11 . Przyjaciele Tifosek (hala) 10 -38 4

10.01 godz. 15:20, Redeco, Sedzia: Damian Nowak
3 : 6
( 2 : 3 )
Skład: Parossa, Andruszko, Żbik, Rybiński, Andruszko, Zakrzewski, Jaskólski, Mróz
Skład: Masztalerz, Falisz, Pustelnik, Brychcy, Bereźnicki, Rot, Nowak, Więcek, Kosicki
10' Mateusz Jaskólski
13' Rafał Andruszko
16' Kamil Żbik
23' Kamil Żbik
23' Rafał Rybiński
36' Rafał Rybiński
3' Paweł Pustelnik
10' Kamil Rot
14' Mariusz Bereźnicki
31' Kamil Rot
Zawodnik meczu: Kamil Żbik (Motor napędowy Kantoru, który był nie do zatrzymania dla defensorów beniaminka. Kamil strzelił dwie bramki, w tym jedną przecudnej urody, a także zanotował asystę. Wyróżnić należy również Rafała Rybińskiego. )

Starcie beniaminka z głównym kandydatem do mistrzostwa przez wielu uznawane jest za jednostronne. Jednakże Ybah Tigers nie bez przyczyny znalazło się w piłkarskiej elicie i na pewno będzie chciało to udowodnić. "Tygrysy" z nazwy są waleczne i w rzeczywistości również tak jest. Nie zawsze jednak walka i nieustępliwość daje zwycięstwo - liczą się również umiejętności zawodników. Więcej gwiazd piłki amatorskiej ma swoich szeregach ekipa Dariusza Szyngiery, ale czy te zapewnią jej kolejne, ważne trzy punkty? Czas pokaże!

2' Zakrzewski zamyka szybką akcję Kantoru strzałem w słupek!
3' (1:0) - Odpowiedź Ybahu i Radosława Parossę z bliskiej odległości pokonuje Paweł Pustelnik.
4' Andrzej Zioła uderza sprzed pola karnego w boczną siatkę.
5' Mariusz Bereźnicki uderza tylko i wyłącznie w boczną siatkę.
7' Nowak z bliskiej odległości trafia w słupek. Po chwili działa w defensywie i wybija piłkę z pustej bramki.
8' Rybiński mija bramkarza i trafia w słupek!
9' Wielki pech Kantoru - Jacek Mróz uderza w poprzeczkę.
9' Rozklepana defensywa Ybahu i piłkę do pustej bramki nie strzela Rybiński.
10' - Rot fauluje przeciwnika na żółtą kartkę, mamy szóste przewinienie i przedłużony rzut karny.
10' (1:1) - Rzut karny przedłużony zamieniony na gola przez Mateusza Jaskólskiego.
11' Płaskie uderzenie Jaskólskiego obok słupka.
11' - Czas dla Ybahu.
12' Następny rzut karny przedłżony. Jaskólski podchodzi i świetnie broni Masztalerz.
13' (1:2) - Kolejny rzut karny przedłużony dla Kantoru. Rafał Andruszko strzałem po ziemi pokonuje Masztalerza.
13' (2:2) - Szybka odpowiedź, kontratak i z bliskiej odległości Bereźnicki pokonuje Parossę.
14' Żbik do Rybińskiego, ten mija bramkarza i trafia w słupek!
15' Żbik uderza w poprzeczkę.
16' (2:3) - Świetna akcja Żbika, który podbijał sobie piłkę przez połowę boiska i strzałem z woleja pokonał Masztalerza.
18' Indywidualny rajd Żbika zakończony podcinką nad poprzeczką.
21' Nowak z prawej strony strzela - nieznacznie obok słupka.
21' Jaskólski prostopadle do Rybińskiego, który mija obrońcę i oddaje strzał, który do boku zbija Masztalerz.
22' Brychcy uderza z prawej strony i świetnie nogami broni Jakub Andruszko.
22' (2:4) - Rybiński popędził prawą stroną, krótkim zwodem minął Masztalerza i wpakował piłkę do pustej bramki.
23' (2:5) - Rybiński zagrywa na pustaka do Żbika, który nie marnuje takiej sytuacji.
24' Dobra interwencja Masztalerza po podcince Żbika.
30' (3:5) - Więcek idealnie podaje do Rota i ten z bliskiej odległości pakuje piłkę do pustej bramki.
34' Kosicki do Pustelnika, a ten sprzed pola karnego uderzając przenosi piłkę nad poprzeczką.
35' Andruszko uderza z prawej strony po czym Masztalerz zbija piłkę na rzut rożny.
36' Techniczny strzał Żbika z rzutu wolnego i świetną interwencją popisuje się Masztalerz.
36' (3:6) - Żbik do Rybińskiego i ten z bliska pokonuje Masztalerza.
37' Zamieszanie pod bramką Kantoru i dwie dobre interwencje notuje Andruszko po strzałach Pustelnika i Zioły.
39' Żbik piętką do Jaskólskiego, którego płaski strzał nogami broni Masztalerz.
40' Rot z lewej strony uderza i nogami broni Andruszko.

Świetne widowisko, stojące na bardzo wysokim poziomie, po prostu godne najwyższej klasy rozgrywkowej. Tutaj nikt nie odstawiał nogi, a więc mieliśmy bardzo zacięte spotkanie, o czym świadczy fakt, że już w 10 minucie mieliśmy rzut karny przedłużony. Więcej zimnej krwi w sytuacjach podbramkowych mięli jednak gracze Kantoru, którzy po ogromnej walce - mogą zapisać sobie cenne trzy oczka. Z kompletem punktów Kamil Żbik i jego koledzy zajmują pozycję wicelidera. "Tygrysy" z kolei ciągle pozostają bez punktów i jak szybko nie zaczną punktować, to czeka ich zacięta walka o ligowy byt. W najbliższym spotkaniu team Kamila Rota o premierowe skalpy w lidze zagra z kolejnym bardzo silnym zespołem - Car Zone Wrocław. Kantor tydzień później, również stanie na przeciwko ekipie Damiana Guziejewskiego.