11 . Przyjaciele Tifosek (hala) 10 -38 4

07.02 godz. 19:30, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Masztalerz, Pustelnik, Brychcy, Bereźnicki, Rot, Więcek
Skład: Patałuch, Maziarz, Rumak, Staszel, Waliłko, Radzimowski
2' Rafał Więcek
23' Rafał Więcek
28' Mariusz Bereźnicki
30' Rafał Więcek
15' Kamil Rot (Gol samobójczy)
19' Dominik Maziarz
Zawodnik meczu: Rafał Więcek (Rafał był głównym ojcem sukcesu Ybahu, czyli pierwszej wygranej w sezonie. Rafał odznaczał się wielką aktywnością. Ustrzelił hattricka. )

Dzień później beniaminka czeka teoretycznie łatwiejsze zadanie, bowiem rywalem będzie grająca w kratkę Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych. "Wojskowi" mają cztery punkty przewagi nad "niebieskimi", a to pokazuje, że nie są jeszcze pewni utrzymania. W razie wygranej - uczynią kolejny ważny krok w jego kierunku. Kto będzie bohaterem tego bardzo ważnego, bezpośredniego pojedynku? Kamil Rot czy może Alan Adham? A może zupełnie ktoś inny? Zobaczymy. WSOWL w nieco okrojonym składzie m.in bez Adhama.

2' (0:1) - Rafał Więcek popędził lewą stroną i zmieścił piłkę obok wychodzącego do niego Piotra Rumaka. Mamy otwarcie wyniku.
3' Jarosław Patałuch uderza z połowy i piłkę na raty łapie Jakub Masztalerz.
5' Dominik Maziarz do Łukasza Radzimowskiego, który długo się nie zastanawiając huknął z dystansu i oddał strzał, który przeleciał tuż nad poprzeczką.
7' Kamil Rot uderza z prawej strony i piłkę na rzut rożny zbija Rumak.
8' Strzał Damiana Waliłko z dystansu, minimalnie mija słupek bramki Ybah Tigers.
10' - Czas dla WSOWL!
12' Świetna interwencja Jakuba Masztalerza po strzale Waliłko.
13' Potężne uderzenie Patałucha przed siebie zbija Masztalerz.
14' Strzał z ostrego kąta w wykonaniu Radzimowskiego pewnie łapie Masztalerz.
14' Mocne uderzenie Radzimowskiego nogami broni bramkarz Ybahu.
15' (1:1) - Pechowa interwencja Kamila Rota, który pokonuje własnego bramkarza, Masztalerz bez szans.
18' Artur Staszel staje przed szansą na gola, ale uderzenie to świetnie broni Masztalerz.
19' (2:1) - Maziarz przepchnął Bereźnickiego, minął Masztalerza i pewnym strzałem do pustej bramki daje prowadzenie WSOWL.
23' (2:2) - Więcek uderza sprzed pola karnego i piłka po odbiciu się jeszcze od słupka, wpada do siatki. Znowu remis!
26' Radzimowski w dogodnej sytuacji trafia wprost w świetnie interweniującego Masztalerza.
26' - Czas dla WSOWL!
28' (2:3) - Bereźnicki strzela sprzed pola karnego i fatalnie interweniuje Piotr Rumak, który przepuszcza piłkę między rękoma.
30' (2:4) - Łukasz Nowak wychodzi w sytuacji sam na sam z bramkarzem i trafia wprost w niego. Do odbitej piłki w porę dopada Więcek i pewnym strzałem na "pustaka" kompletuje hattricka.
33' Brychcy w kontrze do Nowaka i ten z bliska strzela, ale świetnie jego uderzenie broni Rumak.
34' Więcek do Nowaka, a strzał tego drugiego przelatuje nieznacznie obok bramki.
35' - Czas dla Ybah Tigers!
36' Więcek sprzed pola karnego uderza - Rumak zbija piłkę do boku.
36' Więcek do Pustelnika, ten staje oko w oko z bramkarzem, ale pod naporem obrońcy - uderza wprost w bramkarza.
37' Waliłko zgrywa piłkę do Patałucha, który uderza z pierwszej piłki uderza w dobrze ustawionego Masztalerza.
38' Maziarz centruje z lewej strony i futbolówkę przed siebie odbija Masztalerz, który świetnie odczytał zamiary napastnika "Wojskowych".
39' Rot do Więcka, ten do Nowaka pod bramkę, który nie trafia czysto w piłkę i...bez problemów łapie ją Rumak.

Ybah Tigers w końcu zagrało bardzo dobry mecz i pokonało Wyższą Szkołę Oficerską Wojsk Lądowych. Jest to pierwsza wygrana "Tygrysów" w tym sezonie, która może być kluczowa w kwestii walki o utrzymanie w Superlidze. O ligowy byt muszą martwić się gracze Jarosława Patałucha, którzy znajdują się tuż nad strefą spadkową. Kolejny mecz WSOWL to pojedynek z Car Zone Wrocław. Ybah podejmie Łącznościowiec.