11 . Przyjaciele Tifosek (hala) 10 -38 4

14.02 godz. 20:20, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Turski, Rejmer, Zdun, Kubasiewicz, Galuś, Deneka, Pirga
Skład: Parossa, Maj, Andruszko, Szyngiera, Marchewka, Żbik, Zakrzewski, Jaskólski, Mróz
18' Jacek Zdun
21' Jacek Zdun
28' Łukasz Deneka
35' Adam Kubasiewicz
37' Łukasz Deneka
5' Kamil Żbik
20' Rafał Andruszko
36' Mateusz Jaskólski
40' Jacek Mróz
Zawodnik meczu: Piotr Turski (Popularny "Andy" kolejny raz potwierdził że, jest bardzo ważnym ogniewem swojej drużyny. Bronił wyśmienicie przez całe spotkanie. )

Hit siódmej kolejki. Obrońcy trofeum sprzed roku - Alpine Stars zagrają z wicemistrzem z poprzedniej zimy - Kantorem HIT. "Alpina" rok temu pokonała drużynę Dariusza Szyngiery i pragnie zrobi to i w tym roku. Zespół Jacka Kanaka i Arkadiusza Majby śrubuje świetną serię - 17 zwycięstw z rzędu i ciężko będzie ich rywalom - ją przerwać, jednakże jeżeli chcą powalczyć o tytuł mistrzowski muszą uziemić obecnego mistrza. Szykuje nam się świetne widowisko z udziałem plejady wrocbalowych gwiazd - Piotr Turski, Radosław Parossa, Grzegorz Korecki, Kamil Żbik, Rafał Rybiński czy Konrad Hajdamowicz. To wszystkich elektryzuje i miejmy nadzieje, że samo spotkanie - nie zawiedzie.

2' Kontra Alpine, Rejmer uderza z "dużego palca" piłka przeleciała obok słupka.
3' Wspaniała interwencja Parossy, wyłuskał piłkę spod nóg Denece.
4' Chwila przerwy, na parkiecie leży Jaskólski.
5' (1:0) - Kamil Żbik wpada w pole karne i uderza nie do obrony, piłka wpada pod poprzeczkę !
7' Zamieszanie w polu karnym Kantoru, do bez pańskiej piłki powinien dojść Zdun, niestety w ostatniej chwili uprzedził go Andruszko.
8' Parossa nogiami wybija piłkę strzale Zduna.
11' Groźnie uderzenie Galusia, piłka przeleciała obok słupka.
13' - Czas dla Kantor Hit.
15' Ofiarna interwencja Jaskólskiego we własnym polu karnym, uchronił swój zespół przed utratą bramki.
16' Parossa stanął na wysokości zadania, powstrzymał Kubasiewicza.
17' (1:1) - Kiks Parossy, Jacek Zdun strzela z dystansu, piłkę między nogami przepuszcza bramkarz Kantoru.
18' Żbik strzela z dystansu bardzo niecelnie.
20' - Anduszko nieprzepisowo powstrzymuje Kubasiewicza.
20' Rzut wolny dla Alpine, Rejmer do Galusia, ten do Kubasiewicza, Adam uderza wysoko nad poprzeczką.
21' (1:2) - Rejmer do Zduna i Alpina obejmuje prowadzenie.
22' Dobra interwencja Turskiego, odbija piłkę po strzale Jaskólskiego.
23' Parossa na raty chwyta piłkę po strzale Zduna.
25' Kontra Kantoru, Marchewka do Jaskólskiego, Mateusz nie trafia w dogodnej sytuacji.
26' Rejmer nie trafia do pustej bramki !!!
28' (1:3) - Łukasz Deneka wychodzi sam na sam i pewnym strzałem w długi róg umieszcza piłkę w siatce.
29' Kubasiewicz podaje do Pirgi, Kamil stanął oko w oko z Parossą i trafił prosto w niego.
31' Potężny strzał Jaskólskiego z dystansu, Turski wybija piłkę na rzut rożny.
32' Galuś strzela z ostrego kąta, piłka przeleciała obok bramki.
33' Indywidualna akcja Galusia, minął Mroza i oddał kąśliwy strzał na bramkę, Parossa nogami wybił futbolówkę na rzut rożny.
34' Galuś nie wykorzystuje okazji sam na sam.
35' (1:4) - Pewny strzał Adama Kubiasiewicz w długi róg.
36' Krótka wymiana podań między Mrozem a Żbikiem, ten drugi oddał strzał ale został zablokowany przez Kubasiewicza.
36' - Faul Jaskólskiego, sędzia bez wahania pokazuje mu żółtą kartkę.
37' (1:5) - Wykorzystana przewaga jednego zawodnika, Łukasz Deneka trafia do siatki rywala.
38' Fenomenalna interwencja Turskiego, broni piłkę po strzale Jaskólskiego.
40' (2:5) -Jacek Móz strzela bramkę na otarcie łez.

Mimo kiepskiego początku spotkania ekipa Arkadiusza Majby i Jacka Kanaka rozkręcaliła się i zasłużenie zgarnęła komplet punktów. Obrońcy mistrzowskiego tytułu nadal śrubują swój rekord. Alpine jedną nogą mają zapewnione srebrne medale, do upragnionego złota pozostaje im jeszcze dwa kroki. W następnym meczu zmierzą się w hicie, ich rywalem będzie 4W. Kantor wciąż walczy o brąz, kolejny mecz zagrają z Ołbin Team.