33' Bartosz Musiał
34' Marek Pisula
37' Jakub Buda
38' Marcin Galant
Zawodnik meczu: Marek Pisula (Kreator gry Kwaitów dał pipis mądrej gry. Nie grał pod siebie, doskonale obsługiwał kolegów i był ojcem sukcesu swojeje ekipy. )

Ostatnie cztery mecze Kwiatów Prowansji, to aż trzy zwycięstwa. Piąta potyczka również może przynieść wygraną drużynie Tomasza Runowicza, ponieważ na jej przeciwko stanie znajdujące się w "strefie spadkowej" - NG Engineering. Wojciech Burdun i jego koledzy choć bardzo się starają, to jednak same starania nie przynoszą im punktów. Grając z rywalem będącym w gazie - będzie niezwykle ciężko o jakiekolwiek punkty. Czy NGE w końcu zagra efektywnie i ugra drugi triumf w sezonie? Czy jednak duet Bartosz Musiał-Marek Pisula rozmontuje kolejną defensywę w lidze i zapewni swojej drużynie cenne skalpy?

2' Marek Pisula trafia w słupek. Czyżby była to zapowedź ofensywnej dominacji Kwiatów?
3' Świetnym rajdem popisuje się Hanka. Niczym "Boski Diego" rozpoczął szarżę na własnej połowie. Minął czterech graczy po czym podał i na tym podobieństwa do Maradony się skończyły. Za akcją nie nadążył jego kolega i nie zamknął podania.
9' (1:0) Wymiana ciosów przyniosła pierwszy knockdown. Swoje okazje mieli gracze NG, ale to Kwiaty jako pierwsze się przełamały. Akcja bramkowa była kończona "na trzy podejścia" a drogę do siatki uderzeniem pod poprzeczkę znalazł Buda.
11' Z bliska uderza Pisula jednak w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z bramkarzem.
12' Doskonałe podanie z rzutu wolnego dostał Musiał, jednak niekryty trafia obok bramki.
14' (2:0) Pisula doskonale podaje do Musiała, a ten tym razem bezbłędnie i mamy 2:0.
15' Buda wyskakuje do zagranej z rogu piłki i z główki trafia w słupek.
18' (3:0) Musiał rewanżuje się Pisuli i tym razem to grający z numerem 8 napastnik bez problemu wpisuje się na listę strzelców.
19' (3:1) Szybka kontra, Burdun wychodzi sam na sam i płaskim strzałem trafia pierwszą bramkę dla NG.
25' Dużo walki w środku pola, ale też i dużo niedokładności na początku drugiej odsłony. Bez klarownych sytuacji.
27' (4:1) Marek Pisula pokazuje spokój i opanowanie gdy dobrym przyjęciem i świetnym odegraniem obsługuje Musiała, który tafia do pustej bramki.
27' (4:2) Burdun odpowiada błyskawicznie. Kapitan NG ze spokojem pokonuje bramkarza.
32' (5:2) Kopia akcji z przed pięciu minut. Pisula do Musiała i ten drugi kompletuje hattricka.
32' (5:3) Burdun bezpośrednio ze wznowienia pokonuje całkowicie zaskoczonego bramkarza.
33' (6:3) Musiał nie zwalnia tempa. Znów z bliska, znów precyzyjnie i co najważniejsze skutecznie.
34' (7:3) Daleko wychodzi bramkarz NG, Pisula mija go bez trudu i trafia do pustej bramki. Świetnym rofleksem wykazał się w tej akcji arbiter Niciński który zastosował przywilej i to przyniosło bramkę.
36' Błąd zmiany i żółta kartka dla Gołębia.
37' (6:3) Buda potwierdza przewagę Kwiatów.
38' (6:3) Galant pozazdrościł kolegom i też wpisał się na listę strzelców.

Przewaga Kwiatów Prowansji to obecność w składie Marka Pisula. Gdyby zabrakło go na boisku mielibyśmy pojedynek dwóch równych ekip. Napastnik kwiatów zagrał i zrobił różnicę.