Skład: Guziejewski, Kłodnicki, Małecki, Synowiec, Kublik, Milewski, Magusiak
Skład: Patałuch, Adham, Sałata, Szafarski, Waliłko, Słowiński
21' Paweł Synowiec
34' Adrian Kublik
36' Paweł Synowiec
37' Robert Małecki
38' Tomasz Guziejewski
12' Alan Adham
33' Paweł Szafarski
Zawodnik meczu: Paweł Synowiec (Autor hattricka i paru asyst. Ogólnie motor napędowy Car-Zone, którego bardzo trudno było zatrzymać defensorom "Wojskowych". Poza tym wyróżnić trzeba Adriana Kublika.)

W najwyższej klasie rozgrywkowej nie będziemy mogli odpędzić się od ogromnej dawki piłkarskich emocji. Zobaczymy aż siedem fascynujących i bardzo ważnych pojedynków. Dwukrotnie na parkiet hali Redeco we Wrocławiu wybiegać będą takie drużyny jak WSOWL, Car Zone Wrocław i 4Word. Pierwsi z wymienionych dwa mecze rozegrają w sobotę i muszą pokusić się w nich o jakiekolwiek punkty, by móc za rok występować w najwyższej klasie rozgrywkowej. "Wojskowych" czeka zadanie z cyklu "mission impossible", bowiem rywale są ze ścisłej czołówki rozgrywek. Najpierw zagrają z Car Zonem i nikt tutaj nie wróży ekipie Jarosława Patałucha - nic dobrego. Team Damiana Guziejewskiego ma jeszcze teoretyczne szanse na medale i na pewno nie będzie chciał jej zaprzepaścić. Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych na pewno łatwo się nie podda i do ostatniej kropli potu walczyć będzie o korzystny rezultat, bo przecież musi, aby mieć szansę się utrzymać. Kto więc zwycięży w tym spotkaniu, wykazując większą wolę walki? Przekonamy się!

1' Między słupkami WSOWL oglądać będziemy Jarosława Patałucha.
3' Doskonała obrona Patałucha po strzale Adriana Kublika.
5' (0-1) - Po podaniu Adriana Kublika bramkę zdobywa Mateusz Magusiak.
6' Potężny strzał z rzutu wolnego broni Paweł Milewski.
8' W dogodnej sytuacji nad bramką uderza Piotr Sałata.
10' Po strzale Pawła Synowca, piłka trafia w poprzeczkę i wychodzi na aut.
11' (0-2) - "Nawinął" obrońcę Paweł Synowiec i precyzyjnym strzałem sprzed pola karnego podwyższyłprowadzenie Car-Zone.
12' (1-2) - Za sprawą trafienia Alana Adhama "Wojskowi" łapią kontakt.
13' Minimalnie obok bramki przelatuje kąśliwe uderzenie z "dużego" palca Synowca.
14' (1-3) - Obrócił się z rywalem na plecach Adrian Kublik i fenomenalnym lobem pokonał Jarosława Patałucha.
16' Pewnie uderzenie "piętką" Magusiaka broni Jarosław Patałuch.
17' - Na parkiecie z bólu zwija się Jarosław Patałuch i mamy przerwę w grze.
19' Świetna interwencja Jarosława Patałucha po uderzeniu z woleja Adriana Kublika.
21' (1-4) - Paweł Synowiec strzałem w długi róg pokonuje Patałucha.
23' Strzał Magusiaka nogami broni Jarosław Patałuch.
25' Kublik strzela z dystansu obok bramki.
26' Rzut wolny dla Car-zone, Kublik trafia prosto w mur.
27' Kontra WSOWL zakończyła się strzałem Waliłko w boczną siatkę.
29' Kublik strzela z powietrza, trafia prosto w Jarka Patałucha.
30' Paweł Synowiec zatańczył w polu karnym rywali i zagrał do nadbiegającego Kublika, piłka po strzale Adriana powędrowała obok bramki.
31' - Czas dla Wojskowych.
32'  Adham nieprzepisowo powstrzymuje Magusiaka, okazja przed Car-zone na zdobycie kolejnej bramki. Kublik zagrywa do Synowca a ten trafia prosto w mur.
33' (2-4) - Szafarski zmniejsza dystans do rywala.
34' (2-5) - Błyskawiczna odpowiedź Car-zone, Kublik trafia zza pola karnego.
36' (2-6) - Synowiec kompletuje hat-trika.
37' Małecki nie trafia do pustej bramki !!!
37' (2-7) - Tym razem Małecki był już precyzyjny. Podwyższa prowadzenie Car-zone.
38' (2-8) - Tomasz Guziejewski wpisuje się na listę strzelców.

Drużyna Damiana Guziejewskiego wypunktowała ekipę WSOWL, czym uczyniła kolejny krok w kierunku wywalczenia brązowych medali na koniec sezonu. W odmiennych nastrojach są "Żołnierze", dla któych była to już szósta porażka w obecnej batali i Ich szanse na utrzymanie są niemal iluzoryczne... O przełamanie będzie niezwykle ciężko, ponieważ osłabienie kadrowo "Czarni" już za chwilkę zmierzą się z jednym z pretendentów do tytuły - 4Word. zaś Car Zone już jutro zagra z Oponixem.