11 . Przyjaciele Tifosek (hala) 10 -38 4

20.02 godz. 20:10, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
( 4 : 1 )
Skład: Patałuch, Adham, Sałata, Szafarski, Waliłko, Słowiński
Skład: Nowakowski, Suchecki, Stasiak, Kęszycki, Bednarek, Horwat, Chwastek, Świder, Caliński
15' Paweł Słowiński
39' Oskar Caliński (Gol samobójczy)
1' Tomasz Horwat
5' Przemysław Stasiak
12' Oskar Caliński
13' Marcin Nowakowski
26' Oskar Caliński
27' Przemysław Stasiak
28' Przemysław Stasiak
31' Piotr Kęszycki
32' Tomasz Horwat
37' Tomasz Horwat
40' Przemysław Stasiak
Zawodnik meczu: Przemysław Stasiak (Ten sezon należy właśnie do niego! To właśnie Przemek po raz kolejny poprowadził swoich kolegów do zwycięstwa w Superlidze! Zawodnik 4Word nie tylko zdobywał bramki, ale także miał udział przy trafieniach kolegów!)

Kilkadziesiąt minut później WSOWL czeka jeszcze bardziej wymagające zadanie - zatrzymania wicelidera - 4Word. Zespół Krzysztofa Sucheckiego radzi sobie fenomenalnie - bez straty punktów piastuje miejsce tuż za obrońcą trofeum - Alpine Stars. "Czerwoni" są tej zimy maszynką do zabijania i by marzyć o tytule mistrzowskim - nie mogą stracić punktów z "Wojskowymi", którzy również mają o co grać, bowiem - nie są pewni utrzymania w lidze. Dwa różnorakie cele tych drużyn, ale jedno zadanie - zwycięstwo? Czy Alanowi Adhamowi i spółce uda powstrzymać się bramkostrzelnych - Przemysława Stasiaka i jego kolegów?

1' (1:0) - Błyskawiczne otwarcie tego spotkania, Tomek Horwat wpisuje się na listę strzelców.
2' Piłka po strzale Adhama trafia w słupek.
4' Szybka wymiana podań w obozie 4W, golkiper WSOWL wykazał się sporą czujnością i w ostatniej chwili wybił piłkę na rzut rożny.
5' (2:0) - Stasiak pakuje piłkę do siatki po zagraniu Horwata.
7' - Czas dla WSOWL.
9' Patałuch wybija piłkę nogami po strzale Calińskiego.
12' (3:0) - Caliński podwyższa prowadzenie.
13' (4:0) - Indywidualna akcja Nowakowskiego zakończyła się cenym strzałem.
15' (4:1) - Piłka po strzale z dystansu Słowińskiego znalazła drogę do siatki.
17' Stasiak zagrywa z rzutu rożnego do Horwata, ten uderza z pierwszej piłki, minimalnie posłał piłkę obok bramki.
19' Stasiak uderza zza pola karnego, piłka przeleciałą obok bramki.
21' Zmiana w bramce 4Word
22' Druga odsłona jak narazie wyrównana, oglądamy akcję za akcję, lecz niestety bez bramek.
24' Uderzenie Stasiaka broni gramkarz WSOWL.
26' Strzał Damiana Waliłko na aut odbija Marek Świder.
26' (5-1) - Przemysław Stasiak wykłada piłkę Oskarowi Calińskiemu, a ten bez trudu zdobywa gola.
27' (6-1) - Kolejna bramka dla 4Word, tym razem Patałucha pokonuje Przemysław Stasiak.
28' (7-1) - Hattricka kompletuje Przemysław Stasiak.
30' W dogodnej sytuacji akcji swojego zespołu nie zamknął... Piotr Kęszycki.
31' (8-1) - Z linii bramkowej gola zdobywa Piotr Kęszycki.
32' (9-1) - Po zagraniu z rzutu rożnego bramkę zdobywa Tomasz Horwat.
33' Po uderzeniu Stasiaka piłka zatrzymuje się na słupku!
33' - Czas dla WSOWL.
34' Kontra Alana Adhama zakończona niecelnym uderzeniem.
35' Strzał Alana Adhama na rzut rożny paruje Świder.
37' (10-1) - Pierwsze uderzenie Tomasza Horwata broni Jarosław Patałuch, lecz wobec dobitki jest już bezsilny.
39' (10-2) - Niefortunna interwencja we własnym polu karnym Oskara Calińskiego i mamy bramkę dla WSOWL.
40' (11-2) - Po zagraniu Horwata bramkę zdobywa Stasiak.

Chwilę wcześniej "Wojskowi" grali z Car-Zonem i dostali solidną lekcję futsalu... Teraz zadanie było jeszcze cięższe, ponieważ rywal był nieco lepszy oraz zmęczenie graczy Jarosława Pałucha z minuty na minutę dawało znać o sobie. Te dwa czynniki dość znacząco wpłynęły na końcowy wynik i WSOWL doznało drugiej druzgocącej porażki w dniu dzisiejszym. 4Word jutro w hicie sezonu podejmie Alpine Stars i od wyniku tej rywalizacji zależeć będą losy tytułu mistrzowskiego. Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych za dwa tygodnie zakończy granie w lidze halowej, meczem z Oponixem.