11 . Przyjaciele Tifosek (hala) 10 -38 4

23.01 godz. 19:50, Redeco, Sedzia: Damian Nowak
3 : 8
( 0 : 4 )
Skład: Sobolewski, Guziejewski, Guziejewski, Kłodnicki, Kotwicki, Sepetowski, Milewski, Magusiak
Skład: Parossa, Maj, Andruszko, Szyngiera, Szyngiera, Marchewka, Jaskólski
11' Tomasz Guziejewski
15' Tomasz Guziejewski
17' Krzysztof Kotwicki
18' Mateusz Magusiak
21' Tomasz Guziejewski
27' Krzysztof Kotwicki
34' Krzysztof Kotwicki
37' Mateusz Magusiak
39' Mateusz Magusiak
24' Roman Marchewka
29' Roman Marchewka
33' Roman Marchewka
Zawodnik meczu: Mateusz Magusiak (Pod nieobecność Kublika, Pawlaka czy Synowca to Mateusz ciągnął grę Car Zone. Nie tylko strzelał, ale również podawał będąc bardzo trudnym graczem do zatrzymania. Magusiak ustrzelił hattricka i zanotował asystę. )

W czwartym tygodniu rozgrywek w końcu doczekamy się starcia tytanów, pojedynku głównych faworytów do mistrzowskiego tytułu, dwóch zespołów naszpikowanych gwiazdami. Mowa o pojedynku Kantor Hitu z Car Zonem. Obie te ekipy znajdują się w ścisłej czołówce ligi, ale team Damiana Guziejewskiego poznał już smak porażki i to bardzo niespodziewanej z debiutantem - Politechniką Wrocławską. Taki rezultat tylko nakręca wicelidera, który będzie za wszelką cenę chciał się odkuć. Pytanie czy będzie w stanie? Zobaczymy w tym bezpośrednim pojedynku plejadę gwiazd, pytanie która z nich da cenne trzy punkty swoim kolegom? Kto to będzie? Kamil Żbik, Paweł Synowiec, Mateusz Jaskólski, Adrian Kublik, Rafał Rybiński a może Arkadiusz Pawlak? Niestety nie zobaczymy dzisiaj ani Kublika, ani Żbika, ani Rybińskiego, Synowca czy Pawlaka. Jedni i drudzy w bardzo okrojonym składzie, co pokaże, w której drużynie większą siłę odgrywa kolektyw.

4' Krzysztof Kotwicki huknął z dystansu i trafił tylko i wyłącznie w słupek!
6' Dariusz Szyngiera przed szansą na gola, ale jego uderzenie z główki przelatuje nieznacznie obok słupka!
7' Mateusz Magusiak uderza z lewej strony - nieznacznie obok dalszego słupka!
11' (0:1) - Mateusz Magusiak prostopadle zagrywa do Tomasza Guziejewskiego, który strzałem z bliska pokonuje Radosława Parossę.
12'   - Czas dla Kantor HIT-u!
13' Mateusz Jaskólski popędził z piłką i oddaje płaski strzał, obok bramki.
14' Tomasz Guziejewski mija obrońcę i oddaje płaski strzał, który świetnie broni Parossa.
15' (0:2) - Szybka akcja Car Zone. Sepetowski do T.Guziejewskiego i ten płaskim strzałem z bliskiej odległości zaskakuje Parossę.
16' Rozklepana defensywa Kantoru i po podaniu Magusiaka - na pustą bramkę nie trafia Kotwickiego.
17' (0:3) - Kotwicki w indywidualnej akcji przedostał się przez defensywę i szybkim strzałem pokonuje Parossę.
18' (0:4) - Car Zone robi sobie z Kantorem co chce, a Parossę z bliskiej odległości pokonuje Magusiak!
21'  - Marchewka powalony przez Tomasza Guziejewskiego i zostaje ukarany za to żółtą kartką.
23' Magusiak oddaje mocny strzał z lewej strony, który przed siebie zbija Parossa.
24' Kłodnicki huknął z dystansu i piłkę przed siebie zbija Parossa.
24' (1:4) - Jaskólski zagrywa w pole karne do Marchewki, który sprytnym strzałem obok biernie interweniującego bramkarza pakuje piłkę do siatki. Piękny gol w stylu Zlatana.
27' (1:5) - Sobolewski uderza z prawej strony - Parossa zbija to uderzenie przed siebie. Po chwili piłka trafia to Kotwickiego, który mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonuje Parossę.
28' Magusiak oddaje płaski strzał sprzed pola karnego, który końcówkami palców na rzut rożny paruje Parossa.
29' Marchewka w kontrze oddaje płaski strzał z prawej strony, który ląduje na słupku.
29' (2:5) - Adrian Szyngiera z rzutu rożnego zagrywa na przedpole do Marchewki, a ten uderzeniem z pierwszej piłki pakuje piłkę do siatki od słupka!
31' Mocny strzał z dystansu oddaje Tomasz Guziejewski i piłkę do boku zbija Parossa.
33' (3:5) - Marchewka staje oko w oko z Milewskim i upadając lobuje wychodzącego bramkarza.
34' Rafał Andruszko oddaje mocny strzał na bramkę, który broni Milewski.
34' (3:6) - Szybka kontra Car Zone. Milewski zagrywa do Magusiaka, ten prostopadle do Kotwickiego, który staje oko w oko z Parossą i płaskim uderzeniem przy słupku - go pokonuje!
37' (3:7) - Parossa wychodzi z bramki i stara się wspomóc swoich kolegów w ofensywie, ale niestety to się mści. Strata piłki i Magusiak strzałem po ziemi, za połowy podwyższa prowadzenie.
38' Sepetowski uderza w poprzeczkę.
39' (3:8) - Sepetowski do Magusiaka i ten strzałem na pustaka podwyższa prowadzenie swojej drużyny, kompletując tym samym hattricka.
40' Jaskólski sprzed pola karnego uderza w słupek.

Car Zone nie dał żadnych szans bezbarwnemu rywalowi, pewnie wygrywając i pozostając tym samym na fotelu lidera. Porażka ekipy Dariusza Szyngiery może być bardzo ważna w kontekście walki o tytuł mistrzowski, mianowicie przy końcowym rozliczeniu może okazać się, że zabraknie punktów. W najbliższym spotkaniu Kantor HIT o rehabilitacje powalczy z Wyższą Szkołą Oficerską Wojsk Lądowych, zaś team Damiana Guziejewskiego podejmie w hicie - lidera - 4Word!