Skład: Pisula, Buda, Musiał, Pisula, Frejlich, Czerniak, Galant, Runowicz, Domagała
Skład: Rychel, Ciura, Paszkowski, Karwacki, Matyla, Wilczyński, Kot, Markowski, Kłys, Michalski
33' Bartosz Musiał
36' Bartosz Musiał
40' Tomasz Runowicz
4' Patryk Karwacki
15' Damian Wilczyński
20' Patryk Karwacki
31' Patryk Karwacki
Zawodnik meczu: Marek Pisula (Nie tylko zdobywał bramki, ale także notował asysty. Razem z Bartoszem Musiałem rozmontowali defensywę rywala, a spotanie zakończyli łącznie z 6 trafieniami.)

Hoist Finance ma na swoim koncie dziewięć punktów. Zdobył je w wygrywając trzy z czterech ostatnich spotkań. Teraz gracze Michała Rychela grając z Kwiatami Prowansji - będą chcieli zdobyć kolejne ligowe skalpy. Marek Pisula i jego kompania na pewno nie zgodzą się na rolę statystów i staną do walki z wyżej notowanym rywalem. Większym doświadczeniem we Wrocbalu dysponują Ci pierwsi, ale debiutanci nie mają nic do stracenia i mogą zaskoczyć faworytów. Szykuje nam się istny mecz walki, w którym wszystko może się wydarzyć.

1' W bramce Hoist Finance... Michał Rychel.
2' Uderzenie Runowicza nogą broni Michał Rychel.
3' (0-1) - Marek Pisula będąc oko w oko z bramkarzem nie myli się i zdobywa gola.
4' W dogodnej sytuacji w poprzeczkę trafia Bartosz Musiał.
4' (1-1) - Po chwili kontrę przeprowadza ekipa Rychela i za sprawą Patryka Karwackiego mamy remis.
6' (1-2) - Dogranie Marka Pisuły na gola zamienia Bartosz Musiał.
8' Uderzenie Dawida Kota nogami broni Przemysław Pisula.
10' Indywidualna akcja Marka Pisuły zakończona strzałem, który bez trudu chwyta Michał Rychel.
12' Kolejna pewna interwencja Michała Rychela po strzale Marka Pisuły.
14' Ależ pech Hoist Finance! Najpierw w słupek uderzał Damian Markowski, a po chwili dobitka Dawida Kota także trafia w słuek!
14' (1-3) - Kontrę "Kwiatów" na gola zamienia Marek Pisula.
15' (2-3) - Błyskawiczna odpowiedź "Czarnych" - po dograniu z rzutu rożnego Pawła Kłysa piękna bramkę zdobywa Damian Wilczyński.
16' (2-4) - Uderzeniem "z dużego" palca gola zdobywa Bartosz Musiał.
18' Z ostrego kąta nad bramką uderza Damian Wilczyński.
20' (3-4) - Za sprawą Patryka Karwackiego, który uderzeniem z lewego skrzydła pokonał Pisułę, Hoist Finance łapie kontakt.
21' - W drugiej połowie między słupkami "Czarnych" oglądać będziemy Krzysztofa Matylę.
22' Minimalnie chybiona próba zza pola karnego Dawida Kota.
23' (3-5) - Tomasz Runowicz zagrywa do Marcina Galanta, a ten strzałem pod poprzeczkę zaskakuje Krzysztofa Matylę.
25' Próbę Pawła Kłysa na aut odbija Przemysław Pisula.
27' Tylko na bocznej siatce zatrzymuje się uderzenie Dawida Kota.
29' Przebojowa akcja Daniela Domagały zakończona uderzeniem wprost w Matylę.
30' (3-6) - Fenomenalne uderzenie "krzyżakiem" Daniela Domagały i mamy kolejną bramkę dla "mohi.to".
31' (4-6) - Błyskawiczna odpowiedź Hoist Finance i po strzale Patryka Karwackiego mamy hattricka tego gracza.
33' (4-7) - Marek Pisula wykłada piłkę Bartoszowi Musiałowi, a ten bez trudu kompletuje hattricka.
35' Nieudana próba z rzutu wolnego Bartosza Musiała.
36' (4-8) - Daniel Domagała podjae do Marka Pisuły, ten zagrywa na wolne pole do Bartosza Musiała, który zdobywa kolejną bramkę dla swojej ekipy!
38' Nieudany strzał z woleja Tomasza Runowicza.
39' Świetna interwencja Pisuły po atomowym uderzeniu Dawida Kota.
40' (4-9) - W ostatniej akcji meczu gola strzałem w długi róg zdobywa Tomasz Runowicz.

Za sprawą tego zwycięstwa ekipa "mohi.to" wydostała się z ostatnich miejsc i awansowała na dziewiatą lokatę. Swojej szansy nie wykorzystali natomiast "Czarni", którzy wygrywając mogliby włączyć się do walki o medal. O kolejne zwycięstwo Kwiaty Prowansji powalczą z TLA, natomiast ekipę Michała Rychela czeka batalia z NG Engineering.