12.02 godz. 19:50, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Szal, Figlarz, Fratczak, Gudra, Maziarz, Gałecki, Gudra
Skład: Lipski, Jakiel, Janowicz, Domaszewicz, Korsak, Derylak, Drozd
34' Michał Maziarz
37' Tomasz Fratczak
38' Mateusz Gudra
15' Daniel Drozd
23' Arkadiusz Domaszewicz
25' Krzysztof Lipski
33' Arkadiusz Domaszewicz
34' Daniel Drozd
35' Michał Janowicz
36' Krzysztof Lipski
Zawodnik meczu: Daniel Drozd (Najbardziej aktywny gracz Elektrotimu w spotkaniu z Bratem Albertem. Daniel był niemalże wszędzie na boisku - strzelał, podawał, a spotkanie zakończył z dwiema bramkami zdobytymi i asystą. )

Na zqpleczu pierwszej ligi wykreowała nam się dwójka głównych faworytów, czyli Elektrotim i ForceGSM. Jedni i drudzy posiadają najlepsze ofensywy i jedne z najlepszych defensyw w swoich rozgrywkach i obaj walczą o złote medale. Arkadiusz Domaszewicz i jego koledzy zmierzą się z doświadczonym Bratem Albertem. Team Macieja Gudry ostatnio, po raz pierwszy w sezonie przegrał, ale za to boleśnie - 3:8 z Cloud FC i teraz po dwóch meczach bez wygranej - ma zamiar w końcu się odkuć. Wrocbalowy debiutant również zamierza zwyciężyć i na pewno nie zlekceważy niżej sytuowanych "Zielonych". Czy defensywa dowodzna przez Tomasza Figlarza zatrzyma najskuteczniejszy duet napastników w lidze - Domaszewicz-Maciejewski? Boisko to zweryfikuje! Elektrotim dzisiaj bez Maciejewskiego, "Zieloni" natomiast bez zmian i m.in Piotra Kowalczyka.

2' - Potężne uderzenie Daniela Drozda z dystansu i świetną interwencją popisuje się Radosław Szal, który świetną interwencje okupuje kontuzją. Za niego między słupki wchodzi Tomasz Figlarz.
3' Pierwsza udana interwencja Figlarza, po płaskim strzale Drozda.
10' Złe wznowienie piłki przez Figlarza, który podał piłkę wprost pod nogi Drozda, a ten mając przed sobą pustą bramkę uderzył w słupek. Po chwili futbolówka odbiła się jeszcze od drugiego słupka i nie wpadła do bramki!
12' Świetna interwencja Figlarza po strzale Drozda.
13' Potężny strzał Arkadiusza Domaszewicza - przed siebie zbija Figlarz.
14' Strzał z bliskiej odległości Radosława Szala przelatuje wysoko nad poprzeczką.
15' (1:0) - Drozd oddaje mocny strzał sprzed pola karnego, który po interwencji bramkarza wpada do siatki.
17' Drozd do Krzysztofa Korsaka, który z bliskiej odległości uderza w Figlarza.
22' Płaskie uderzenie Mateusza Gudry pewnie łapie Tomasz Derylak.
23' (2:0) - Arkadiusz Domaszewicz podwyższa prowadzenie Elektrotimu pewnym strzałem z pola karnego.
24' (2:1) - Mateusz Gudra do Michała Maziarza, a ten na raty pokonuje Derylaka.
25' Domaszewicz huknął z dystansu i piłkę po jego strzale nogami obronił Figlarz.
25' (3:1) - Rozklepana defensywa Brata Alberta. Marcin Jakiel wystawia piłkę Krzysztofowi Lipskiemu, który pewnym strzałem do "pustaka" strzela kolejnego gola dla Elektrotimu.
26' Potężny strzał z połowy boiska oddaje Maziarz, a ten przed siebie zbija Derylak.
29' Kolejna próba Maziarza i po raz kolejny Derylak zbija piłkę do boku.
33' (4:1) - Domaszewicz mając dużo miejsca i czasu przed polem karnym - oddaje precyzyjny strzał, który przy słupku wpada do siatki.
34' (5:1) - Szybki atak Elektrotimu, w sytuacji jeden na jeden wychodzi Drozd i podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
34' (5:2) - Maziarz obraca się z rywalem na plecach i pięknym strzałem w samo okienko bramki rywali - nie daje najmniejszych szans Derylakowi.
35' (6:2) - Rozwiązał się worek z bramkami, a z najbliższej odległości Figlarza pokonuje Janowicz.
36' (7:2) - Kolejna akcja "Białych" i kolejny gol, tym razem Lipskiego.
37' (7:3) - Daleka piłka na pole karne Elektrotimu, gdzie Frątczak wygrywa pojedynek z powietrzu z bramkarzem i zmiejsza prowadzenie rywali.
38' (7:4) - Akcja Gudrów. Mateusz w tempo zagrywa do Macieja, a ten sprytnym strzałem obok wychodzącego Derylaka - zdobywa bramkę dla Brata Alberta.

Festiwal pięknych bramek i wielu ofensywnych akcji. Lepsi w tym elemencie okazali się gracze Michała Janowicza, którzy ostatecznie zwyciężyli i pozostali na pozycji wicelidera. Brat Albert mimo ogromnych kłopotów kadrowych - brak zmian oraz liczne kontuzje - powalczył i choć punktów nie zdobył, to jednak może schodzić z boiska z podniesionymi głowami. Nastepne pary meczowe obu ekip to Cloud FC - Elektrotim oraz Brat Albert - FC AmRest.