Skład: Pisula, Buda, Langowski, Musiał, Pisula, Frejlich, Czerniak, Galant, Runowicz
19' Marek Pisula
26' Marek Pisula
30' Bartosz Musiał
36' Marcin Galant
Zawodnik meczu: Przemysław Pisula (Śmiało możemy powiedzieć, że gdyby nie wspaniałe interwencje Przemka - Kwiaty Prowansji nie cieszyły by się z wygranej. Młodszy Pisula bronił pewnie i "zaczarował" własną bramkę. Wyróżnienie należy się jeszcze Markowi Pisuli. )

Jeśli do pierwszej ligi chcą wejść Kwiaty Prowansji, to nie tylko muszą liczyć na startę punktów przez Cloud, ale przede wszystkim wygraną ŻWiR-u nad AmRestem. O ile to pierwsze wydaje się bardzo realne, to jednak to drugie to "mission impossible". Same "mohi.to" ma obowiązek pokonać sąsiada z ligowej tabeli, doświadczonego Brata Alberta. Ten ostatnio poczyna sobie nieźle, prezentując dobrą formę i co najważniejsze punktując, a pokonując KP - przegoni je w ligowej tabeli. Team Tomasza Runowicza jest w gazie w ostatnich sześciu potyczkach - notując aż pięć victorii. Czy "Zieloni" zatrzymają rozpędzonego przeciwnika i ich najbardziej bramkostrzlelny duet zawodników w lidze - Marek Pisula-Bartosz Musiał?

2' Jakub Buda huknął z dystansu i piłkę do boku zbija Tomasz Figlarz.
2' (1:0) - Strzał z dystansu w wykonaniu Marka Pisuli wpada do siatki tuż przy słupku, po rykoszecie od obrońcy.
3' Bartosz Musiał z woleja strzela i piłkę pewnie łapie Figlarz.
5' Z rzutu wolnego w słupek trafia Marek Pisula.
6' Uderzenie Marka Pisuli sprzed pola karnego nogami na rzut rożny zbija Figlarz.
8' Dwójkowa akcja Piotra Kowalczyka z Mateuszem Gudrą i ten drugi przegrywa pojedynek jeden na jeden z Przemysławem Pisulą.
9' (2:0) - Bartosz Musiał z dość ostrego kąta strzela i umieszcza piłkę w pustej bramce.
10' Pisula wygrywa pojedynek z Kowalczykiem.
10' (2:1) - Michał Maziarz płaskim strzałem sprzed pola karnego pokonuje Pisulę.
11' Rafał Biel huknął z dystansu i Pisula zbija futbolówkę do boku!
12' Marek Pisula obraca się z rywalem na plecach i oddaje strzał, który przelatuje obok bramki.
13' (2:2) - Biel mocnym strzałem obok interweniującego Pisuli pakuje piłkę do siatki, doprowadzając tym samym do remisu!
14' Płaskie uderzenie Biela nogami broni Pisula.
14' Kowalczyk z dystansu i Pisula popisuje się kolejną dobrą interwencją!
16' Kowalczyk mija dwóch rywali i płasko strzela - Pisula nogami interweniuje wybijając piłkę na aut.
16' Mateusz Gudra na prawym skrzydle mija obrońcę i strzela na bramkę, tak, że Pisula zbija futbolówkę na rzut rożny.
17' Tomasz Runowicz oddaje kąśliwe uderzenie, które na róg paruje Figlarz.
18' Kowalczyka mocny strzał z woleja Pisula świetnie zbija przed siebie.
18' Runowicz do Musiała, który z pierwszej piłki uderza, lecz na posterunku jest Figlarz, który zbija piłkę na róg.
19' (3:2) - Runowicz z rzutu rożnego idealnie podaje do niekrytego w polu karnym Marka Pisuli, który uderzeniem z półwoleja, przy słupku nie daje szans Figlarzowi.
19' (3:3) - Kontra Brata Alberta. Kowalczyk idealnie podaje do Mateusza Gudry, który wyczekał bramkarza i precyzyjnym strzałem w długi róg bramki pokonuje Pisulę!
21' Pisula pewnie łapie piłkę po strzale z główki w wykonaniu Macieja Gudry.
21' Maciej Gudra z dystansu strzela i piłkę nad poprzeczkę przenosi Pisula.
22' Piłkę zmierzającą do pustej bramki w porę wybija Mateusz Gudra.
22' Kamil Langowski z woleja strzelając trafia w słupek!
24' Langowski uderza sprzed pola karnego i piłkę po jego strzale świetnie broni Figlarz.
25' Marek Pisula z woleja strzela i jak struna wyciągnął się Figlarz, tak, że jeszcze nogą zbił futbolówkę spoza światła bramki.
26' (4:3) - Marek Pisula do Runowicza, ten mu oddaje i starszy z rodu Pisula pakuje piłkę do pustej bramki!
27' Świetna interwencja Przemysława Pisuli po strzale Kowalczyka!
27' Mateusz Gudra z dystansu strzela i Pisula zbija piłkę do boku!
29' Marek Pisula z bliska trafia wprost w Figlarza.
30' (5:3) - Musiał-M.Pisula-Musiał i zawodnik z numerem "6" pakuje piłkę pod poprzeczkę z bliskiej odległości!
31' Słupek po uderzeniu Biela!
34' (5:4) - Rozklepana defensywa Kwiatów Prowansji i piłkę do siatki z najbliższej odległości, obok interweniującego Pisuli - Maziarz.
36' (6:4) - Na pustą bramkę nie trafia Kamil Frejlich, ale w porę wyręcza go Marcin Galant, który pakuje piłkę do siatki!
37' Kowalczyk obraca się z obrońcą na plecach i strzela mocno, ale Pisula zbija piłkę przed siebie!
39' (6:5) - Biel do Macieja Gudry, który płaskim uderzeniem z bliska nie daje szans Pisule!
39' Biel z bliska przenosi futbolówkę nad poprzeczką!
40' Kowalczyk w pole karne, tam piłkę trącił Maciej Gudra, ale instynktownie jego strzał świetnie broni Przemysław Pisula!

Na koniec poniedziałkowego matchdayu byliśmy świadkami ogromnych emocji i meczu, w którym do ostatniej minuty mógł wygrać każdy. Większą skuteczność i szczęście w defensywie zachowali gracze Tomasza Runowicza i to przyniosło efekt w postaci wygranej. Kwiaty Prowansji mimo wygranej, raczej nie awansują wyżej, a w najlepszym wypadku mogą zająć piątą lokatę w stawce. Brat Albert starał się jak mógł, ale nie potrafił odczarować bramki "mohi.to". Oznacza to, że team Macieja Gudry kończy sezon na siódmym miejscu w stawce, co jest w ich przypadku sporym rozczarowaniem. Dla obu drużyn był to ostatni mecz w II zimowej edycji rozgrywek Wrocbal Olimpijski FC. Za uczestnictwo serdecznie dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach, zarówno tych zimowych jak i wiosennych i jesiennych.