14.03 godz. 19:50, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adam Rynkowski
Skład: Olszak, Klaus, Skrzypek, Boratyński, Borek, Burdun, Sikora, Hanka
Skład: Rolirad, Koniewski, Niemczyk, Kubica, Markiel, Witczak, Szyszka, Panaś
2' Wojciech Burdun
4' Wojciech Burdun
8' Wojciech Burdun
12' Dawid Niemczyk (Gol samobójczy)
16' Wojciech Burdun
18' Bartosz Sikora
28' Marcin Skrzypek
30' Tomasz Hanka
34' Jacek Borek
38' Bartosz Sikora
6' Paweł Panaś
13' Dawid Niemczyk
Zawodnik meczu: Wojciech Burdun (Kapitan NG po raz kolejny dał sygnał do ataku, a jak sam się nastrzelał dał trafiać kolegom. Taktyka skuteczna. W ekipie TLA wyróżniał się Niemczyk, ale nie skończył meczu z powodu kontuzji.)

Tuż po spotkaniu na szczycie pierwszej ligi dojdzie do meczu na dnie drugiej NG Engineering z TLA. Obie ekipy nie opuszczą już raczej strefy spadkowej, ale też nie chcą zająć ostatniego miejsca. TLA jeszcze nie wygrało, ale po ostatnim meczu z AmRestem ich forma idzie w górę. Postawa błękitnych zależy w główniej mierze od Remigiusza Markiela, który we wspomnianym meczu trafił 5 goli i pokazał jak powinno się grać pod balonem. NG przegrało zdecydowania z Kwiatami Prowansji i zalicza pasmo trzech porażek z rzędu.

Spotkanie rozpoczęło się od dwóch szybkich trafień Burduna. Kapitan NG w swoich dwóch pierwszych sytuacjach, zdobył dwa gole i wydawało się że będziemy świadkami jednostronnego meczu. Po chwili jednak TLA odpowiedziało trafieniem Panasia i mecz się otworzył. Po stronie niebieskich cieżar gry spoczywał jak zwykle na Markielu, ale więcej okazji miała "dziewiątka" rywali. W 8 minucie Burdun skompletował hattricka pięknym strzałem z rzutu wolnego. Po czterech minutach byliśmy świadkami kolejnego ładnego trafienia. Tym razem bramkarza TLA techniczną podcinką pokonał Niemczyk. Niestety strzelec jest zawodnikiem TLA i trafienie było samobójce. Obrońca błękitnych postanowił szybko zrekompensować sobie stratę i w 13 minucie trafił dwa kolejne gole, tym razem już do właściwej. Mecz się wyrównał ale znów do głosu doszedł Burdun, a po chwili Sikora i zrobiło się 6:3 do przerwy.

W drugiej odsłonie długo nie działo się nic, po za kilkoma mniej lub bardziej groźnymis trząłami z obu stron. Podczas jednego ze starć w polu karnym ucierpiał Niemczyk. Autor specyficznego hattricka nie powrócił już do gry, jednak mamy nadzieję że uraz nie będzie poważny. Swoje wyśmienite okazje mieli gracze TLA ale najpierw Witczak trafił w słupek, a dobitkę Markiela wybił bramkarz. Zmarnowana okazja zemściła się w 28 minucie gdy rozpoczęło się strzelania w drugiej odsłonie. Na listę strzelców wpisał się Skrzypek, a po chwili Hanka i co raz bardziej spokojni o wynik gracze NG zaczęli przeważać. Konsekwencją były kolejne trafienia. Na listę strzelców wpisał się Borek i Sikora. Nie jest tak że nie było walki. W pewnym momencie doszło do starcia w środku boiska, jednak obyło się bez kartek. Jednak mecz nie zachwycił, a NG zapisało sobie kolejne pewne punkty na koncie po pewnej wygranej 10:3.