11 . Przyjaciele Tifosek (hala) 10 -38 4

24.01 godz. 20:40, Redeco, Sedzia: Damian Nowak
( 1 : 2 )
Skład: Paukszt, Strojec, Turski, Rejmer, Kubasiewicz, Galuś, Deneka, Pirga, Korecki
Skład: Kraszkiewicz, Siwik, Siwik, Kolanowski, Konopka, Kowalkowski
18' Jakub Rejmer
20' Adam Kubasiewicz
32' Jakub Strojec
33' Grzegorz Korecki
33' Kamil Pirga
38' Grzegorz Paukszt
40' Łukasz Deneka
10' Robert Konopka
35' Robert Konopka
Zawodnik meczu: Tomasz Kraszkiewicz (Mimo że jego zespół przegrał wysoko to on stanął na wysokości zadania, postawił mur mistrzom i dzielnie się broni. Popisał się kilkoma dobrymi interwencjami. Na wyróżnienie zasługuje również Jakub Strojec i Jakub Rejmer.)

Bardzo jednostronnie zapowiada się pojedynek beniaminka, bez żadnego punktu w dorobku - Ołbin Teamu z niepokonanym już od ponad roku - obrońcą trofeum - Alpine Stars. Bukmacherzy nie dają żadnych, nawet najmniejszych szans braciom Siwik i spółce. Tomasz Kraszkiewicz może nie wytrzymać nawałnicy ofensywnej wywołanej przez takie gwiazdy amatorskiej piłki, jak Jakub Rejmer, Piotr Galuś, Grzegorz Korecki, Konrad Hajdamowicz czy Kamil Pyzłowski. Jednakże jeśli Ołbin chce się w Superlidze utrzymać, to musi wyjść na to spotkanie niezwykle zmotywowany, nie patrzeć na składy i zrobić wszystko, żeby wygrać. Może dopisze im łud szczęścia, bo to jest piłka, a dopóki piłka w grze - wszystko jest możliwe.

2' Korecki wychodzi sam na sam i przegrywa pojedynek z bramkarzem rywali.
3' Kolejna okazja przed Alpine, Korecki trafia w słupek !!!
5' Rejmer uderza z najbliższej odległości, piłka przeleciała nad poprzeczką.
7' Próba pokonania bramkarza Ołbinu przez Rejmera, strzał z dystansu został zablokowany przez Armanda Siwika.
10'  (0:1) -Kowalkowski zagrywa w pole karne, Konopka piętką pokonuje Turskiego.
12' Krótka przerwa w grze, na parkiecie leży Kraszkiewicz.
13' Strojec zagrywa do Deneki, ten do Koreckiego, Grzesiek posłał piłkę obok bramki.
15' Rzut wolny dla Alpine, Strojec uderza na bramkę, Kraszkiewicz paruje piłkę w boczny sektor.
16' Kraszkiewicz po raz kolejny popisuje się dobrą interwencją, chwyta piłkę po strzale Strojca.
17' Kontra Alpine, Pirga mija bramkarza i trafia w boczną siatkę.
18' Turski kolanem wybija piłkę na rzut rożny po strzale Kowalkowskiego.
18'  (1:1) - Rejmer minął bramkarza i posłał piłkę do siatki rywala.
19' Kolanowski strzela zza pola karnego, Turski odbija futbolówkę.
20'  (2:1) - Adam Kubasiewicz strzela z dystansu, piłka wpada w długi róg.
21' Ołbin gra dziś dobry mecz, ekipa Konopki postawiła mistrzom wysoko poprzeczkę.
22' Szybka wymiana podań w obozie Alpine, Pirga do Strojca, Jakub posłał piłkę Panu Bogu w okno.
24' Kąśliwy strzał Armanda Siwika z rzutu wolnego, zabrakło centymetrów aby piłka wpadła do siatki.
25' Strojec przed szansą, próbował zaskoczyć bramkarzem sprytną podcinką, Kraszkiewicz na posterunku.
28' Rzut wolny dla Alpine tuż za linią pola karnego, Strojec uderza w  obrońcę, dobitka i Kraszkiewicz końcami palców wybija piłkę na rzut rożny.
31' Bramkarz Ołbin Team dwoi się i troi między słupkami, piłkę po strzale Koreckiego paruje na słupek.
32'  (3:1) - Jakub Strojec pewnie strzela zza pola karnego. Alpine odskakuje rywalom.
33'  (4:1) - Grzegorz Korecki przerzuca piłkę nad rozpaczliwie rzucającym się bramkarzem.
33'  (5:1) - Rozwiązał się worek z bramkami, Kamil Pirga posyła piłkę do siatki.
35'  (5:2) - Strata w ataku Alpine, Robert Konopka wykorzystuje błyskawiczną kontrę.
36' - Czas dla Ołbin Team.
38'  (6:2) - Sędzia Nowak stosuje "korzyść" Grzegorz Paukszt przeprowdził rajd lewą stroną i zdobył kolejną bramkę dla mistrzów.
39' Grzegorz Korecki nie trafia na pustą bramkę po podaniu Kubasiewicza.
40'  (7:2) - Strojec zagrywa w pole karne do Łukasza Deneki i mamy kolejną bramkę.

Obrońcy mistrzowskiego tytułu bardzo długo nie mogli sforsować obrony rywali. Stojący między słupkami bramkarz Ołbinu wyprawiał cuda i dość długo był niepokonany. Alpine odpaliło w drugiej połowie i pokazał swoją klasę strzelając kilka bramek więcej. W następym meczu Alpine Stars zmierzy się z Przyjaciółmi Tifosek, Ołbin Team powalczy o punkty z Łącznościowcem.