11 . Przyjaciele Tifosek (hala) 10 -38 4

16.01 godz. 19:20, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
Skład: Masztalerz, Falisz, Pustelnik, Brychcy, Rot, Nowak, Więcek
Skład: Sobolewski, Guziejewski, Guziejewski, Sikora, Małecki, Synowiec, Kotwicki, Kublik, Sepetowski
3' Łukasz Nowak
37' Paweł Pustelnik
4' Adrian Kublik
5' Paweł Synowiec
9' Tomasz Guziejewski
12' Tomasz Guziejewski
15' Paweł Synowiec
18' Robert Małecki
31' Maciej Sepetowski
33' Jakub Masztalerz (Gol samobójczy)
35' Paweł Synowiec
Zawodnik meczu: Paweł Synowiec (Paweł poprowadził Car Zone do kolejnego cennego triumfu. Synowiec był bardzo groźny pod bramką Masztalerza, trzykrotnie go pokonał i zanotował dwie asysty. Wyróżnić należy również Adriana Kublika. )

Drużyna Damiana Guziejewskiego jeszcze nie przegrała meczu, ale grała z drużynami z samego dołu tabeli. Teraz przyjdzie im się zmierzyć z ambitnymi "Tygrysami", które grać w piłkę potrafią. Pokazały to w dwóch ostatnich pojedynkach, które choć przegrały, to pozostawiły bardzo dobre wrażenie. Czwarty zespół poprzedniego sezonu będzie więc musiał się sporo natrudzić z beniaminkiem, ale jeżeli marzy o tytule mistrzowskim, nie może go zlekceważyć i obowiązek ma zwyciężyć. Ten jednak z wszystkich sił walczyć będzie o premierowe punkty w Superlidze, które do utrzymania potrzebne są jak tlen

2' Obok bramki ląduje uderzenie Łukasza Nowaka.
3' (0-1) - Łukasz Nowak z najbliższej odległości pokonuje Michała Sikorę.
4' Paweł Synowiec przegrywa starcie z Jakubem Masztalerzem.
4' (1-1) - Synowiec z rzutu rożnego zagrywa do Adriana Kublika, a ten strzałem pod poprzeczkę doprowadza do wyrównania.
5' (2-1) - Kontrę Car-Zonu na gola zamienia Paweł Synowiec. Asystę przy tym trafieniu zanotowuje Krzysztof Kotwicki.
7' Nowak uderza z pierwszej piłki i futbolówkę na rzut rożny wybija Michał Sikora.
8' Niecelna próba z dystansu w wykonaniu Paweł Pustelnik.
9' (3-1) - Płaskim strzałem zza pola karnego na listę strzelców wpisuje się Tomasz Guziejewski.
10' Wprost w bramkarza z rzutu wolnego uderza Kamil Rot.
11' Kapitalna interwencja Masztalerza po uderzeniu Pawła Synowca.
12' (4-1) - Druga bramka autorstwa Tomasza Guziejewskiego i Car-Zone prowadzi już trzema oczkami.
13' Nad bramką przelatuje strzał z woleja Adriana Kublika.
14' Kublik wychodzi sam na sam z Masztalerzem, oddaje strzał po ziemi i po rękach bramkarza futbolówka wychodzi na rzut rożny.
15' Po podaniu Pustelnika pojedynek z Sikorą przegrywa Łukasz Nowak.
15' (5-1) - Kontra Car-Zonu, Kublik zagrywa do Synowca, a ten oddaje strzał do pustej bramki.
17' Paweł Synowiec uderza z dystansu, lecz wprost w Masztalerza.
18' (6-1) - Klepka Damiana Guziejewskiego z Robertem Małeckim i ten drugi podwyższa prowadzenie swojej ekipy.
18' Kamil Rot zza pola karnego, lecz zbyt słabo by zaskoczyć Michała Sikorę.
20' - Koniec pierwszej połowy. Drugą połowę dla Państwa zrelacjonuje nieoceniony Łukasz Czucgraj
21' Z hali Rededeco wita Państwa Łukasz Czuchraj
24' Szybka wymiana ciosów. Najpierw na bramkę uderzał Zioła, potem w rewanżu Synowiec po rękach Masztalerza.
27' Dużo walki w środkowej strefie boiska ale bez dogodnych sytuacji. Blisko szczęścia Nowak ale nie sięgnął piłki.
29' Zioła trafia w słupek, a kontratak Kublika broni bramkarz.
31' (7-1) Sepetowski w dogodnej sytuacji trafia pod poprzeczkę nie do obrony.
33' (8-1) Masztalerz broni uderzenie Synowca, który próbował piętką trafić do siatki. Niestety dla bramkarza Tygrysów piłka wypada mu z rąk i ku zaskoczeniu rywali mamy bramkę.
35' (9-1) Wymiana piłki w kontrze Małeckiego z Synowcem i ten drugi na raty pokonuje bramkarza.
37' (9-2) Paweł Pustelnik przewywa akcje Car Zone i w kontrze na raty zmiejsza prowadzenie.
37' (9-3) Kublik wybija piłkę zmierzającą do bramki. Sędzia każe grać dalej jednak napastnik granatowych przyznaje że był gol i sędzia wskazuje na środke boiska, autorem bramki Pustelnik.
40' Do końca za nic się nie zmieniło. Wygrała drużyna lepsza w dodatku bez straty wielu sił.