Skład: Malik, Koch, Wisiecki, Kuśmierek, Sikora, Bienas, Jastrzębski, Dyczkowski
Skład: Niemczyk, Kubica, Jordan, Szyszka, Panaś, Byrski, Szyszka
17' Bartosz Sikora
18' Bartosz Sikora
28' Bartosz Sikora
29' Bartosz Sikora
31' Karol Jastrzębski
33' Bartosz Sikora
36' Bartosz Kuśmierek
37' Bartosz Sikora
38' Karol Jastrzębski
40' Albert Malik
7' Szymon Jordan
14' Łukasz Szyszka
Zawodnik meczu: Bartosz Sikora (Mecz ten można bardziej nazwać - Sikora-TLA. Bartek po raz kolejny pokazał wielki kunszt - sześciokrotnie skierował piłkę do bramki rywali i dwukrotnie notował asystę. )

O wiele bardziej jednostronnie zapowiada się drugi mecz TLA, czyli pojedynek z liderem - ForceGSM. "Błękitni" w tym spotkaniu z góry są skazywani na porażkę, ale nie będąc faworytem, grając z mniejszą presją - mogą zdziałać cuda. Ich przeciwnik co prawda jeszcze nie stracił punktów, ale nie oznacza, to że teraz tego uniknie. TLA posiada w swoich szeregach snajpera, który może stawić czoła fenomenalnemu Bartoszowi Sikorze. Jest to Remigiusz Markiel, który w zeszłym sezonie nieznacznie przegrał rywalizacje z Grzegorzem Słoniną o tytuł króla strzelców ligi. Choć tabela mówi o jednostronnym starciu, my jednak liczymy na wyrównane, z dawką ogromnych emocji. Mamy ku temu podstawy, bo przecież to jest piłka nożna, a w piłce - wszystko jest możliwe. "Błękitni" dzisiaj bez Markiela i nominalnego bramkarza.

2' Bartosz Kuśmierek oddaje uderzenie głową, które ląduje na poprzece bramki TLA.
6' Albert Malik kąśliwie strzela z dystansu i piłkę do boku, z trudem odbija Tomasz Byrski.
7' Bartosz Sikora sprzed pola karnego uderza płasko i Byrski kolanami zbija futbolówkę przed siebie.
7' (1:0) - Szymon Jordan decyduje się na strzał z połowy boiska i piłka wpada do bramki niemalże w samo jej okienko.
9' Zamieszanie pod polem karnym TLA po rzucie wolnym i w poprzeczkę z bliska trafia Malik.
11' (1:1) - Dawid Bienias zagrywa do Romana Wisieckiego, który decyduje się na płaski strzał z dystansu i ten wpada do siatki tuz przy słupku.
12' - Bienias fauluje wychodzącego na czystą pozycję rywala i zostaje ukarany żółtą kartką. Był to faul taktyczny.
14' (2:1) -  Łukasz Szyszka wychodzi w sytuacji sam na sam z bramkarzem i płaskim uderzeniem go pokonuje.
15' Techniczna próba Sikory i piłka po interwencji bramkarza ląduje na poprzeczce.
16' Jastrzębski z dystansu trafia tylko i wyłącznie w słupek!
17' (2:2) - Sikora decyduje się na strzał z połowy, który przy słupku wpada do siatki. Remis!
18' (2:3) - Dalekie zagranie Kocha do Sikory, ten mija obrońcę i mocnym strzałem z dystansu pokonuje Byrskiego.
19' Sikora huknął z dystansu i poprzeczka ratuje TLA po raz kolejny.
23' Dawid Niemczyk z rzutu wolnego uderza, po czym piłka nieznacznie przelatuje obok bramki.
24' , - Kontuzja kolana u bramkarza TLA - Tomasza Byrskiego. Zawodnik ten niestety musi opuścić boisko, a zastępuje go Michał Szyszka. "Błękitni" ostatnie 16 minut meczu radzić będą musieli sobie w pięciu.
25' Kolejny raz w tym meczu Sikora trafia w poprzeczkę.
26' Dyczkowski staje przed szansą na gola, ale z bliska trafia wprost w Szyszkę.
28' (2:4) - Szybka akcja ForceGSM zakończona kolejną bramką, trzecią z rzędu autorstwa Bartosza Sikory.
29' (2:5) - ForceGSM idzie za ciosem i po raz czwarty w tym meczu na listę strzelców wpisuje się Sikora.
31' (2:6) - Sikora do Jastrzębskiego, który strzałem z pierwszej piłki pokonuje Szyszkę. Posypała się gra TLA.
32' Słupek po uderzeniu Jastrzębskiego.
33' (2:7) - Kanonada strzelecka "Białych" trwa. Wisiecki podaje do Sikory, który technicznym strzałem przy słupku nie dał żadnych szans bramkarzowi drużyny przeciwnej.
36' (2:8) - Bartosz Kuśmierek podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
37' (2:9) - Jastrzębski w kontrze do Sikory, który po raz piąty w tym meczu zdobywa bramkę. To jest jawna deklasacja!
37' Sikora mija rywala i mocno uderza - Szyszka zbija piłkę przed siebie.
38' (2:10) - ForceGSM bawi się już z rywalem. Kolejny strzał i kolejny gol, a zdobywa go Jastrzębski!
40' (2:11) - Koch do Malika, który mija obrońcę, wbiega w pole karne i płaskim strzałem pokonuje Szyszkę.

Do 24 minuty, czyli do kontuzji bramkarza TLA - Tomasza Byrskiego, "Błękitni" grali naprawdę nieźle, psując krew faworytowi. Niestety po tym urazie, drużyna Remigiusza Markiela zmuszona była grać jednego mniej i ForceGSM bez litości to wykorzystało, gromiąc przeciwnika. Dzięki wysokiej wygranej Bartosz Sikora i jego koledzy wskoczyli na fotel lidera i będą chcieli na nim pozostać, lecz by to uczynić - Force musi w następnej kolejce ograć Hoist Finance. TLA natomiast następnym razem zmierzy się z challengerem - Cloud FC.