11 . Przyjaciele Tifosek (hala) 10 -38 4

17.01 godz. 15:20, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
Skład: Furmanek, Piechnik, Lewalski, Nowak, Stefańczyk, Pawłowski, Widera, Bienias, Wantuch
Skład: Gorczyński, Żmudziński, Szymański, Piasecki, Murselzade, Hasanli, Rodriguez-Lovera
20' Adam Widera
28' Michał Furmanek
33' Kamil Nowak
25' Paweł Gorczyński
31' Paweł Gorczyński
37' Paweł Gorczyński
Zawodnik meczu: Paweł Gorczyński (W dniu swoich urodzin poprowadził swoją ekipę do zdobycia pierwszego oczka w Superlidze. Paweł był zabójczo skuteczny pod bramką rywala, co zaowocowało ustrzeleniem hattricka.)

Czwartej porażki z rzędu chcą uniknąć Przyjaciele Tifosek, którzy w końcu zmierzą się z kimś spoza ligowej czołówki, czyli Oponixem. Ekipa Żmudzińskich jest na ostatnim miejscu w tabeli, bez ani jednego punktu w dorobku, ale chce to zmienić. Natrafia się więc okazja, lecz nie mogą zlekceważyć "zielono-czarnych", którzy przecież w piłkę grać potrafią. Czy defensywa kierowana przez Jacka Żmudzińskiego znajdzie sposób na zatrzymanie Michała Furmanka i jego ambitnych kolegów?

3' Michał Furmanek "nawinął" rywala, oddał strzał, lecz jego udrzenie zostało zablokowane.
5' Drużyna Oponixu stara się narzucić swój styl gry rywalowi, ale brakuje im dokładności pod bramką "Tifosek".
6' Adam Widera uderza z pol karnego i świetnie broni Żmudziński.
8' - Czas dla Przyjaciół Tifosek.
8' Rzut karny dla PT za wślizg w polu karnym Przemysława Stefańczyka. Do piłki podchodzi Maciej Szymański i trafia w słupek.
10' Strzał Widery zatrzymuje się na bocznej siatce.
12' Niecelna próba z dystansu Turana Hasanliego.
14' Jak narazie oglądamy bardzo wyrównane spotkanie. Po początkowej przewadze Oponixu do głosu zaczęły dochodzić Tifoski.
16' Na rzut rożny strzał Nowaka odbija Jacek Żmudziński.
17' Kontrę "Czarnych" marnuje Bruno Rodriquez-Lovera, który przegrywa starcie z Zbigniewem Piechnikiem.
18' Po strzale Michała Furmanka piłka uderz w słupek, dobitka Bieniasa i po nodze obrońcy tkże mamy słupek.
20' (0-1) - Mocne uderzenie Adama Widery zatrzymuje się dopiero w siatce bramki strzeżonej przez Jacka Żmudzińskiego.
22' Turan Hasanli z dystansu, ale niecelnie.
24' Widera zagrywa do Pawłowskiego, lecz strzał tego drugiego bardzo niecelny.
25' (1-1) - Do wyrównania uderzeniem z dystansu doprowadza Paweł Gorczyński.
26' Niecelne uderzenie zza pola karnego Tomasza Piaseckiego.
27' Kontra "Tifosek" Lovera do Gorczyńskiego, ten spowrotem do Lovery, którego uderznenie z metra kapitalnie broni Piechnik.
28' (1-2) - Michał Furmanek oddaje strzał z pola karnego i piłka po rękach bramkarza wpada do siatki.
29' - Czas dla Przyjaciół Tifosek.
31' (2-2) - Po rękach Zbigniewa Piechnika piłka odbij się od poprzeczki i wpada do bramki. Strzelcem bramki wyrównującej Paweł Gorczyński.
33' (2-3) - Krótko trwała radość "Czarnych", ponieważ na gola Gorczyńskiego odpowiada Kamil Nowak.
34' Widera sama na sam ze Żmudzińskim i górą goalkeeper debiutanta/beniaminka Superligi.
36' Furmanek z dystansu i futbolówkę na rzut rożny paruje Jacek Żmudziński.
37' Michał Furmanek zza pola karnego i piłka trafia w słupek!
37' (3-3) - Hattricka kompletuje Paweł Gorczyński, który dość mocno pracuje na tytuł MVP.
39' Piłkę meczową miał na nodze Michał Furmanek, ale trafił wprost w Żmudzińskiego.

Bardzo zacięty bój zafundował nam obiek ekipy, gdzie wynik spotkania był sprawą otwartą aż do końcowego gwizdka Arbitra. Z przebiegu meczu remis jest rezultatem najbardziej sprawiedliwym. Patrząc na rezultat można rzec, że w dniu dzisiejszym przeciwko Oponixowi grał... Paweł Gorczyński! Czy ten remis będzie początkiem drogi do utrzymania w elicie? O tym przekonamy się w następniej kolejce gdzie drużyna Jacka Żmudzińskiego zagra z WSOWL, zaś "Zielonych" czeka starcie z bardzo groźną Politechniką Wr. Oldboys.