08.02 godz. 19:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
12 : 1
( 7 : 1 )
Skład: Koniewski, Niemczyk, Kubica, Dziedzic, Markiel, Bednarski, Szyszka, Szyszka, Zborowski
Skład: Wróbel, Seifert, Wącior, Kubiczek, Kiliszek, Mikołajec, Jędrzejak, Wącior, Napierała, Grelak
6' Remigiusz Markiel
13' Tomasz Bednarski
33' Tomasz Bednarski
34' Tomasz Bednarski
2' Marek Napierała
7' Dominik Wącior
9' Piotr Mikołajec
10' Piotr Mikołajec
14' Dominik Wącior
17' Piotr Mikołajec
20' Dominik Wącior
27' Adam Kubiczek
32' Piotr Mikołajec
34' Marek Napierała
36' Marek Napierała
37' Dominik Wącior
Zawodnik meczu: Piotr Mikołajec (Piotrek był niezwykle aktywny zarówno w defnsywie, jak i ofensywie. Mikołajec strzelił cztery bramki i zanotował asystę. Wyróżnienie należy się również Markowi Napierale. )

Mniej okazale wygladają wyniki trzeciego w tabeli - Cloud FC, które z mniejszym impetem, krok po kroczku zmierza ku 1 lidze. Tej zimy "Niebiescy" przegrali tylko i raz i na pewno nie będą chcieli drugi raz przypominać sobie goryczy porażki, grając z zespołem z dołu tabeli - TLA. "Błękitni" ostatnio zostali rozbici przez ForceGSM - 2:11, ale to głównie ze względu na kontuzje bramkarza w drugiej połowie i brak największej gwiazdy - napastnika - Remigiusza Markiela. Jeżeli z golkiperem i snajperem TLA wyjdzie na spotkanie z Markiem Napierałą i jego kolegami - to są w stanie powalczyć o premierowy triumf tej zimy. Czy tak się stanie? Czy jednak dawny IBM Blue po raz kolejny pokaże klasę i zrobi następny krok w kierunku promocji do 1 ligi? Czas pokaże!

2' Płaski strzał Remigiusza Markiela nogami broni Krzysztof Wróbel!
2' (1:0) - Marek Napierała oddaje uderzenie niemalże z połowy boiska i ten wpada do siatki tuż przy słupku bramki strzeżonej przez Zbigniewa Zborowskiego.
4' Z dystansu uderza Bednarski, ale piłkę bez problemów łapie Wróbel.
6' (1:1) - Markiel doprowadza do wyrównania strzałem z bliskiej odległości.
7' (2:1) - Długo się TLA nie cieszyło z bramki, bowiem po chwili jedną straciło, a strzelił ją Wącior.
8' Kąśliwe uderzenie Piotra Mikołacja - instynktownie nogami broni Zbigniew Zborowski.
9' (3:1) - Mikołajec mija obrońcę i mocnym strzałem w długi róg bramki pokonuje Zborowskiego.
10' (4:1) - Mikołajec po raz kolejny szarżuje i po raz kolejny płaskim strzałem w sytuacji sam na sam z bramkarzem - pokonuje Zborowskiego.
11' Pechowa interwencja obrońcy TLA, który nabija napastnika Cloud i odbita futbolówka obija słupek bramki przeciwników.
13' - żółta kartka dla Tomasza Bednarskiego
14' (5:1) - Dominik Wącior wychodzi sam na sam z bramkarzem i podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
15' Tomasz Bednarski ostro fauluje rywala i słusznie zostaje ukarany żółtą kartką.
17' (6:1) - Cloud wykorzystuje grę w przewadze, a piłkę do siatki pakuje po raz trzeci w tym meczu - Mikołajec.
18' Słupek po strzale Markiela!
20' (7:1) - Wącior przegrywa pojedynek z bramkarzem, ale po chwili dobija swój strzał i mamy kolejną bramkę.
22' Płaska próba Markiela z dystansu i futbolówka minimalnie mija dalszy słupek bramki strzeżonej przez Krzysztofa Wróbla. Nic nie wychodzi dzisiaj "Błękitnym" w tym meczu!
27' (8:1) - Strata Markiela pod polem karnym Cloud i zabójcza kontra rywali. Łukasz Jaworski wystawia piłkę jak na tacy - Adamowi Kubiczkowi, a ten pewnym strzałem do pustej bramki podwyższa prowadzenie Cloud.
28' Markiel staje przed szansą na gola, ale przegrywa pojedynek z Zborowskim.
32' (9:1) - Szybki atak Cloud i Mikołajec po raz kolejny pakuje piłkę do siatki.
33' - Faul Bednarskiego, druga żółta i w konsekwencji czerwona
kartka.
34' (10:1) - Napierała kompletuje hattricka.
36' (11:1) - Napierała zdobywa czwartą bramkę strzałem z najbliższej odległości.
37' (12:1) - Dominik Wącior trzeci raz w tym meczu pokonuje Zborowskiego i mamy deklasacje!
38' Niemczyk sprzed pola karnego - obok słupka!

Cloud FC pokazał klasę, rozbijając TLA. Dawny IBM Blue odnosi kolejną wygraną, robiąc tym ogromny krok w kierunku promocji do 1 ligi. "Błękitni" natomiast ciągle pozostają bez zwycięstwa w tym sezonie, a na victorię we Wrocbalu czekają od maja 2015 roku! Najbliższe pary meczowe obu ekip to Cloud FC - Elektrotim oraz TLA - Hoist Finance.