11 . Przyjaciele Tifosek (hala) 10 -38 4

07.02 godz. 21:10, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
( 1 : 1 )
Skład: Patałuch, Maziarz, Rumak, Staszel, Waliłko, Radzimowski
Skład: Parossa, Maj, Andruszko, Szyngiera, Szyngiera, Marchewka, Jaskólski
13' Dominik Maziarz
29' Łukasz Radzimowski
17' Mateusz Jaskólski
33' Mateusz Jaskólski
36' Dariusz Szyngiera
40' Daniel Maj
Zawodnik meczu: Mateusz Jaskólski (Pod nieobecność Żbika i Rybińskiego, to do Mateusza należał obowiązek ciągnięcia gry drużyny. Jaskólski wywiązał się ze swojego zadania. Strzelił dwie ważne bramki, które pozwoliły odwrócić losy meczu. Wyróżnić należy również Radosława Parossę. )

Kiladziesiąt minut później WSOWL "skrzyżuje rękawice" jednym z kandydatów do zdobycia mistrzowskiego tytułu - Kantorem HIT. W ubiegłym sezonie drużyna Jarosława Patałucha przegrała 2:9, a więc teraz ma powody do rewanżu. Łatwo o to jednak nie będzie, bo zespół Dariusza Szyngiery posiada w swoich szeregach wielu fantastycznych zawodników, którzy niemalże w pojedynkę mogą rozstrzygnąć losy niemalże każdego meczu - są to m.in Kamil Żbik, Rafał Rybiński czy Mateusz Jaskólski. Z tymi personami Kantor może pokonać każdego, ale przed dwoma tygodniami pokazane zostało, że bez nich nie zawsze wiedzie się dobrze. Jak będzie tym razem? Czas pokaże! Jedni i drudzy dzisiaj w bardzo okrojonych składach - Kantor bez Żbika, Rybińskiego czy Zakrzewskiego, z kolei WSOWL m.in bez Adhama i Bonieckiego.

4' Płaskie uderzenie Jarosława Patałucha pewnie łapie Radosław Parossa.
5' Waliłko uderza z prawej strony i piłkę na rzut rożny zbija Parossa.
6' Słupek po strzale Dominika Maziarza.
8' Najpierw czujność Parossy testował Radzimowski, po chwili zaś Patałuch i obie próby nie przyniosły gola, bowiem golkiper Kantoru - dwukrotnie świetnie interweniował.
10' Narazie lepiej prezentuje się WSOWL, które jest w natarciu. Maziarz uderza z dystansu - w boczną siatkę.
11' W odpowiedzi Rafał Andruszko uderza - obok bramki.
12' Świetna interwencja Parossy po strzale Waliłko.
13' (0:1) - Zabójcza kontra WSOWL. Waliłko wystawia piłkę Maziarzowi, który pewnie pakuje ją do pustej bramki.
15' - Czas dla "Wojskowych".
16' Kolejna świetna interwencja Parossy, tym razem po strzale Waliłko.
18' Maziarz w kontrze do Radzimowskiego, a ten w sytuacji sam na sam z Parossą, uderza obok bramki.
19' Andruszko huknął z dystansu i piłkę przed siebie zbija Rumak.
21' Słupek po strzale Maziarza!
22' Roman Marchewka uderza z lewego skrzydła i piłkę na rzut rożny zbija Rumak. Po chwili swoich sił z dalszej odległości próbuje Andruszko, ale uderza niecelnie - obok bramki.
25' Jaskólski oddaje płaski strzał sprzed pola karnego, który pewnie łapie Rumak.
27' Kontra WSOWL. Staszel do Maziarza, którego uderzenie z lewej strony ląduje tylko i wyłącznie na bocznej siatce.
27' (1:1) - Adrian Szyngiera zagrywa górną piłkę do Jaskólskiego, który strzałem z woleja doprowadza do wyrównania.
28' Bardzo dobra interwencja Parossy po uderzeniu Radzimowskiego.
29' - Celowe zagranie ręką Radzimowskiego, którzy przeszkadzał Parossie przy wyprowadzaniu piłki.
29' Po strzale Dariusza Szyngiery piłkę na rzut rożny paruje Rumak.
30' Szyngiera mija Patałucha i oddaje płaskie uderzenie, które pewnie łapie Rumak.
31' - Czas dla WSOWL.
32' Kontratak WSOWL. Radzimowski do Maziarza, który kończy akcje "Wojskowych" strzałem w bramkarza.
33' (2:1) - Precyzyjny strzał Jaskólskiego z pola karnego i piłka wpada do siatki, tuż przy słupku!
34' Maziarz oddaje kolejny strzał i kolejny, który ląduje na słupku! Wielki pech tego zawodnika, ponieważ trzeci raz obija obramowanie bramki.
35' - Czas dla Kantoru, bowiem przy próbie interwnecji ucierpiał Parossa.
35' Kąśliwy strzał Jaskólskiego, bez wielkiego wysiłku broni Rumak.
36' Maziarz mija obrońcę i oddaje mocny strzał, który przelatuje obok bramki.
36' (3:1) - Marchewka wystawia piłkę Dariuszowi Szyngierze, a ten pewnie pakuje piłkę do pustej bramki.
38' Patałuch do Radzimowskiego, który z bliskiej odległości uderza wprost w koszyczek Parossie.
40' (4:1) - Daniel Maj kończy strzelanie w tym meczu, pokonując Rumaka strzałem przy słupku!

Długo Kantor męczył się z "Wojskowymi", ale w drugiej połowie w końcu odpalił, obrócił losy spotkania na swoją korzyść i dzięki wygranej, ciągle pozostaje w walce o mistrzostwo. Kolejna pechowa porażka WSOWL sprawia, że sprawa utrzymania w ich przypadku - nie jest jeszcze pewna i muszą robić wszystko, aby wygrywać, by w marcu cieszyć się z pozostania w elicie. Następne pary meczowe obu ekip to Kantor HIT - Alpine Stars oraz WSOWL - Car Zone Wrocław