06.02 godz. 16:00, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Furmanek, Kuzyk, Lewalski, Nowak, Widera, Bienias
Skład: Masztalerz, Falisz, Pustelnik, Brychcy, Bereźnicki, Rot, Nowak, Więcek, Zioła
35' Adam Widera
37' Kamil Nowak
37' Paweł Pustelnik
37' Tomasz Falisz
Zawodnik meczu: Zbigniew Piechnik (Kapitalne zawody rozegrał dzisiaj goalkeeper Oponixu! Mimo, iż nie udało się zdobyć kompletu punktów to właśnie Zbyszek swoimi interwencjami raz po raz ratował "Zielonych" przed utratą bramki.)

O pierwsze punkty Kamilowi Rotowi i jego kolegom będzie niezwykle ciężko, bo dawny FC Moose pokazał już, że w piłkę grać potrafi. Dotychczas tylko raz drużyna Krzysztofa Pałaszewskiego doznała goryczy porażki i grając z Ybahem będzie faworytem. Czy Jakub Masztalerz i jego koledzy wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności i ugrają premierowe punkty w sezonie?

1' Obok bramki przelatuje strzał Łukasza Bieniasa.
2' Tomasz Falisz zagrywa do Łukasza Nowaka, lecz jego uderzenie okazuje się niecelne.
4' Strzał Bereźnickiego okazuje się bardzo niecelny.
6' Uderzenie Widery pewnie broni Masztalerz.
8' Na rzut rożny strzał Lewalskiego odbija goalkeeper "Tygrysów".
10' - Czas dla Oponixu.
12' Bardzo nieudana próba z dystansu Karola Brychcego.
13' W odpowiedzi nieudanie lobuje Masztalerza Michał Furmanek.
15' Przebojem w pole karne "Zielonych" wszedł Paweł Pustelnik, a następnie dograł futbolówkę do Kamila Rota, który przekombinował i wywalczył "tylko" rzut rożny.
16' W dogodnej sytuacji zbyt mocno na bramkę uderza Andrzej Zioła.
18' Wprost w bramkarza zza pola karnego trafia Rafał Więcek.
22' Mocny strzał z dystansu Tomasza Falisza pewnie wychwytany przez Zbigniewa Piechnika.
22' (0-1) - Adam Widera z prawej strony zagrywa do Łukasza Bieniasa, a ten mocnym strzałem pokonał bezradnego Masztalerza.
24' Kąśliwy, lecz minimalnie niecelny strzał z woleja w wykonaniu Łukasza Nowaka.
25' Strzał Furmanka dwukrotnie z linii bramkowej wybija Paweł Pustelnik. Pierwszym razem nogą, a po chwili dobitkę głową!
26' Uderzenie z dystansu Nowaka na rzut rożny sparował Piechnik.
28' Po dograniu Widery wprost w Masztalerza uderza Jakub Lewalski.
29' Kapitalne uderzenie z dystansu Bereźnickiego i jeszcze lepsza interwencja Piechnika.
30' Nie ma dzisiaj szczęścia Mariusz Bereźnicki, którego przed chwilą świetnie "wyłapał" Piechnik, a po chwili jego strzał zatrzymuje się na słupku!
31' - Czas dla Ybah Tigers.
33' Łukasz Nowak przegrywa starcie sam na sam ze Zbigniewem Piechnikiem, a po chwili uderza obok bramki.
33' (0-2) - Po dograniu Kamila Nowaka bramkę precyzyjnym strzałem zdobywa Adam Widera.
34' Obok bramki uderza Paweł Pustelnik.
35' "Wyczyn" Pustelnika powtarza Kamil Rot i grę od własnej bramki wznowi Zbigniew Piechnik.
36' Minimalnie chybiony strzał z dystansu Bereźnickiego, po raz kolejny zabrakło naprawdę niewiele, aby pokonać Piechnika.
36' Ponownie uderza Mariusz Bereźnicki i ponownie górą bramkarz Oponixu.
37' Nowak także przegrywa pojedynek ze Zbigniewem Piechnikiem.
37' Strzał Widery na rzut rożny paruje Masztalerz.
37' - Żółtą kartką ukarany Kamil Nowak, za wznowienie gry bez gwizdka.
37' (1-2) - Paweł Pustelnik z najbliższej odległości pokonuje Piechnika i zapowiada nam się emocjonująca końcówka.
37' (2-2) - Euforia w obozie "Tygrysów"! Strzałem z dystansu do wyrównania doprowadza Tomasz Falisz.
38' Falisz ponownie z dystansu i mamy słupek!
39' Pojedynek sam na sam z Piechnikiem przegrywa Paweł Pustelnik.

Pierwsza połowa nie zachwycała, lecz w drugiej gracze obu ekip zafundowały nam świetne widowisko. Mimo dwubramkowego prowadzenia, Oponix nie utrzymał go do końca i dzięki ambitnej walce "Niebieskich" spotkanie zakończyło się podziałem oczek. Już jutro "Tygrysy" zagrają z ekipą WSOWL, natomiast Oponix w następnej kolejce zmierzy się z jednym z faworytów Superligi - 4Word.