11 . Przyjaciele Tifosek (hala) 10 -38 4

16.01 godz. 18:30, Redeco, Sedzia: Adrian Miedziński
5 : 3
( 4 : 2 )
Skład: Hałas, Marszałek, Backer, Weber, Orszewski, Głowacki, Jędras, Kołakowski, Molenda, Kościuk
Skład: Nowakowski, Suchecki, Stasiak, Kęszycki, Bednarek, Bergier, Miazgowski, Chwastek, Łączny, Caliński, Miazgowski
2' Jarosław Marszałek
11' Mariusz Molenda
24' Marcin Jędras
32' Marek Hałas
33' Marek Hałas
10' Przemysław Stasiak
16' Przemysław Stasiak
17' Przemysław Stasiak
19' Przemysław Stasiak
33' Jakub Bednarek (Rzut karny przedłużony)
Zawodnik meczu: Przemysław Stasiak (Gdyby nie bramki Przemka - 4Word nie cieszyłoby się z cennej wygranej. Stasiak strzelił cztery bramki i choć były to w większości trafienia do "pustaka" to jednak trzeba się w takich sytuacjach odnajdować. )

Łatwego weekendu Politechnika mieć nie będzie, gdyż przed meczem z czwartą drużyną poprzedniego sezonu, przyjdzie pojedynek ze zdobywcą brązowego medalu sprzed roku - 4Word. Team Krzysztofa Sucheckiego ma na swoim koncie komplet punktów i zamierza zdobyć kolejne. Czy ta sztuka im się uda? Czy bramkostrzelny Oskar Caliński znowu ukłuje, czy może będziemy świadkami ogromnej sensacji i wielkiego kroku zrobionego w kierunku utrzymania, w wykonaniu PWR-u? Przekonamy się!

2' Hałas świetnie broni uderzenie Adama Miazgowskiego.
2' (0:1) - Jarosław Marszałek staje przed szansą na gola, ale trafia wprost w Piotra Kęszyckiego, ale po chwili znowu futbolówka spada pod jego nogi i daje on prowadzenie Politechnice Wrocławskiej OldBoys.
5' Rzut wolny dla PWR-u i wprost w Kęszyckiego uderza Marcin Backer!
6' Krzysztof Webber pędzi lewą stroną, schodzi do środka i uderza z "dużego palca", po czym piłka przelatuje minimalnie obok słupka.
7' Bartosz Kołakowski dostaje piłkę na pole karne, ale fatalnie pudłuje - przenosząc piłkę nad poprzeczką.
9' Potężne uderzenie z dystansu Backera - ląduje tylko i wyłącznie na poprzeczce!
10' (1:1) - Szybki atak 4Word i piłkę do pustej bramki pakuje Stasiak.
11' (1:2) - Odpowiedź PWR-u. Mariusz Molenda staje oko w oko Kęszyckim i znowu daje prowadzenie swojej drużynie.
14'   - Czas dla 4Word!
16' (2:2) - Kolejna świetna akcja 4Word i po raz kolejny po świetnym zagraniu kolegi - piłkę z najbliższej odległości do pustej bramki pakuje Stasiak!
17' (3:2) - Stasiak mija obrońcę i upadając oddaje płaski strzał, który zaskakuje wychodzącego z bramki Hałasa! "Czerwoni" już na prowadzeniu, a Przemysław Stasiak kompletuje hattricka!
19' (4:2) - Rozstrzelał się się Stasiak, który kolejny strzał zamienia w kolejną brmakę - już czwartą w tym spotkaniu.
24' (4:3) - Marcin Jędras "nawinął" obrońcę i oddał niesygnalizowany strzał i zaskoczył tym samym Kęszyckiego. Politechnika ma tylko jedną bramkę straty do rywala.
28' Głowacki uderza z dość ostrego kąta, ale przenosi piłkę obok bramki!
29' Marcin Orszewski huknął z dystansu i świetnie jego uderzenie obronił Kęszycki!
32' Adam Miazgowski dostaje piłkę w pole karne i z bliska trafia w słupek!
32'  - Żółta kartka dla Marka Hałasa, za wślizg poza polem karnym.
33' (5:3) - Rzut wolny przed polem karnym i Bednarek płaskim strzałem pokonuje Hałasa!
33'  - Ręka Hałasa poza polem karnym i druga żółta kartka, a więc czerwona!
34' Rzut karny przedłużony za szóste przewinienie i świetnie obronił go Jarosław Marszałek, a strzelał Krzysztof Suchecki!
35' Suchecki oddaje płaskie uderzenie z dystansu i broni je nogami Marszałek!
37' Szybko rozegrany rzut rożny. Piłka zagrana do Backera, który uderza wprost w świetnie interweniującego Kęszyckiego!
39' Dariusz Głowacki staje oko w oko z Kęszyckim i przegrywa pojedynek z bramkarzem!

4Word musiało się sporo natrudzić, aby ograć debiutanta. Ta sztuka się im jednak udała, ponieważ okazali więcej zimnej krwi pod bramką rywala. Samo spotkanie było zacięte i dosyć wyrównane, ale o ile sprawienie dobrego wrażenia poparte trzema punktami - cieszy i daje ekipie Krzysztofa Sucheckiego pierwsze miejsce w lidze, to jednak team Jarosława Marszałka - zaczyna się martwić, bo przewaga nad strefą spadkową jest krucha. Za niecałe 24 godziny Politechnika Wrocławska OldBoys jeszcze raz wyjdzie na parkiet hali Redeco, aby zmierzyć się z Car Zone Wrocław. 4Word zaś w przyszłym tygodniu podejmie beniaminka - Ybah Tigers.