11 . Przyjaciele Tifosek (hala) 10 -38 4

12.12 godz. 18:30, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Sobolewski, Guziejewski, Guziejewski, Kłodnicki, Małecki, Dederko, Synowiec, Pawlak, Siódmiak, Sepetowski, Milewski, Magusiak
Skład: Kraszkiewicz, Siwik, Siwik, Siwik, Kolanowski, Konopka, Kowalkowski, Walkosz
8' Grzegorz Dederko
16' Paweł Synowiec
18' Mateusz Magusiak
19' Grzegorz Dederko
24' Paweł Synowiec
28' Grzegorz Dederko
31' Mateusz Magusiak
33' Paweł Synowiec
34' Arkadiusz Pawlak
38' Grzegorz Dederko
39' Paweł Synowiec
12' Armand Siwik
16' Amadeusz Siwik
31' Armand Siwik
34' Marcin Kolanowski
Zawodnik meczu: Paweł Synowiec (Niemal w pojedynkę rozstrzelał beniaminka. Paweł był nie do zatrzymania dla obrońców Ołbinu. Zanotował on cztery bramki i dwie asysty. Wyróżnić należy poza tym Grzegorza Dederko i Tomasza Kraszkiewicza.)

Dzień przed pojedynkiem z "Wojskowymi" - Ołbin Team podejmie ligowego potentata - Car Zone Wrocław. Zespół braci Guziejewskich poprzedniej zimy nie może zaliczyć do udanych, gdyż jako obrońca trofeum - zajął miejsce dopiero tuż za podium. Teraz ma być inaczej, ale żeby tak było - trzeba ograć w swoim pierwszym meczu - beniaminka. Bukmacherzy są zgodni i dają bardzo małe szanse na sukces Amadeuszowi Siwikowi i jego kolegom. Ci jednak potrafią zaskakiwać, a przecież dopóki piłka w grze - wszystko jest możliwe.

2' Armand Siwik sprzed pola karnego - obok bramki.
3' Tomasz Guziejewski uderza z prawej strony na bramkę i świetną interwencją popisał się Tomasz Kraszkiewicz, który przenosi piłkę ze światła bramki na rzut rożny.
5' Robert Konopka w kontrze strzela z prawej strony - Milewski zbija piłkę do boku.
6' Kontra CarZone zakończona strzałem przez Tomasza Guziejewskiego, który Kraszkiewicz zbija przed siebie.
7' Armand Siwik strzela z rzutu wolnego i Milewski piłkę przenosi nad poprzeczką.
8' (0:1) - Grzegorz Dederko strzela sprzed pola karnego i piłka po interwencji bramkarza wpada do siatki.
10' Robert Konopka strzela sprzed pola karnego i nogami uderzenie to broni Milewski.
12' - Armand Siwik fauluje rywala i zostaje ukarany żółtą kartką.
13' Karol Siódmiak oddaje płaski strzał z lewej strony, który instynktownie broni Kraszkiewicz.
14' Synowiec staje sam na sam z Kraszkiewiczem i go lobuje. Wydaje się, że będzie bramka, ale w ostatniej chwili piłkę z linii bramkowej wybija Amadeusz Siwik.
15' Trzy mocne strzały Car Zone. Synowca, Siódmiaka i Pawlaka - Kraszkiewicz świetnie broni.
16' (0:2) - Synowiec oddaje kąśliwy, szybki strzał sprzed pola karnego, który wpada do siatki.
16' - Amdeusz Siwik dokonuje faul taktycznego i dostaje żółtą kartkę.
18' (0:3) - Rozklepana defensywa Ołbinu. Dederko do Magusiaka i ten do pustaka.
19' Guziejewski z lewej strony płasko i Kraszkiewicz nogami na rzut rożny.
19' - Dederko fauluje Armadna Siwika i dostaje żółtą kartkę.
20' Armand Siwik z wolnego uderza w spojenie.
21' Siwik do Konopki i ten z prawej strony centruje - Milewski zbija do boku.
22' Ładna akcja Ołbinu po obwodzie pola karnego i Amadeusz Siwik sprzed pola karnego - obok słupka.
23' Pawlak do Synowca i piłkę w porę wygrania Kraszkiewicz.
24' Czas na wytarcie parkietu.
24' (0:4) - Synowiec pędzi z piłką w pole karne i sprytnym lobem pokonuje Tomasza Kraszkiewicza.
26' Pawlak mija obrońcę, ale przegrywa pojedynek z Kraszkiewiczem.
27' Ołbin wycofuje bramkarza - Armand Siwik za Kraszkiewicza.
28' (0:5) - Rzut wolny dla Car Zone i Dederko strzałem od słupka pokonuje Siwika.
30' Arnold Siwik do Roberta Konopki i ten z bliska uderza obok słupka.
31' (0:6) - Synowiec z prawej strony do Magusiaka i ten strzela do pustej bramki.
31' - Armand Siwik dostaje drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną, a więc musi opuścić boisko.
33' (0:7) - Synowiec z bliskiej odległości pokonuje Arnolda Siwika.
34' (0:8) - Pawlak podwyższa prowadzenie Car Zone.
34' (1:8) - Kolanowski strzela honorową bramkę dla Ołbinu.
38' (1:9) - Dederko-Synowiec-Dederko i mamy kolejną, dziewiątą bramkę.
39' (1:10) - Synowiec z bliskiej odległości daje dwucyfrowe prowadzenie swoim kolegom.

O ile w pierwszej połowie Ołbin Team jakoś radził sobie z potentatem, to jednak w drugiej odsłonie zbytnio się odsłonił i został skarcony przez Car Zone. Tym samym drużyna Damiana Guziejewskiego pokazała, że nie będzie odpuszczać i ma zamiar sięgnąć po złote medale na koniec sezonu. Co do Ołbiniu to poznali "smak" Superligi, ale jak będą tak grać jak w pierwszej odsłonie, to mają szanse na utrzymanie. W następnym meczu Car Zone podejmie, po Nowym Roku - podejmie Przyjaciół Tifosek, zaś Siwikowie i spółka zagrają już jutro z Wyższą Szkołą Oficerską Wojsk Lądowych.