26.02 godz. 21:50, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adam Rynkowski
Skład: Niemczyk, Kubica, Legiejew, Bednarski, Witczak, Szyszka, Panaś
Skład: Diakun, Lipski, Jakiel, Helemejko, Janowicz, Mazurkiewicz
22' Dawid Niemczyk
29' Dawid Niemczyk
3' Jędrzej Diakun
11' Jędrzej Diakun
14' Tomasz Helemejko
15' Marcin Jakiel
17' Tomasz Helemejko
18' Tomasz Helemejko
21' Michał Janowicz
32' Michał Janowicz
36' Jędrzej Diakun
37' Michał Janowicz
38' Jędrzej Diakun
40' Jędrzej Diakun
Zawodnik meczu: Jędrzej Diakun (Jędrzej pod nieobecność Maciejewskiego i Domaszewicza był najjaśniejszą postacią na boisku, prowadząc Elektrotim do cennego triumfu. Diakun strzelił 5 bramek i zanotował 2 asysty.)

Elektrotim będzie miał teoretycznie jeszcze łatwiejsze zadanie od ForceGSM, bowiem na ich drodze stanie ostatnie w tabeli TLA. Te, o czym już wielokrotnie wspominaliśmy, czeka na zwycięstwo we Wrocbalu od maja 2015 roku. W meczu przeciwko Arkadiuszowi Domaszewiczowi i jego kolegom będzie niezwykle ciężko się przełamać. Trzeba jednak wierzyć i stanąć do walki, bo "Błękitni' mają potencjał, ale jakoś nie potrafią go wykorzystać. Czy Remigiusz Markiel obudzi w sobie "golleadora" i rzuci wyzwanie bramkostrzelnemu Piotrowi Maciejewskiemu? Zobaczymy. Elektrotim dzisiaj bez nominalnego bramkarza i swojego zabójczego duetu - Domaszewicz-Maciejewski. "Błękitni" z kolei bez Markiela.

2' Jędrzej Diakun mija obrońcę, wbiega w pole karne i strzela, ale świetną interwencją popisuje się Mateusz Leciejew.
3' (1:0) - Diakun dostaje piłkę na pole karne i sprytnym strzałem z pierwszej piłki, w długi róg bramki - zaskakuje Leciejewa.
4' Świetna interwencja Leciejewa po uderzeniu Marcina Jakiela.
4' Diakun na skrzydło do Tomasz Helemejko, a ten przegrywa pojedynek z bramkarzem.
9' Mocne uderzenie Jakiela świetnie przed siebie zbija Leciejew.
11' (2:0) - Potężnie na bramkę strzela Diakun i futbolówka po rykoszecie od obrońcy, przelobowała bramkarza i mamy kolejnego gola.
12' Krótko rozegrany rzut wolny przez TLA zakończony strzałem przez Pawła Panasia - niecelnym, bowiem przelatuje obok bramki.
14' (3:0) - Helemejko popędził z piłką prawą stroną i zakończył swoją akcję strzałem w długi róg bramki, nie dając tym samym żadnych szans bramkarzowi.
15' (4:0) - Z najbliższej odległości Leciejewa pokonuje Jakiel.
16' Wojciech Mazurkiewicz uderza sprzed pola karnego i piłkę po jego strzale świetnie broni Leciejew.
17' (5:0) - Helemejko podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
18' (6:0) - Helemejko kompletuje hattricka, oddając płaski strzał z dystansu.
20' - Koniec pierwszej połowy. Zmiana między słupkami w Elektrotimie. Znudzonego Janowicza zastępuje Helemejko.
21' (7:0) - Po szybkiej akcji Janowicz płaskim strzałem przy słupku zaskakuje Leciejewa.
22' - Kolejna zmiana bramkarza, Mazurkiewicz wchodzi za Helemejko.
22' (7:1) - Dawid Niemczyk huknął z dystansu i pokonał tym samym Mazurkiewicza.
23' - Mazurkiewicza w bramce zastępuje tym razem Diakun.
23' Po strzale Janowicza bramkarz paruje piłkę na słupek!
25' Boczna siatka po strzale Jakiela.
28' Strzał Diakuna zamienia się w podanie do Helemejko, który z bliskiej odłegłości przegrywa pojedynek z bramkarzem.
29' (7:2) - Niemczyk oddaje płaski strzał przy słupku, który wpada do siatki obok zaskoczonego Diakuna.
29' - Kolejna zmiana na bramce - Diakun wchodzi w pole, zaś Jakiel na niej się pojawia.
32' (8:2) - Diakun z rzutu wolnego zagrywa w pole karne do Janowicza, który musnął futbolówkę i pokonuje Leciejewa.
33' - Jakiel zmieniony przez Lipskiego.
34' Janowicz huknął z dystansu i instynktownie jego uderzenie broni Leciejew.
35' Słupek po strzale Diakuna.
36' (9:2) - Sprytne uderzenie tuż przy słupku Diakuna kończy sie trzecią bramką tego zawodnika w tym spotkaniu.
36' - Lipski i za niego Mazurkiewicz.
37' (10:2) - Janowicz również kompletuje hattricka.
37' - Za Mazurkiewicza - Helemejko.
38' (11:2) - Diakun do dobrej akcji Elektrotimu strzela czwartego gola tego wieczoru.
38' - Za Helemejko - Diakun.
40' (12:2) - Diakun będąc bramkarzem oddaje strzał z dystansu, który wpada do siatki tuż przy słupku!
40' - Jakiel za Diakuna (te wszystkie zmiany dotyczą oczwyście pozycji bramkarza)

Elektrotim mimo, że grał bez nominalnego bramkarza i swoich największych gwiazd Maciejewskiego i Domaszewicza, to jednak wygrał i to rozbijając TLA w perzynę. Tym samym drużyna Michała Janowicza ciągle idzie łeb w łeb z ForceGSM i nie tylko jest już niemal pewna awansu do 1 ligi, to jeszcze ma ogromne szanse na mistrzostwo. "Błękitni" znowu przegrali, nie widać progresu w ich grze i jak szybko go nie zanotują, to zakończą zmagania na ostatnim miejscu w lidze. Następne pary meczowe obu ekip to TLA - Kwiaty Prowansji oraz Elektrotim - FC AmRest.