11 . Przyjaciele Tifosek (hala) 10 -38 4

31.01 godz. 14:30, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
( 1 : 1 )
Skład: Wędzonka, Hałas, Marszałek, Backer, Weber, Orszewski, Kozubek, Jędras, Kołakowski
Skład: Furmanek, Piechnik, Lewalski, Nowak, Stefańczyk, Pawłowski, Widera
6' Krzysztof Weber
31' Bartosz Kołakowski
14' Michał Furmanek
32' Grzegorz Pawłowski
34' Michał Furmanek
Zawodnik meczu: Michał Furmanek (Autor dwóch ważnych bramek na wagę zwycięstwa. Na wyróżnienie zasługuje również Zbigniew Piechnik.)

Ostatnie kolejki w wykonaniu Politechniki OldBoys Wrocław i Oponixu są imponujące. Obie ekipy w dwóch ostatnich seriach gier - nie przegrały ani jednego spotkania i przedostały się w górze ligowej tabeli. Bardziej zasłużyli się jednak gracze PWR-u, którzy znajdują się blisko podium i w polu pokonanych pozostawili już m.in Car Zone Wrocław. W spotkaniu z dawnym FC Moose to team Jarosława Marszałka będzie faworytem, ale nie może zlekceważyć przeciwnika, który również posiada w swoich szeregach wielu klasowych graczy - Konieczny, Piechnik czy Lewalski to jedni z nielicznych. Który kolektyw okaże się więc bardziej zgrany i po końcowej syrenie cieszyć się będzie ze zdobycia kolejnych, cennych trzech punktów? Czas pokaże!

4' Mecz toczony w bardzo szybkim tempie, jak narazie szwankuje skuteczność.
6' (0:1) - Mamy pierwsze trafienie, składna akcja Politechniki, Krzysztof Webber wykorzystuje podanie Jędrasa.
7' Marek Hałas przenosi piłkę nad poprzeczką po strzale Stefańczyka.
8' Zapachniało bramką po stronie Oponixu, Stefańczykowi brakuje tylko celności.
9' Przechwyt Wędzonki na połowie Oponixu, Piotrek wychodzi sam na sam z Piechnikiem i przegrywa ten pojedynek.
11' Rzut wolny dla Oponixu, faulowany Furmanek, do piłki podchodzi Widera i posyła piłkę nad poprzeczką.
13' - Czas dla Oponixu.
14' (1:1) - Furmanek popędził od połowy boiska sam na sam z bramkarzem, minął go i skierował piłkę do pustej bramki.
15' Rzut wolny dla Politechniki, Zbyszek Piechnik nogami broni strzał Marcina Orszewskiego.
17' Kąśliwe uderzenie z dystansu Piotra Wędzonki, piłka odbija się od jednego z obrońców i wychodzi na rzut rożny.
18' Udane wyjście z bramki Hałasa, przerwał dobrze zapowiadającą się akcję Oponixu.
19' Golkiper Oponixu instyktownie odbija groźny strzał z dystansu Webbera.
21' Stefańczyk groźnie uderzył z narożnika pola karnego, mamy tylko rzut rożny.
23' Niepocieszony jest Artur Kozubek, piłkę po jego mocnym uderzeniu sparował na rzut rożny Piechnik.
24' Wspaniała interwencja Hałasa, broni strzał Widery.
26' Lewalski wygrał pojedynek biegowy z Backerem, wpadł w pole karne i oddał niecelny strzał na bramkę.
28' Nieudane zagranie Jędrasa do Kozubka, dobrze zapowiadającą się akcję przerwał Piechnik.
29' Rzut rożny dla Politechniki, Backer wycofuje piłkę do Webber ten uderza z pierwszej piłki bardzo niecelnie.
30' - Czas dla Oponixu.
31' - Za przerwanie korzystnej akcji żółtą kartką ukarany Bartosz Kołakowski.
32' - Niesportowe zachowanie Grzegorza Pawłowskiego, zasłużona żółta kartka.
33' Idealne zagranie Wędzonki w pole karne Oponixu, Marszałek uderza z pierwszej piłki i nogami broni Piechnik.
34' (1:1) - Michał Furmanek trafia do siatki rywala po zagraniu Lewalskiego.
35' Kontra Oponixu, Stefańczyk zagrywa do Widery, ten oddaje strzał na bramkę, golkiper Politechniki skutecznie broni.
37' Wędzonka oddaje niecelny strzał z dystansu.
39' Politechnika jeszcze próbuje doprowadzić do remisu ale Oponix skutecznie się broni.

Bardzo wyrównane spotkanie, przez długi czas utrzymywał się wynik remisowy. Oponix w końcówce przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Trzy oczka pozwalają ekipie Stefańczyka złapać oddać i oddalić się na bezpieczną odległość od strefy spadkowej. Politechnika mimo, że poniosła porażkę pozostawiła po sobie dobre wrażenie.W następnym spotkaniu Oponix podejmie Ybah Tigers, Politechnika zagra z obrońcami tytułu Alpine Stars.