Skład: Pisula, Buda, Langowski, Musiał, Pisula, Frejlich, Czerniak, Galant, Domagała
Skład: Koniewski, Niemczyk, Kubica, Jordan, Markiel, Bednarski, Witczak, Szyszka, Panaś, Szyszka
35' Marek Pisula
38' Marek Pisula
39' Bartosz Musiał
40' Bartosz Musiał
19' Daniel Domagała (Gol samobójczy)
22' Remigiusz Markiel
24' Paweł Panaś
31' Remigiusz Markiel
32' Krzysztof Koniewski
36' Michał Szyszka
Zawodnik meczu: Bartosz Musiał (Strzelec 7 bramek dla swojego zespołu. Bartosz popisał się dobrą skutecznością i był najaktywniejszym piłkarzem na boisku. Na wyróżnienie również zasługuje Marek Pisula strzelec 2 bramek.)

Ostatnie trzy spotkania Kwiatów Prowansji to dwa zwycięstwa i tylko jedna przegrana - z liderem - ForceGSM. Oznacza to, że drużyna Tomasza Runowicza w końcu się rozegrała i ma chrapkę na kolejne zdobyte punkty i gole. Swój dorobek punktowy "Czarni" mogą powiększyć grając z zamykającym tabelę TLA. "Błękitni" w tym sezonie ugrali tylko jeden punkt, a ligowej potyczki nie wygrali już od sezonu wiosna 2015 w WLB. Każdy kolejny mecz bez wygranej - sprawia, że frustracja narasta i coraz bardziej odechciewa się grać. TLA często boryka się z kłopotami kadrowymi. Raz gra bez zmian, raz bez nominalnego bramkarza, a raz bez swojego superstrzelca i kapitana - Remigiusza Markiela. Czy ekipie Markiela uda się w końcu ustabilizować sytuację kadrową i zwyciężyć z dobrze grającymi Markiem Pisulą i spółką?

1' Dziś w bramce TLA nominalnego golkipera zastępuje Michał Szyszka.
2' Lekka przewaga graczy TLA. Strzał z lewego skrzydła w boczną siatkę w wykonaniu Remigiusza Markiela.
5' (0:1) Strzałem zza pola karnego po długim rogu popisuje się Bartosz Musiał.
7' Jakub Buda podaje w pole karne do niepilnowanego Marika Pisula który przepuszcza piłkę pod nogami a futbolówka odbija się od słupka!
9' Rajd prawym skrzydłem Daniela Domagały który oddaje strzał i bramkarz zbija to uderzenie do boku.
10' Strzał z bocznej strefy boiska Marcina Galanta lecz bramkarz TLA Michał Szyszka spokojnie broni to uderzenie.
11' Strzał z linii pola karnego Bartłomieja Witczaka zablokowany przez obronę "Kwiatów".
13' Dobre przyjęcie w polu karnym Marika Pisula lecz to uderzenie trafia w obrońcę TLA.
15' Marek Pisula znów oddaje strzał i po raz kolejny zablokowany przez obronę.
16'(0:2) Bartosz Musiał zdobywa kolejnego gola po dobrym uderzeniu piłki podanej z rzutu rożnego.
18' (0:3) Podanie Daniela Domagały do niepilnowanego na lewej stronie boiska Bartosza Musiała który nie daje szans bramkarzowi i strzela swojego trzeciego gola w tym meczu!
19'(1:3) Dośrodkowanie aktywnego Remigiusza Markiela w pole karne i piłka nieszczęśliwie trafia w Daniela Domagałę!
22' (2:3) Krzysztof Koniewski wypatruje w polu karnym Remigiusza Markiela który ze spokojem zdobywa bramkę kontaktową dla swojego zespołu.
24'(3:3) I mamy wyrównanie! Bramkę wyrównująca strzela Paweł Panaś precyzyjnym strzałem z lewego skrzydła.
25'(3:4) Na prowadzenie swój zespół wyprowadza po raz kolejny w tym meczu Bartosz Musiał.
27' Dobrą interwencją popisuje się Przemysław Pisula który odbija piłkę do boku po strzale z prawego skrzydła Remigiusza Markiela.
28'(3:5) Strzał oddaje Marek Pisula lecz piłka po odbiciu od obrońcy powraca pod nogi Bartosza Musiała który dopełnił formalności!
29'(3:6) Szybki kontratak który skutecznie wykorzystuje Jakub Buda.
30' Marek Pisula próbował wymusić rzut karny lecz sędzia Rynkowski pozostaje niewzruszony.
31' (4:6) Remigiusz Markiel strzela po długim rogu nie dając szans na skuteczną interwencję golkiperowi.
32'(5:6) "Kwiaty" wracają do gry! Bramkę kontaktową zdobywa Krzysztof Koniewski.
34' Dobra interwencja Michała Szyszki po strzale w długi róg Marka Pisula.
35'(5:7) Błąd bramkarza wykorzystuje Marek Pisula i wpisuje się na listę strzelców.
36' Czerwona kartka dla bramkarza Michała Szyszki za zagranie piłki ręką poza polem karnym.
38' (5:8) Michał Pusula podwyższa prowadzenie dla swojego zespołu.
39' (5:9) Swoją szóstą bramkę zdobywa Bartosz Musial.
40 (5:10) Ostatnią bramkę w tym meczu zdobywa najaktywniejszy gracz na polu gry Bartosz Musial.

Gdyby nie czerwona kartka dla golkipera TLA wynik meczu mógłby być całkiem inny. Jednak gra o jednego zawodnika więcej do końca meczu to bardzo duża przewaga na małym boisku i znakomicie to wykorzystali gracze "Kwiatów". W następnej kolejce gracze TLA zmierzą się z FC AmRest, natomiast Kwiaty Prowansji zagrają z NG Engineering.