11 . Przyjaciele Tifosek (hala) 10 -38 4

06.02 godz. 18:30, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
1 : 5
( 0 : 1 )
Skład: Nowakowski, Suchecki, Stasiak, Kęszycki, Bednarek, Łączny, Caliński, Czarnecki
Skład: Guziejewski, Guziejewski, Sikora, Małecki, Kublik, Pawlak, Sepetowski, Magusiak
12' Przemysław Stasiak
22' Przemysław Stasiak
36' Piotr Czarnecki
37' Przemysław Stasiak
23' Arkadiusz Pawlak
Zawodnik meczu: Przemysław Stasiak (Niemal w pojedynkę rozprawił się z Car-Zonem. Defensywa rywali nie potrafiła sobie z nim poradzić, co zaowocowało czterema bramkami. Na wyróżnienie zasługuje Michał Sikora.)

Hitem szóstego tygodnia ligi Wrocbal w Superlidze będzie pojedynek wicelidera - 4Word i challengera - Car Zone Wrocław. Ci pierwsi jeszcze w tym sezonie nie przegrali i będą chcieli tą passę podtrzymać. Zapowiada się nie tylko starcie drugiej i trzeciej ofensywy w lidze, ale także najlepszych strzelców w sezonie - lidera - Pawła Synowca z Car Zone i wicelidera - Przemysława Stasiaka z 4Word. Który z tych napastników powiedzie swój zespół do kluczowego zwycięstwa w kontekście walki o złote medale i da ogromną radość swoim kolegom i kibicom? Parkiet hali Redeco - wszystko zweryfikuje!

3' Jak narazie ekipą przeważającą są gracze 4Word, lecz nie potrafią tego udokumentować zdobyczami bramkowymi.
5' Po błędzie Sikory piłka trafia wprost pod nogi Przemysława Stasiaka, który uderza wysoko nad poprzeczką!
7' Dwukrotnie starcie z Sikorą przegrywa Oskar Caliński.
9' Strzał Mateusza Magusiaka na rzut rożny paruje Piotr Kęszycki.
11' Bombę Krzysztofa Sucheckiego nad poprzeczką przenosi Michał Sikora.
11' Uderzenie z dystansu Mateusza Magusiaka nogami odbija Piotr Kęszycki.
12' (0-1) - Przemysław Stasiak mocnym strzałem pod poprzeczkę wyprowadza 4Word na prowadzenie!
14' Bardzo nieudany strzał z dystansu Oskara Calińskiego.
16' Strzał Jakuba Bednarka na rzut rożny odbija Michał Sikora.
18' Stasiak do Czarneckiego, którego uderzenie o milimetry mija bramkę rywali.
21' Kęszycki zagrywa długą piłkę do Przemysława Stasiaka, który przyjmuje futbolówkę na klatkę i z woleja sprawdza umiejętności bramkarskie Sikory.
22' (0-2) - Uderzeniem w długi róg Sikorę pokonuje Przemysław Stasiak.
22' (0-3) - Caliński zagrywa do Stasiaka, a ten uderzeniem między nogami bramkarza zdobywa hattricka.
23' (1-3) - Precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego gola zdobywa Adrian Kublik.
24' Oskar Caliński dogrywa futbolówkę do Przemysława Stasiaka, a ten przegrywa pojedynek z Michałem Sikorą.
26' Robert Małecki z pierwszej piłki zagrywa do Tomasza Guziejewskiego, którego uderzenie instynktownie odbija Piotr Kęszycki.
28' Po dograniu Stasiaka tylko w boczny słupek uderza Jakub Bednarek.
30' Sporo niedokładności w atakach Car-Zone...
32' Jakub Bednarek przegrywa pojedynek z Michałem Sikorą.
34' Po strzale Roberta Małeckiego piłka trafia w słupek, a po chwili świetnym refleksem popisuje się Piotr Kęszycki, który "niczym pantera" chyta piłkę.
36' Nie zamknął teraz mocnego wstrzelenia futbolówki w pole karne przez Tomasza Guziejewskiego - Adrian Kublik.
36' (1-4) - Kapitalnym uderzeniem z daleka gola zdobywa Piotr Czarnecki.
37' (1-5) - Przemysław Stasiak wykorzystuje dogranie do "pustaka" Oskara Calińskiego.
38' Uderzenie Calińskiego broni Sikora.
39' Nad bramką uderza Maciej Sepetowski.

Nie byli dzisiaj w formie gracze Damiana Guziejewskiego co sprawiło, że nie potrafili nawiązać równorzędnej walki z 4Word. Za sprawą kapitalnego meczu w wykonaniu Przemysława Stasiaka "Czerwoni" przybliżyli się znacząco do strefy medalowej! Ba! Można zaryzykować stwierdzenie, że tak grając drużyna Piotra Kęszyckiego jest jednym z głównych pretendentów do mistrzowskiego tytułu. W następej kolejce 4Word zmierzy się z Oponixem, natomiast team braci Guziejewskich "skrzyżuje rekawice" z WSOWL.