11 . Przyjaciele Tifosek (hala) 10 -38 4

07.02 godz. 14:30, Redeco, Sedzia: Damian Nowak
9 : 5
( 4 : 2 )
Skład: Gorczyński, Żmudziński, Szymański, Padiasek, Piasecki, Al-Obaidi, Hasanli, Rodriguez-Lovera, Rodriguez-Lovera
Skład: Siwik, Siwik, Siwik, Kolanowski, Konopka, Kowalkowski
2' Bruno Rodriguez-Lovera
9' Paweł Gorczyński
27' Marlon Rodriguez-Lovera
31' Paweł Gorczyński
40' Marlon Rodriguez-Lovera
7' Amadeusz Siwik
11' Armand Siwik
14' Armand Siwik
18' Armand Siwik
21' Armand Siwik
26' Marcin Kolanowski
28' Tomasz Piasecki (Gol samobójczy)
32' Amadeusz Siwik
33' Amadeusz Siwik
34' Tomasz Kowalkowski
Zawodnik meczu: Armand Siwik (Armand był bardzo aktywny w starciu z Tifoskami i to poprzez jego zagrania udało się odnieść premierowe zwycięstwo. Najstarszy z braci Siwik czterokrotnie pokonywał Jacka Żmudzińskiego. Wyróżnienie należy się również jego bratu - Amadeuszowi.)

W niedziele Tifoski zagrają z zespołem z samego dołu tabeli, z beniaminkiem - Ołbin Team. Ligowe zestawienie, jak i wrocbalowi bukmacherzy stawiają na Jacka Żmudzińskiego i spółkę, którzy grają nieźle i znajdują się wyżej w tabeli. Team Roberta Konopki musi w tym meczu wygrać, bo inaczej o utrzymanie będzie piekielnie ciężko. W starciu tym może się więc wydarzyć wszystko, bo emocje będą odgrywały kolosalne znaczenie. Komu uda się je powstrzymać i zdobyć bardzo ważne skalpy? Dzisiaj Ołbin zagra bez nominalnego bramkarza, którego zastępować będzie Arnold Siwik.

2' (0:1) - Bruno Rodriguez Lovera wychodzi w sytuacji sam na sam z bramkarzem i strzałem przy wychodzącym bramkarzu - daje prowadzenie Tifoskom.
3' Armand Siwik uderza z pola karnego i piłkę pewnie łapie Jacek Żmudziński.
7' (1:1) - Szybka akcja Ołbin Teamu i na wślizgu Żmudzińskiego pokonuje Amadeusz Siwik.
8' Świetna interwencja Żmudzińskiego po mocnym uderzeniu Kowalkowskiemu.
9' (1:2) - Rozklepana defensywa Ołbinu. Paweł Gorczyński-Maciej Padiasek-Paweł Gorczyński i zawodnik z numerem "9" na plecach daje prowadzenie Tifoskom, pewnym strzałem na pustaka.
10' Dobra interwencja Arnolda Siwika po uderzeniu Tomasz Piaseckiego.
11' (2:2) - Fantastyczna akcja Ołbinu. Kolanowski do Armanda Siwika, który pewnym strzałem pod poprzeczkę daje wyrównanie rywali.
12' Kolanowski z powietrza uderza - wprost w koszyczek Żmudzińskiemu.
14' (3:2) - Szybka akcja Ołbinu i Armand Siwik daje prowadzenie swojej drużynie.
15' - Czas dla Przyjaciół Tifosek!
16' Piasecki popędził prawą stroną i oddał piłkę do lepiej ustawionego Gorczyńskiego, który uderza w będącego w bramce Arnolda Siwika.
18' (4:2) - Armand Siwik wykorzystuje fakt, że Żmudziński daleko wybiegł z bramki, sprytnym lobem kompletuje hattricka.
21' (5:2) - Po zagraniu z rzutu rożnego Tomasza Kowalkowskiego gola zdobywa Armand Siwik.
23' Tylko w słupek z pierwszej piłki uderza Kowalkowski.
25' Kowalkowski pędzi prawym skrzydłem, oddaje strzał z "dużego" palca, lecz minimalnie niecelny...
26' Strzał Marcina Kolanowskiego na rzut rożny nogami odbija Jacek Żmudziński.
26' Trwa natarcie drużyny Ołbin Team.
26' (6:2) - Przyjaciele Tifosek na kolanach, po golu Marcina Kolanowskiego!
26' - czas dla Przyjaciół Tifosek.
27' (6:3) - Marlon Rodriguez-Lovera zmniejsza dystans do rywala, piłka po rykoszecie wpada do bramki Arnolda Siwika.
27' Żmudziński broni nogą strzał Kowalkowskiego.
28' (7:3) - Po dograniu Amadeusza Siwika, niefortunną interwencją, własnego bramkarza pokonuje Tomasz Piasecki.
31' (7:4) - A jednak Przyjaciele Tifosek podnoszą się z kolan, mocny strzał Gorczyńskiego zza pola karnego mija interweniującego Siwika.
32' (8:4) - Amaaaaadeeeuuusz Siwiiiik! Żmudziński znów zmuszony wyjąć piłkę z siatki.
33' (9:4) - Długi wyrzut Arnolda Siwika spod własnej bramki w kierunku Amadeusza Siwika! Ten przyjmuje piłkę klatką i pokonuje bramkarza Tifosek.
34' - Kowalkowski ukarany żółtym kartonikiem za podważanie decyzji sędziego.
37' Padiasek pada w polu karnym! Sędzia wskazuje na szósty metr!
37' Bruno Rodriguez-Lovera marnuje rzut karny! Ależ pudło!
39' Konopka przed szansą podwyższenia wyniku ale dostępu do opuszczonej przez Żmudzińskiego bramki, blokuje Maciej Szymański!
40' (9:5) - Rozmiar porażki, strzałez dystansu zmniejsza Marlon Rodriguez-Lovera.

W końcu beniaminek zatrybił i zrobił to w nieprzeciętny sposób. Ołbin Team rozbił Przyjaciół Tifosek i zrobił ważny krok w kierunku utrzymania, notując również premierową wygraną w sezonie. Nie zmienia ona jednak ich położenia w ligowej tabeli. Równie nieciekawie wygląda sytuacja Tifosek, które jeżeli chcą się utrzymać w najwyzszej klasie rozgrywkowej, to muszą wygrać dwa ostatnie mecze i liczyć na to, że rywale nie będą okazale punktować. Kolejny mecz Przyjaciół Tifosek to pojedynek z Ybah Tigers. Ołbin Team zagra z kolei z Politechniką OldBoys Wrocław.