11 . Przyjaciele Tifosek (hala) 10 -38 4

31.01 godz. 19:30, Redeco, Sedzia: Damian Nowak
Skład: Masztalerz, Falisz, Pustelnik, Rot, Nowak, Więcek, Kosicki, Zioła
Skład: Paukszt, Strojec, Rejmer, Zdun, Galuś, Deneka, Hajdamowicz, Pirga, Korecki
2' Łukasz Nowak
7' Paweł Pustelnik
11' Radosław Kosicki
12' Paweł Pustelnik
19' Rafał Więcek
31' Paweł Pustelnik
4' Piotr Galuś
6' Grzegorz Korecki
11' Piotr Galuś
14' Grzegorz Korecki
21' Grzegorz Korecki
24' Jakub Rejmer
26' Konrad Hajdamowicz
32' Jakub Strojec
37' Piotr Galuś
40' Jacek Zdun
Zawodnik meczu: Grzegorz Korecki (Ciężko było wybrać zawodnika meczu w tym spotkaniu, wybór padł na Grzegorza ponieważ pozostawił po sobie dobre wrażenie zdobywając trzy kluczowe dla przebiegu meczu bramki. )

Alpine Stars "skrzyżuje rękawice" z bardzo słabo radzącym sobie beniaminkiem - Ybah Tigers. "Tygrysy" ciągle pozostają bez żadnego punktu w dorobku i jeżeli nie zdobędą ich w pojedynku przeciwko faworytowi, to mogą nie utrzymać się w Superlidze. Kamil Rot i jego koledzy udowodnią, wtedy, że najwyższa klasa rozgrywkowa to dla nich za wysokie progi. Jednak znając ich to nigdy nie złożą broni i do ostatniej kropli potu będą walczyć o premierowe oczka w sezonie. Czy Jakub Masztalerz powstrzyma fenomenalną siłę ofensywną rywala w postaci - Grzegorz Korecki, Piotr Galuś czy Jakub Rejmer?

1' - Rozpoczęcie spotkania. Między słupkami Alpine Jakub Strojec.
1' Strojec wychodzi obronną ręką z pojedynku sam na sam z Nowakiem.
2' (0:1) - Po podaniu Pustelniak bramkę zdobywa Łukasz Nowak.
4' (1:1) - Galuś wcisnął piłkę w krótki róg po zagraniu Rejmera.
6' (2:1) - Alpine idzie za ciosem Korecki wpisuje się na listę strzelców.
7' (2:2) - Strojec zostaje pokonany przez Pustelnika.
10' (2:3) - Radosław Kosicki wychodzi sam na sam ze Strojcem i bez trudu pokonuje bramkarza.
10' (3:3) - Nie minęło 10 sekund a Galuś zmieścił piłke pod pachą Maszalerza.
12' (3:4) - Pustelnik do Rota, Rot do Pustelnika i mamy kolejne prowadzenie Tygrysów.
14' (4:4)  - Książkowa akcja Alpine. Galuś do Hajdamowicza, ten do Koreckiego, który pakuje piłkę do pustej siatki.
19'   (4:5) - Kosicki do Więcka i ten pakuje piłkę pod poprzeczkę nad bezradnym Strojcem.
21' - Zmiana między słupkami Alpine, Paukszt zastępuje Strojca.
21'   (5:5) - Korecki wykorzystuje podanie piętką Galusia i doprowadza do remisu.
22' Strojec uderza z dystansu i tylko rzut rożny.
24'   (6:5) - Jakub Rejmer strzela zza pola karnego pod poprzeczkę, Masztalerz bez szans.
26'   (7:5) - Alpine odskakuje rywalom, Hajdamowicz wykorzystuje zamieszanie w polu karnym rywali.
27' Masztalerz broni strzał zza pola karnego Zduna.
29' Kosicki wychodzi sam na sam z Pauksztem i nie trafia w bramkę.
31'   (7:6) - Pustelnik wykorzystał błąd Paukszta, i ze stoickim pokojem przełożył sobie piłkę i pewnym strzałem posłał piłkę do siatki.
32'   (8:6) - Błyskawiczna odpowiedź Jakuba Strojca, w swoim stylu uderzył pod poprzeczkę nie do obrony.
33' Masztalerz wychodzi obronną ręką z pojedynku z Deneką.
34' - Czas dla Ybah Tigers.
36' Lob Hajdamowicza z linii bramkowej wybija powracający Paweł Pustelnik.
37'   (9:6) - Zdun zagrywa do Hajdamowicza a ten wykłada piłkę jak na tacy Galusiowi.
40'    (10:6) - Indywidualna akcja Jacka Zduna została zakończona celnym strzałem.

Kolejny szalony mecz Alpine, zespół znowu zagrało kiepsko w obronie i znakomicie w ataku. Taka gra wystarczyła na beniaminka Ybah Tigers. Przed mistrzami wielkimi krokami zbliżają się mecze prawdy, ich kolejnym rywalem będzie groźna Politechnika Wrocławska Oldboys. Ybaha powalczy z o swoje premierowe punkty z Oponixem.