11 . Przyjaciele Tifosek (hala) 10 -38 4

21.02 godz. 19:30, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
( 0 : 1 )
Skład: Furmanek, Piechnik, Konieczny, Nowak, Stefańczyk, Pawłowski, Widera
Skład: Sobolewski, Guziejewski, Żak, Małecki, Synowiec, Kublik, Pawlak, Milewski, Magusiak
3' Adam Widera
31' Grzegorz Pawłowski
33' Michał Furmanek
36' Marek Konieczny (Rzut karny)
40' Przemysław Stefańczyk
27' Mateusz Żak
37' Adrian Kublik
39' Paweł Synowiec (Rzut karny przedłużony)
Zawodnik meczu: Zbigniew Piechnik (Bronił wyśmienicie przez całe spotkanie, wyprawiał cuda między słupkami, kilkakrotnie powstrzymał groźne ataki rywali. )

Drugi pojedynek w ten weekend ekipy Damiana Guziejewskiego, zagrają z bardzo solidnym i wymagającym - Oponixem. Dawne FC Moose chociaż znajduje się niżej w tabeli od Pawła Synowca i jego kolegów, to jednak zanotował tyle samo porażek co oni! Marek Konieczny wraz z kolegami będą chcieli odkuć się na wyżej notowanym rywalu za ubiegłoroczną porażkę - 2:4. Czy im ta sztuka się powiedzie i zrobią cenny krok w kierunku pozostania w lidze? Czy jednak team Guziejewskiego przybliży się do brązowych medali?

2' Synowiec marnuje stu procentową okazję na zdobycie bramki.
3' (0:1) - Błąd defensywy Car-zone, Widera z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki.
5' Strata w środkowej strefie boiska Małeckiego, Furmanek wychodzi sam na sam i przegrywa pojedynek z Milewskim.
7' Piechnik pewnie chwyta piłkę po strzale Synowca.
9' Rzut wolny dla Car-zone, Synowiec nieprzepisowo powstrzymany, krótkie rozegranie do Guziejewskiego ten oddaje strzał, piłka trafia w plecy Widery.
10' Dobra interwencja poracającego Magusiaka, wybił piłkę zmierzającą do bramki po strzale Furmanka.
12' Stojący miedzy słupkami Piechnik wybija piłkę na rzut rożny po strzale Magusiaka.
13' Piechnik odbija piłkę w boczny sektor po strzale z rzutu wolnego Pawlaka.
15' Żak nie trafia na pustą bramkę !!!!
16' - Czas dla Oponixu.
17' Car-zone wali głową w mur, zawodnicy Guziejewskiego nie mogą znaleźć sposobu na Piechnika.
18' Niewykorzystana kontra Oponixu, szansa na strzelenie kolejnej bramki prysła jak bańka mydlana.
21' Piechnik wygrywa pojedynek z Synowcem.
22' Dobrze rozegrany rzut wolny przez Car-zone, niestety brakuje skuteczniości.
23' - Niepotrzebna kartka dla Oponixu, Pawłowski ukarany żółtą kartką za złą zmiane.
24' Fenomenalna interwencja Piechnika po strzale Guziejewskiego.
25' Kontra Oponix zakończyła się niecelnym strzałem Furmanka.
26' Kublik strzela z dystansu obok bramki.
27' (1:1) - Kontra Oponixu przerodziła się w zabójczą kontrę Car-zone, Magusiak zaliczył udany przechwyt i podał udealnie dla Żaka.
28' Furmanek zagrywa do Nowaka a ten w idealniej okazji trafia prosto w Milewskiego.
29' Piłka przeleciała nad poprzeczką po strzale Guziejewskiego, niepocieszony jest Synowiec bowiem mógł zaliczyć asystę jakby piłka wpadła do bramki.
31' (1:2) - Oponix obejmuje prowadzenie, Pawłowski trafia do bramki po dobrze rozegranym rzucie rożnym.
33' (1:3) - Błyskawiczna kontra Oponixu, Stefańczyk zagrywa do Furmanka a ten kończy dzieło.
34' Synowiec posyła piekielnie mocny strzał na bramkę, piłka odbija się od słupka.
35' Milewski nieprzepisowo powstrzymuje Stefańczyka, rzut karny dla Oponixu
36' (1:4) - Konieczny trafia do siatki z rzutu karnego, piłka po rękach Milewskiego wpada do siatki.
36' Rzut karny przedłużony dla Car-zone, Synowiec trafia w spojenie słupka z poprzeczką.
37' (2:4) - Adrian Kublik zmniejsza dystans do rywala.
38' - Czas dla Oponixu.
39' (3:4) - Rzut karny przedłużony dla Car-zone, Synowiec pewnie trafia do siatki rywala.
40' Car-zone jeszcze walczy, stworzyli zamek hokejowy ale fatalnie to rozegrali.
40' - Żółta kartka dla Stefańczyka

Szalony mecz Oponixu, ekipa Stefańczyka pozostawiła na parkiecie i zasłużenie zgarnęła komplet puntków. Taki wynik sprawia, że gra o brązowe medale nabiera rumieńców. W kolejnym spotkaniu Car-zon zagra ważny mecz z Alpine Stars, Oponix powalczy z WSOWL.