17.02 godz. 20:20, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
3 : 4
( 2 : 1 )
Skład: Dudek, Diakun, Lipski, Janowicz, Domaszewicz, Maciejewski, Drozd
Skład: Wróbel, Seifert, Jaworski, Wącior, Kubiczek, Kiliszek, Mikołajec, Wącior, Napierała, Carvalho Leal, Grelak
3' Piotr Maciejewski
28' Arkadiusz Domaszewicz
34' Michał Janowicz
39' Daniel Drozd
7' Dominik Wącior
17' Dominik Wącior
27' Ricardo Filipe Carvalho Leal
35' Piotr Mikołajec
Zawodnik meczu: Jędrzej Diakun (Solidny występ Jędrzeja, dość pewny punkt defensywy. Dziś był najbarwniejszą postacią na boisku. )

Elektrotim czeka mecz prawdy, z najtrudniejszym do tej pory przeciwnikiem, czyli trzecim w stawce Cloud FC. "Niebiescy" tak okazałych victorii nie odnoszą, ale są w gazie. Myśląc o promocji do wyższej klasy rozgrywkowej - dawny IBM Blue - musi wznieść się na wyżyny swoich umiejętności i ograć podopiecznych Michała Janowicza, którzy w razie porażki, spadną na najniższy stopień podium. W tym spotkaniu nikt nie będzie odpuszczać, a każdy będzie walczył o najmniejszy fragment boiska, aby po końcowym gwizdku sędziego, cieszyć się z bardzo cennej wygranej. Który z duetów takową zapewni? Piotr Mikołajec z Markiem Napierałą, czy Arkadiusz Domaszewicz z Piotrem Maciejewskim?

3' (0:1) - Piotr Maciejewski uderza z "dużego palca" bramkarz wypuszcza piłkę z rąk. Dość kuriozalna bramka.
4' Domaszewicz uderza z dystansu, piłka otarła się o poprzeczkę i wyszła poza pole gry.
6' Zmarnowana okazja Domaszewicza, posłał piłkę wysoko nad poprzeczką.
7' (1:1) - Cloud doprowadza do wyrówania, Napierała podaje do Wąciora.
9' Udana interwencja Wróbla po strzale Maciejewskiego.
11' Rzut karny dla Elektrotim, ręką zagrał Kubiczek.
12' Maciejewski trafia w słupek po strzale z rzutu karnego !!!
13' Na raty chwyta piłkę Wróbel po strzale Janowicza.
14' Udane wyjście z bramki Dudka, powstrzymał szarżującego Ricardo Filipe.
16' Strzał z dystansu Domaszewicza, Wróbel przenosi piłkę nad poprzeczką. Tylko rzut rożny dla Elektotimu.
17' (2:1) - Cloud wychodzi na prowadzenie za sprawą Dominika Wąciora.
18' Rzut wolny dla Cloud, doskonała okazja na strzelenie bramki dającej prowadzenie, Diakun nieprzepisowo powstrzymuje Jaworskiego. Ricardo Filipe posyła piłkę wysooooko nad poprzeczką.
22' Od mocnego uderzenia mogli rozpocząć drugą cześć tego spotkania zawodnicy Cloud, na ich nieszczęscie między słupkami stoi Dudek który w świetnym stylu obronił strzał Ricardo Filipe.
24' Trochę nerwowości w szeregach Elektortimu, dziś jest sporo niedokładności.
27' - Niesportowe zachowanie Ricardo Filipe, zasłużona żółta kartka.
28' (2:2) - Sprytnie rozegrany rzut wolny, Diakun do Domaszewicza a ten pakuje piłkę do siatki.
30' Napierała uderza z dystansu, piłka przeleciała obok bramki.
31' Diakun idealnym podaniem obsłużył stojącego samotnie w polu karnym Maciejewskiego, Piotr nie wykorzystał okazji i trafił prosto w bramkarza.
32' Janowicz strzela z dystansu, piłka przeleciała obok bramki.
34' (2:3) - Janowicz tym razem się nie pomylił, idealnie przy słupku wpakował piłkę do siatki.
35' (3:3) - Fantastyczna wymiania podań między Wąciorem a Mikołajcem, ten drugi wpadł w pole karne i trafił w długi róg.
36' Piłka po strzale Maciejewskiego odbija się od słupka !!!
37' To mogła być bardzo kuriozalna bramka, Wróbel chcił wybić piłkę i nabił Maciejewskiego, piłka przeleciała obok słupka.
39' (3:4) - Daniel Drozd obraca się z piłką i trafia w długi róg.

Bardzo wyrównane spotkanie, na placu gry zagrały dwa godni siebie rywale. Wynik remisowy utrzymywał się przez większość spotkania. Elektrotim w końcówce spotkania pokazał spore doświadczenie i przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W następnym meczu piłkarze Cloud FC zagrają z FC AmRest, natomiast gracze Elektotim zmierzą się z TLA.