11 . Przyjaciele Tifosek (hala) 10 -38 4

13.02 godz. 18:30, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
( 3 : 0 )
Skład: Furmanek, Piechnik, Lewalski, Konieczny, Nowak, Stefańczyk, Pawłowski, Widera
Skład: Suchecki, Stasiak, Kęszycki, Chwastek, Łączny, Świder, Caliński, Czarnecki
22' Jakub Lewalski
39' Michał Furmanek (Rzut karny)
3' Piotr Czarnecki
13' Jakub Lewalski (Gol samobójczy)
19' Przemysław Stasiak
32' Przemysław Stasiak
35' Oskar Caliński
Zawodnik meczu: Przemysław Stasiak (Lider 4Word po raz kolejny poprowadził swoją drużynę do wygranej. Przemek strzelił dwie bramki. Wyróżnić należy również Piotra Czarneckiego. )

Na podział punktów w wyżej opisanym spotkaniu liczy wicelider - 4Word. Podopieczni Krzysztofa Sucheckiego podobnie jak Alpina - jeszcze w tym sezonie nie przegrali i nie będą chcieli poznać goryczy porażki grając z Oponixem. Dawne FC Moose radzi sobie o niebo lepiej niż rok temu i niewiele brakuje im punktów, by zapewnili sobie szybkie utrzymanie w elicie. "Zieloni" posiadają w swoich szeregach wielu świetnej klasy zawodników, którzy w pojedynkę mogą przesądzić o losach każdego spotkania. Są to m.in Marek Konieczny, Adam Widera czy Zbigniew Piechnik. Ten ostatni w meczu przeciwko "Czerwonym" będzie miał niezwykle wiele roboty, ponieważ Ci posiadają drugą najskuteczniejszą ofensywę w lidze. Koniecznemu i Widerze również nie będzie łatwo, gdyż 4Word dysponuje najszczelniejszą defensywą w rozgrywkach. Każdy inny wynik niż wygrana Przemysława Stasiaka i spółki będzie postrzegany jako sensacja. Czy będziemy jej świadkami? Czas pokaże!

1' Kontra Oponixu zakończona strzałem przez Marka Koniecznego, który nogami broni Marek Świder.
2' Ze "szpica" strzał oddaje Adam Widera, ten świetnie nad poprzeczkę przenosi Świder.
3' (1:0) - Zabójcza kontra Oponixu. Dominik Chwastek podaje do Piotra Czarneckiego, a ten pewnym strzałem do pustej bramki daje prowadzenie 4Word.
4' Kąśliwe uderzenie Kamila Nowaka z dystansu - świetnie na rzut rożny zbija Świder.
5' Chwastek strzela z dalszej odległości i piłkę do boku zbija Piechnik.
5' Przemysław Stasiak zabiera się z piłką, mija dwóch obrońców Oponixu, ale będąc w polu karnym przegrywa pojedynek z Piechnikiem.
9' Stasiak oddaje płaskie uderzenie z lewej strony, które przed siebie zbija Piechnik.
12' W zamieszaniu pod polem karnym 4Word - Konieczny trafia w świetnie interweniującego Świdra.
13' (2:0) - Potężna bomba z dystansu Sucheckiego, po drodze strzał ten przecina Jakub Lewalski, tym samym zaskakujac własnego bramkarza.
14' Michał Furmanek sprzed pola karnego uderza - przed siebie futbolówkę zbija Świder.
19' (3:0) - Stasiak przepchnął rywala, wychodzi sam na sam z bramkarzem i sprytnym strzałem przy słupku pokonuje Piechnika.
22' (3-1) - Strzał z dystansu Jakuba Lewalskiego i futbolówka między nogami Świdr
a wpada do bramki .
23-30' Okres bardzo wyrównanej gry z obu stron, ale bez konkretów.
30' Słupek po strzale Oskara Calińskiego!
32' (4:1) - Łączny w tempo zagrywa do Stasiaka, który oddaje precyzyjny strzał, który od słupka wpada do siatki.
35' (5:1) - Czarnecki do Calińskiego, który pewnym strzałem z bliskiej odległości pokonuje Piechnika.
36' Kontra Oponixu zakończona strzałem przez Grzegorza Pawłowskiego, który świetnie na rzut rożny zbija Świder.
37' Dobra interwencja Piechnika po mocnym strzale Czarneckiego.

4Word robi kolejny cenny krok w kierunku mistrzowskiego tytułu. Tym razem w polu pokonanych zostawili solidny Oponix. Dawne FC Moose choć nie grało źle, to jednak nie prezentowało takiego poziomu jak "Czerwoni". Teraz drużyna Krzysztofa Sucheckiego czeka na ruch Alpiny, a za tydzień podejmie WSOWL. Marek Konieczny i jego koledzy staną na drodze Car Zonowi Wrocław.