Skład: Kraszkiewicz, Siwik, Siwik, Siwik, Kolanowski, Konopka, Sokół, Kowalkowski
Skład: Patałuch, Boniecki, Rumak, Adham, Wojtasik, Szafarski, Kozłowski, Waliłko, Kasprzycki
38' Tomasz Sokół
38' Fabian Wojtasik
38' Alan Adham
39' Alan Adham
40' Jarosław Patałuch
Zawodnik meczu: Piotr Rumak (Mimo iż dwukrotnie został pokonany, wielokrotnie z powodzeniem bronił uderzenia graczy Ołbinu. Na wyróżnienie zasługuje także Arnold Siwik.)

Drużyna Roberta Konopki w poprzednim sezonie jako ostatnia zapewniła sobie awans do Superligi, ale czy się w niej utrzyma? Potrzebne do tego będzie zwycięstwo z "Wojskowymi". Ci na pewno będą zmęczeni poprzednim pojedynkiem z Alpiną, ale jeżeli również pragną pozostać w Superlidze na kolejny sezon - muszą zwyciężyć. Jedni i drudzy będą chcieli wygrać, ale tylko jeden będzie mógł schodzić z boiska z przysłowiową "tarczą"?

1' Świetna interwencja Piotra Rumaka po piekielnej bombie z dystansu Roberta Konopki.
2' Kolejna dobra interwencja Rumaka tym razem po strzale Kolanowskiego.
4' Zaskakujące uderzenie z własnej połowy Amadeusza Siwika, lecz minimalnie nad bramką strzeżoną przez Rumaka.
5' Kolejna niecelna próba z dystansu Amadeusza Siwika.
7' Jak na razie na boisku dominują gracze Ołbin Team.
8' Wprost w goalkeepera z rzutu wolnego uderza Amadeusz Siwik.
10' Minimalnie chybiona techniczna próba sprzed pola karnego Amadeusza Siwika.
12' Sałata przegrywa starcie z Tomaszem Kraszkiewiczem.
13' W odpowiedzi w starciu sam na sam z Rumakiem wyższość goalkeepera WSOWL uznać musi Tomasz Sokół.
14' (0-1) - Z najbliższej odległości bramkę zdobywa Arnold Siwik, który wykorzystuje dogranie Tomasza Kowalkowskiego.
14' - Czas dla ekipy WSOWL.
15' Bliski szcześcia był teraz Marcin Kozłowski, lecz jego uderzenie o centymetry minęło bramkę strzeżoną przez Kraszkiewicza.
16' Po rykoszecie strzał Kowalkowskiego wychodzi na rzut rożny.
17' Niecelnie wślizgiem dogranie Bonieckiego wykańcza Marcin Kozłowski.
18' - Czas dla drużyny Ołbin Team.
19' Na rzut rożny uderzenie Kowalkowskiego paruje Piotr Rumak.
19' Kolejny raz starcie z Kraszkiewiczem przegrywa Kozłowski.
21' Wprost w Rumaka uderza z woleja Marcin Kolanowski.
22' Obok bramki przelatuje strzał z dystansu Damiana Waliłko.
23' Tylko w poprzeczkę trafia bomba sprzed pola karnego Alana Adhama!
25' Bramki wyrównującej szukają gracze Jarosława Patałucha, lecz nie potrafią oni znaleźć sposobu na sforsowanie defensywy Ołbinu.
27' Po raz kolejny świetną interwencją swój zespół przed utratą bramki ratuje Piotr Rumak.
29' Mocno, ale niecelnie uderza z dystansu Rafał Boniecki.
30' (0-2) - Uderzeniem z "dużego" palca prowadzenie swojego zespołu podwyższa Armand Siwik.
31' - Czas dla drużyny WSOWL.
31' Kapitalna interwencja Kraszkiewicza, który z metra broni uderzenie Adhama.
33' Muszą popracować nad celownikami gracze Jarosława Patałucha, kolejny ich strzał i kolejny niecelny...
34' Wprost w bramkarza uderza z rzutu wolnego Amadeusz Siwik.
35' W starciu z Rumakiem wyższość goalkeepera "Wojskowych" uznać musi Marcin Kolanowski.
36' Po rykoszecie, a następnie po słupku na rzut rożny wychodzi uderzenie Fabiana Wojtasika.
37' Z metra piłkę zmierzającą do brami wybija Arnold Siwik, czym marnuje okazję na zdobycie trzeciego gola przez swoją drużynę...
37' - Czas dla drużyny Ołbin Team.
38' - Czerwona kartka za faul na Alanie Adhamie dla Tomasza Sokoła i ostatnie minuty WSOWL grać będzie w przewadze.
38' (1-2) - "Wojskowi" łapią kontakt po uderzeniu Fabiana Wojtasika.
39' Alan Adham mija bramkarza, lecz za mocno wypuszcza sobie futbolówkę i jego uderzenie okazuje się niecelne.
39' Świetna parada Kraszkiewicza po strzale Damiana Walijko.
39' (2-2) - Do wyrównania doprowadza Alan Adham.
40' - Żółtą kartką ukarany Alan Adham.
40' - Nerwowa końcówka w wykonaniu obu ekip! Za dyskusję z Arbitrem żółtą kartką ukarany Jarosław Patałuch!

Do 38 minuty spotkania przeważającą stroną byli gracze Ołbinu, lecz bezsensowna czerwona kartka dla Tomasza Sokoła sprawiła iż w ostatnich minutach drużyna straciła dwa cenne oczka... Mimo remisu lepiej zaprezentowali się zawodnicy Roberta Konopki i jeszcze nie raz sprawią sensjację w Superlidze. Po nowym roku "Wojskowych" czeka starcie z Łącznościowcem, zaś "Biali" zmierzą się z aspirującym do mistrzowskiego tytułu 4Word.