga bramka dla Ołbin Team, Marcin Kolanowski trafia w długi róg.
10 Robert Konopka wychodzi sam na sam i przegrywa pojedynek z bramkarzem Kantor Hit.
11' Kolanowski strzela na bramkę, broni Parossa, dobita Konopki i po raz kolejny świetnie broni Radek.
12' - Czas dla Ołbin Team.
13' (0:3) - Fenomenalne trafienie Kolanowskiego, w dziecinny sposób ograł obrońce Kantoru i umieścił piłkę w krótki róg bramakarza.
14' Jaskólski zagrywa w polu karnym do Adriana Szyngiery, ten minimalnie pudłuje obok bramki.
16' (1:3) - Dystans do rywala zmniejsza Łukasz Zakrzewski.
17' (2:3) - Zamieszanie w polu karnym i Adrian Szyngiera zdobywa bramkę kontaktową.
18' (3:3) - Mamy remis !! Darek Szyngiera płaskim strzałem po ziemi pokonuje Arnolda Siwika.
19' Mocny strzał zza pola karnego Jaskólskiego, piłka przeleciała nad poprzeczką !
21' Pewna interwencja Parossy po strzale Siwika.
23' (4:3) - Rozklepana defensywa Ołbin Team, Szyngiera do Jaskólskiego a ten pewnie uderza w środek bramki.
24' Bramkarz Kantoru stanął na wysokości zadania, obronił w sytuacji sam na sam z Armandem Siwikiem.
25' Nogami broni golkiper Ołbinu strzał Jaskólskiego.
26' (4:4) - Uderzenie z bocznego sektora boiska Kolanowskiego, piłka wpada w długi róg.
27' Zmarnowana okazja Konopki, wyszedł sam na sam z bramkarzem i próbował przelobować Parossę, posłał piłkę nad poprzeczką.
28' (4:5) - Kolanowski wyprowadza swój zespół na prowadzenie.
29' (4:6) - Amadeusz Siwik trafia do pustej bramki z własnej połowy.
31' Kontra Kantor Hit, Zakrzewski zagrywa do Adriana Szyngiery a ten mając przed sobą pustą bramkę trafia w słupek.
33' - Czas dla Ołbin Team.
34' Zagranie Andruszko na ścianę do Szyngiery, ten odwraca się z obrońcą na plecach i nie trafia w światło bramki.
35' - Za przerwanie korzystnej akcji Jaskólski ukarany żółtą kartką.
36' (4:7) - Piłkę po strzale z dystansu Konopki Parossa paruje na słupek, przy dobitce z najbliższej odległości Amadeusza Siwika był bez szans.
38' (4:8) - Strata Parossy na połowie przeciwnika, Konopka biegnie sam w kierunku pustej bramki i pewnie umieszcza ją w siatce.
39' (4:9) - Kolanowski zdobywa swoją szóstą bramkę w meczu.
40' Uderzenie Jaskólskiego z dystansu, piłka obija się od zewnętrznej części słupka i wychodzi poza pole gry.

Sensacyjny wynik ! Ołbin Team wykorzystał osłabienie Kantoru i rozłożył ich na łopatki. Wspaniałe zawody rozegrał dziś Marcin Kolanowski, co strzelał to wpadało. Ekipa Siwika wygrywając ten mecz zrobił kolosalny krok w kierunku utrzymania. W następnym meczu ekipa Ołbin Team zagra z Ybah Tigers, będzie to mecz o utrzymanie. Kantor walczy jeszcze o brązowy medal, ich rywalem będzie  Łącznościowiec.