11 . Przyjaciele Tifosek (hala) 10 -38 4

23.01 godz. 19:00, Redeco, Sedzia: Damian Nowak
3 : 8
( 1 : 3 )
Skład: Nowakowski, Suchecki, Stasiak, Kęszycki, Chwastek, Łączny, Świder, Caliński
Skład: Masztalerz, Pustelnik, Bereźnicki, Rot, Nowak, Więcek, Zioła, Kaban, Kurzawa
7' Krzysztof Suchecki
10' Paweł Łączny
10' Dominik Chwastek
20' Marcin Nowakowski
22' Przemysław Stasiak
30' Przemysław Stasiak
36' Oskar Caliński
37' Krzysztof Suchecki
39' Przemysław Stasiak
9' Łukasz Nowak
24' Łukasz Nowak
35' Łukasz Nowak
39' Paweł Pustelnik
Zawodnik meczu: Przemysław Stasiak (Stasiak był najgroźniejszym zawodnikiem swojej drużyny w tym meczu. Trudno było obrońcom Ybahu go zatrzymać. Przemek strzelił trzy bramki i zanotował asystę. Wyróżnić należy również Krzysztofa Sucheckiego. )

Na dwóch skrajnie różnych biegunach tabeli znajdują się 4Word i Ybah Tigers. Pierwsi liderują w tabeli, notując komplet punktów - w czterech pojedynkach. Drudzy po trzech grach ciągle pozostają bez punktów i jeżeli nie zdobędą ich w najbliższym czasie to będzie im bardzo ciężko o zapewnienie sobie utrzymania. Dawne 4W Team w piłkę grać potrafi i na pewno nie popełni tego samego błędu co Car Zone. Oby nie był to mecz do jednej bramki, a na taki się niestety zapowiada. Czy defensywa dowodzona przez Jakuba Masztalerza stanie na wysokości zadania i zatrzyma zabójczo skutecznych napastników przeciwnika - Oskara Calińskiego czy Przemysława Stasiaka? Przekonamy się!

1' Krzysztof Suchecki huknął sprzed pola karnego – minimalnie obok słupka.
3' Przemysław Stasiak wychodzi sam na sam z bramkarzem i górą Masztalerz.
4' Rot sprzed pola karnego – Świder broni, dobitka Bereźnickiego – kolejna dobra interwencja bramkarza.
5' Stasiak uderza z prawej strony i strzał ten nogami broni bramkarz.

7' (0-1) - Suchecki dostaje piłkę na przedpole z rzutu rożnego i pewnym, mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonuje Masztalerza. 1:0 dla 4Word.

8' Nowak płasko uderza sprzed pola karnego po czym piłka przelatuje obok bramki.
9' (1-1) - W zamieszaniu pod polem karnym 4Word i piłkę z bliska do siatki pakuje Nowak.
10' - Łączny dokonuje faulu taktycznego i zostaje ukarany żółtą kartką.
10' (1-2) - Chwastek na raty pokonuje Masztalerza. 2:1 dla 4Word i to w grając w osłabieniu.

11' Stasiak mija Rota i płaskim strzałem z prawej strony – trafia w słupek!
12' Pustelnik sprzed pola karnego uderza – wprost w koszyczek Świdrowi.
12' Obok bramki uderza Caliński, kończąc tym samym szybką akcje swojej drużyny.
12' Bereźnicki z dystansu uderza – piłkę do boku zbija Świder.
14' Stasiak pociągnął z piłką prawą stroną i oddaje strzał, który nogami broni Masztalerz.

17' Kolejny szybko rozegrany stały fragment gry i Stasiak oddaje kąśliwy strzał, który instynktownie broni Masztalerz.
18' Zioła staje oko w oko ze Świdrem, ale bramkarz "Czerwonych" dobrze wychodzi z bramki i mamy tylko rzut rożny. Niebezpieczeństwo zarzegnane.
19' (1-3) - Kontra 4Word. Suchecki idealnie wystawia piłkę Nowakowskiemu i ten strzałem na pustaka podwyższa prowadzenie rywali.

22' (1-4) - Stasiak podwyższa prowadzenie swojej drużyny, strzałem z woleja. Asystę notuje Świder.
24' (2-4) - Nowak pięknym strzałem pod poprzeczkę pokonuje Świdra.
25' Więcek przegrywa pojedynek ze Świdrem.
26' Niepewna interwencja Świdra po uderzenieu Nowaka, po chwili Rot kończy akcje strzałem – obok słupka.
27' Rot w tempo zagrywa do Zioły i ten uderza wprost w wychodzącego Świdra. Po chwili po zagraniu Rota z autu z woleja uderza Nowak, ale niecelnie – obok bramki.

30' Suchecki mija bramkarza i uderza zbyt lekko, tak, że będacy w bramce obrońca wybija futbolówkę z bramki.
30' (2-5) - Stasiak z rzutu wolnego uderza zaskakująco obok muru, tak, że zaskakuje płaskim uderzeniem Masztalerza.
31' Krótko rozegrany rzut wolny pod bramką Ybahu. Stasiak wystawia piłkę do Łącznego, który nie czysto uderza, tak, że piłkę pewnie łapie Masztalerz.
33' - Czas dla Ybah Tigers!
35' (3-5) - Nowak pewnym strzałem zmiejsza prowadzenie Ybahu.
36' (3-6) - Pustelnik wchodzi na bramkę i po krótkim rozegraniu piłki z wznowienia – futbolówkę do siatki pakuje Caliński.
36' (3-7) - Krótko rozegrany rzut wolny i Suchecki z najbliższej odległości pokonuje Pustelnika!
39' - Pustelnik zagrywa piłkę ręką poza polem karnym i musi on zejść z boiska na dwie minuty.
39' (3-8) - Suchecki z wolnego podaje do Stasiaka w pole karne, ten obraca się z rywalem na plecach i mocnym strzałem pokonuje Ziołę.

Długo Ybah Tigers był godnym przeciwnikiem dla 4Word, jednakże w końcówce wszystko się posypało. Doświadczeni "Czerwoni" to wykorzystali i odnieśli kolejne cenne zwycięstwo. Przemysław Stasiak i spółka liderują w tabeli i ciągle nie stracili punktów. Bez ani jednego skalpu na koncie pozostają "Tygrysy", które jeżeli chcą się w Superlidze utrzymać, to muszą zacząć zdobywać punkty. Ekipa Kamila Rota następnym razem zagra z Alpine Stars, z kolei 4Word podejmie w hicie - wicelidera - Car Zone Wrocław.