11 . Przyjaciele Tifosek (hala) 10 -38 4

21.02 godz. 21:10, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Paukszt, Turski, Kubasiewicz, Galuś, Deneka, Hajdamowicz, Pirga, Korecki
Skład: Nowakowski, Stasiak, Kęszycki, Bednarek, Horwat, Jajko, Chwastek, Łączny, Caliński, Czarnecki
4' Piotr Galuś
11' Łukasz Deneka
29' Grzegorz Paukszt
22' Przemysław Stasiak
31' Krystian Jajko
39' Tomasz Horwat
Zawodnik meczu: Piotr Turski (Swoimi fantastycznymi interewncjami uchronił zespół przed porażką z najgroźniejszym rywalem tego sezonu. Na wyrożnienie zasługuje rownież strzegący bramki 4Word w drugiej połowie, Marek Świder.)

Hit sezonu! Starcie dwóch drużyn z kompletem punktów, dwóch głównych kandydatów do tytułu, dwóch najlepszych ofensyw i najlepszych defensyw. Dwóch najskuteczniejszych snajperów w lidze - Przemysława Stasiaka i Grzegorza Koreckiego. Słowem - piłkarskie święto! Kibice nie mogą się już doczekać strzeleckich popisów wcześniej wymienionych, świetnych interwencji obronnych Grzegorza Paukszta czy Krzysztofa Sucheckiego oraz wspaniałych parad Piotra Turskiego i Marka Świdra. Kto wygra to starcie - zdobędzie tytuł mistrzowski! Czy 4Word przerwie fantastyczną serię "Alpiny", osiemnastu zwycięstw z rzedu?  Liczymy na wyrównane widowisko, w którym losy wygranej będą ważyć się do ostatniej minuty meczu!

2' Zagranie na skrzydło do Bednarka, Jakub oddaje mocny strzał na bramkę, Turski wybija piłkę na rzut rożny.
3' Paukszt minimalnie się pomylił, zabrakło centymetrów aby umieścić piłkę w siatce.
4' (0:1) - Piotr Galuś fantastycznie przymierzył z rzutu rożnego.
5' Turski pewnie chwyta piłkę w zamieszaniu w polu karnym.
6' Kąśliwy strzał Hajdamowicza z dystansu, Kęszycki paruje piłkę przed siebie, próbował jeszcze do niej dobiec Korecki ale zabrakło kilku centymetrów.
7' Kęszycki z problemami odbija piłkę po strzale Galusia.
8' Udany powrót Hajdamowicza, w ostatniej chwili wybił piłkę zmierzającą do bramki.
9' Błąd 4 sekund Kubasiewicza, rzut wolny dla 4W, Stasiak strzela i trafia prosto w mur.
10' Kubasiewicz posyła długą piłkę do Pirgi, ten zgrywa na strzał do Deneki, stojący między słupkami Kęszycki fenomenalnie broni.
11' (0:2) - Kubasiewicz zagrywa w pole karne, Deneka przytomnie wbiega w pole karne i pewnym strzałem podwyższa prowadzenie.
12' Kontra 4W, Horwat popędził z piłką kilkanaście metrów i zagrał do Czarneckiego, strzał Piotrka był niecelny.
13' Kęszycki wybija piłkę na rzut po strzale Galusia.
14' Indywidualna akcja Hajdamowicza, wygrał pojedynek z obrońcą i oddał mocny strzał na bramkę, Kęszycki końcówką palców wybił piłke na rzut rożny.
15' Stasiak strzela na bramkę, Turski nogą broni to uderzenie.
16' Niecelny strzał z dystansu Calińskiego.
17' Stasiak wygrywa pojedynek z Pauksztem ale nie potrafi znaleść sposobu na Truskiego.
19' Na tablicy wyników 5 faul 4W.
21' Turski fenomenalnie wybija piłkę na rzut rożny po strzale Stasiaka.
22' (1:2) - Horwat zagrywa z rzutu rożnego przed pole karne, Stasiak pewnie umieszcza piłkę w siatce.
23' Stasiak zabawił się z dwoma obrońcami Alpine, pomknął na bramkę i oddał niecelny strzał na bramkę.
24' Strata Jajko, Deneka zagrywa do Hajdamowicza ten wpada w pole karne i uderza w boczną siatkę.
25' Fantastyczny mecz, obie ekipi prezentują mistrzowski poziom !!!
26' Jajko zagrywa na skrzydło do Chwastka, Dominik przymierzył po długim rogu, pomylił się minimalnie.
27' Stasiak zagrywa na skrzydło do Bednarka, ten trafia prosto w twarz Turskiego.
27' Chwila przerwy na parkiecie leży Turski.
28' Strzał z tzw. "dużego palca" Łącznego, Turski wyciągnął się i nogami wybił piłkę na róg.
29' Stojący między słupkami Świder w ostatniej chwili wybił piłkę rzut rożny po strzale Kubasiewicza.
30' - Za przerwanie korzystnej akcji żółtą kartę otrzymuje Paukszt.
31' (2:2) - Rozklepana defensywa Alpine, Jajko pokonuje Turskiego.
32' 5 faul 4W.
33' - Czas dla 4W.
34' Chwastek głową zagrywa do Jajko, ten uderza z powietrza, Turski pewnie broni.
35' Świder broni strzał Koreckiego.
37' Horwat strzela zza pola karnego, piłka odbija się od obrońcy i mamy tylko rzut rożny.
39' - Horwat nieprzepisowo powstrzymuje w polu karnym Hajdamowicza. Rzut karny przedłużony wykonuje Galuś i nie trafia. Świder fantastycznie broni.
40' - Czas dla Alpiny.
40' Hajdamowicz marnuje piłkę meczową, Świder już leżał !!! Błyskawiczne wznowienie Świdra, Stasiak wychodzi sam na sam i nie przenosi piłkę nad poprzeczką.

Wciąż nie znamy mistrza tegorocznej ligi halowej. Mecz zakończony remisem daje szansę obu zespołom ale w lepszej sytuacji jest 4Wrod, który nad Alpine Stars ma sporą przewagę bramkową. W ostatniej kolejce, Alpina podejmie Car-Zone Wrocław, a 4Word zmierzy się z Kantorem HIT.